Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska gry Alan Wake jednak bez DLC

69 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2010 o 14:45, Wojman napisał:

Tak po za tematem: ile wynosza koszty przesylki z tego sklepu do Polski? Widze, ze maja
w pre-orderze dostepna edycje kolekcjonerska StarCraft II i byc moze tam zamowie.


Airmail 2.50Ł przy tym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ FAIL i tyle można powiedzieć.
Po za tym jakiekolwiek usprawiedliwianie tego to już w ogóle absurd.

Szkoda że jako Polak musisz posiadać wybrakowaną grę bo "życzliwy M$, najlepsza firma(according to pustelnik)" tak sobie życzy. Bardzo smucą mnie takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 14:57, Xjumpaytech napisał:

Żeby wsadzić to DLC musiałoby być już skończone, a wtedy spora część ludzi ściągnęła
by z Polski (dziwnie to brzmi nie?), więc tak zrobić nie mogli. Jedynie mogli zrobić
to po aktywacji daty, tylko, że jeśli Xbox nie jest podłączony do sieci to takie rozwiązanie
nie przeszłoby, bo ludzie by sobie datę zmieniali, a zmiany daty zablokować się nie da,
bo Xbox nie ma baterii i po odłączeniu go od zasilania data się resetuje.


Co to za bzdury? Przeciez wyraznie dostales informacje ze w Polsce BEDZIESZ mial na plycie DLC. Usilnie kryjesz M$ za to, ze nie wywiazal sie z obietnicy jakimis bzdurami i ciezka dedukcja tlumaczac nam wszem i wobec zasady dzialanie Live''a? Komu Ty chcesz to wszystko uzmyslowic? Ubi co tydzien wyrzuca dodatki do Conviction i jakos nie bylo problemu by wiekszosc z nich umiescic na plycie, która zawędruje do polskich klocków.

Nie ośmieszaj się, bo Twoje zaślepienie w tym momencie wzięło górę nad zwykłym niedotrzymaniem ze strony M$. Kłade lache na to na które czy zagraniczne czy tez miejscowe.

Dnia 06.05.2010 o 14:57, Xjumpaytech napisał:

> Sram na takie traktowanie, ciesze sie ze nie mam tego klocścierwa, które nie dosc
ze
> stwarza problemy to dodatkowo jest bezczelnie obcinane. Sa pewne granice gdzie konczy

> sie zapotrzebowanie na exy z X360 i w tym momencie ja mowie pas.

To po co tutaj wlazłeś? Jeśli Cię to nie interesuje to wypad, a nie spamujesz. Zresztą
nie wiem, gdzie stwarza problemy. Czyżby informacje z przed 3 lat?


Po co tu wszedlem? Czy ten temat jest zarezerwowany tylko i wylacznie desperacko broniacych M$ uzytkowników gram.pl?

Dnia 06.05.2010 o 14:57, Xjumpaytech napisał:

> Ide do pierwszego lepiszego MM, kupuje pudelko ze zdrapka PSN za 200 zl. i robie
wszystko
> co chce na czarnuli! A tu? Dno...

Hmm wchodzę na allegro, gram.pl, czy jakikolwiek inny sklep kupuję zdrapkę na 2100 MSP
lub golda i PATRZ DZIAŁA!


No patrz! A jaki kraj masz wpisany w profilu?

Dnia 06.05.2010 o 14:57, Xjumpaytech napisał:

> Narty frajerstwu, szczególnie M$, ktore bezczelnie pozbawilo mnie Alana na PC, jak
i
> dodatkowo narty M$ Polska, które szcza nam na twarz mowiac ze to poranny orzezwiajacy

> deszcz.

Idź się żalić gdzie indziej. MS Polska nic w sprawie kodów do gadania nie ma! MS USA
mówi macie wyciąć kody i to mają zrobić. Jedyne co mogą robić to negocjować i tym razem
i tak jest już lepiej niż było. Przynajmniej są dodatki.


Patrz wyzej. Zwisa mi to kto dal ciala. Kolejny przyklad totalnej ignorancji ze strony M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Xjumpaytech i podpisuję się pod wszystkim. Mimo wszystko i tak kupuję tę "wybrakowaną" wersję. Po prostu na nią czekałem, a wolę działać na korzyść Polskich dystrybutorów - zwłaszcza, ze nie czuję bym przepłacał - kiedy wcześniej wyszła kolekcjonerka na X360 za 199,90zł? Ręce w górę!

No czemu nikt nie podnosi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo sam zamówię Alana. Z DLC na płycie czy bez. Gra wymiata i po prostu szkoda byłoby ją przepuścić.
Mam wrażenie że najwięcej na xboxa i brak live narzekają ludzie których styczność z nim jest zerowa. Ja tam mam xboxa, nie mam żadnych awarii, mam świetne gry a live kiedyś pewnie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś że nie ma DLC, do niektórych gier do tej pory nie kupiłem dodatków a mimo to wracam do nich z chęcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kpią sobie. Czy ktokolwiek może podać mi jakikolwiek argument za kupowaniem gier konsolowych od ich Polskich wydawców? Bo ja nie widzę żadnego. Ba. Widzę same kontrargumenty. Ten news bardzo dobitnie pokazuje, w odmętach czego ma Polskich graczy Microsoft Polska. Szkoda, że Jakub "jesteście złodziejami, 3 lata" Mirski nie zabrał głosu w tej sprawie. Aż dziwne, jak można się tak bardzo zapaść pod ziemię, jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy:

1) Wariant optymistyczny - DLC będą do ściągnięcia, bo wkrótce oficjalnie ruszy LIVE. :)

2) Wariant pesymistyczny (najpewniej prawdziwy) - Microsoft ma polskich graczy gdzieś. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 15:22, golic napisał:

Co to za bzdury? Przeciez wyraznie dostales informacje ze w Polsce BEDZIESZ mial na plycie
DLC. Usilnie kryjesz M$ za to, ze nie wywiazal sie z obietnicy jakimis bzdurami i ciezka
dedukcja tlumaczac nam wszem i wobec zasady dzialanie Live''a? Komu Ty chcesz to wszystko
uzmyslowic? Ubi co tydzien wyrzuca dodatki do Conviction i jakos nie bylo problemu by
wiekszosc z nich umiescic na plycie, która zawędruje do polskich klocków.


Gdzie to kryje!? Tłumaczę rzeczy dla mnie oczywiste dlaczego być kodu nie mogło. SC to przecież sprawa inna. Tam DLC polega na wsadzeniu broni, która była stworzona wcześniej, dodatkowo wersja od UBI PL wyszła później, a gra i tak pozbawiona jest Uplay. Tutaj DLC jest z prawdziwego zdarzenia, czyli nie nowy kolor latarki, a zupełnie nowy chapter wprowadzający do ewentualnej kontynuacji.

Dnia 06.05.2010 o 15:22, golic napisał:

Nie ośmieszaj się, bo Twoje zaślepienie w tym momencie wzięło górę nad zwykłym niedotrzymaniem
ze strony M$. Kłade lache na to na które czy zagraniczne czy tez miejscowe.


Kładź sobie co chcesz na co chcesz, mnie to nie interesuje. Uważaj sobie o mnie też co chcesz. Mnie nie obchodzi co sobie o mnie myślisz. Nigdzie nie napisałem, że to pochwalam, więc mogę wrzucić linka o analfabetyzmie funkcjonalnym, ale teraz się powstrzymam.

Dnia 06.05.2010 o 15:22, golic napisał:

Po co tu wszedlem? Czy ten temat jest zarezerwowany tylko i wylacznie desperacko broniacych
M$ uzytkowników gram.pl?


Temat jest o Alanie Wake''u nie o fanboyach PS3 narzekających na wszystko i wyżalających się jaki to MS zły jest, bo na PC nie wypuścił Alana Wake.

Dnia 06.05.2010 o 15:22, golic napisał:

No patrz! A jaki kraj masz wpisany w profilu?


Nie mam wpisanego kraju. Nie wiem skąd to sobie wziąłeś, ale nigdzie kraju się nie wpisuje, przy rejestracji się go wybiera. Jestem na Irlandię. Zanim coś powiesz to wpisz sobie adres z mojego profilu na Google. Zresztą co się tak o mój profil martwisz. Ciekawe jakie konta na PSN masz prócz PSN Polska. Zgaduje, że USA.

Dnia 06.05.2010 o 15:22, golic napisał:

Patrz wyzej. Zwisa mi to kto dal ciala. Kolejny przyklad totalnej ignorancji ze strony
M$.


Jeśli Ci zwisa to jeszcze raz się pytam po co przyszedłeś się żalić? Temat jest o Alan Wake, gry ekskluzywnej Xboxa 360 przypominam. Ja grę i tak kupię na gram.pl i nic nie zmienisz. Nie będę się bawił w ściąganie gry z Anglii, wolę mieć na następny dzień po zamówieniu, jeśli to ma przyśpieszyć powstanie Live, to ściąganie z UK na pewno temu nie sprzyja. DLC i tak nigdy nie kupiłem, chociaż parę razy byłem bliski temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakże mi przykro, HA HA HA. I pomyśleć, że był moment, że już leciałem z kasiorą po Xbox Elite ale na szczęście po drodze z WC (bo tam musiał powstać ten pomysł) do komputera otrzeźwiałem.

Ale Xbox niezmiennie, z wiadomych względów, będzie popularny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 16:33, BaRt3k napisał:

No i jak ja otrzymam zwrot kasy za przesyłkę jak już zapłaciłem?

Podniosę cenę samej gry i się wyrówna?

Wybacz złośliwość, ale prawdopodobnie przelewem lub dostaniesz kod zniżkowy na następny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 15:57, Xjumpaytech napisał:

/ciach/ - [m-I]


No właśnie, to temat o Alanie a nie o fanboyach wmawiających sobie że brak polskiego live-a jest świetny, i przyklaskuje M$! Chyba próbujesz ich usprawiedliwiać tylko przed samym sobą, bo każdy rozsądny gracz widzi gdzie nas ma ta firma. Btw. to szybko ogłosili że DLC nie będzie, każdy już pozamawiał i zapłacił, premiera za parę dni a tu sprytny M$ z takim czymś wyskakuje, jednak są mistrzami w robieniu kasy, niezaprzeczalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 15:45, Azuredragon napisał:

Może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy:

1) Wariant optymistyczny - DLC będą do ściągnięcia, bo wkrótce oficjalnie ruszy LIVE.
:)

2) Wariant pesymistyczny (najpewniej prawdziwy) - Microsoft ma polskich graczy gdzieś.
:/


wariant 2 Si ! wariant 1 i co mi po tym ? jeszcze mam dopłacić za to DLC które inni dostają do EK ? pfy wolne żarty :). oby Polski live wyruszył przed GoW3 bo to bd masakra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 16:46, mistshoo napisał:

No właśnie, to temat o Alanie a nie o fanboyach wmawiających sobie że brak polskiego
live-a jest świetny, i przyklaskuje M$! Chyba próbujesz ich usprawiedliwiać tylko przed


Ja coś takiego napisałem? Ciągle mnie zaskakujesz. Czyli link http://pl.wikipedia.org/wiki/Czytanie_ze_zrozumieniem Nadal jest aktualny.

Dnia 06.05.2010 o 16:46, mistshoo napisał:

samym sobą, bo każdy rozsądny gracz widzi gdzie nas ma ta firma. Btw. to szybko ogłosili
że DLC nie będzie, każdy już pozamawiał i zapłacił, premiera za parę dni a tu sprytny
M$ z takim czymś wyskakuje, jednak są mistrzami w robieniu kasy, niezaprzeczalnie.


Daj mi dane ile osób kupiło. PO pierwsze wszystko można anulować (tak taki przycisk lub mail gdzie można to zrobić), nikt gry dla DLC nie kupuje (mówię do normalnych graczy, nie do Ciebie). Po drugie. Celowe wprowadzanie klienta w błąd jest karalne, więc jeśli coś do nich masz droga wolna, pozwij ich do sądu. Po trzecie Ciebie nic, a nic ta gra nie interesuje, więc jak wcześniej powiedziałem golic''owi wypad.

Enqore
Widać Twój "poziom". Dno. Nie będę rozmawiał z takimi ludźmi, nie chcę obniżać swojego. Chamskie odzywki z tego co wiem na tym forum tolerowane nie są raport idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować