Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Normalnie nie mogę z tym LCE. Tak liczyłem, że już jutro zasiądę do gry a tutaj jedna wielka kupa. A jeszcze znajomi z PSN mnie dobijają. Wchodzę rano, a tam znajoma z Japonii zasuwa już w AC:B, do tego multi. Nie mogłem patrzeć i aż konsolę wyłączyłem po krótkiej chwili z AC2. Mam nadzieję, że w Piątek jednak zagram już. Recenzje zresztą są równie dobijające, mówią "kup, kup!", a ja odpowiadam sobie - "nosz ku*wa, kupiłem, tylko kiedy mi przyślą?!"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 21:44, Shinigami napisał:

>
> Nie mogę się doczekać ^^ dobrze mieć PS3 :D szkoda mi PC-towców ;//

LOL. Mi nie, wersja na PS3 czy X360 i tak jest gorsza graficznie, poczekamy ;)


Zależy jaki masz PC :)
Bo żeby grafika dorównała konsolom lub była lepsza(Bo ACII lepiej na x36 niż PC wyglądało) musisz mieć naprawde niezły PC ^^
11:10 Gra nadal nie wysłana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 11:11, Noma napisał:

Bo żeby grafika dorównała konsolom lub była lepsza(Bo ACII lepiej na x36 niż PC wyglądało)
musisz mieć naprawde niezły PC ^^


Konsole już teraz zostały daleko w tyle jeśli chodzi o możliwości graficzne, dziwne, bo u mnie ACII wyglądał znacznie lepiej niż na x360, a to było ładnych parę miesięcy temu. Karta graficzna była gorsza ;p

Rozumiem, że mit drogich PC''tow i tanich konsol jest głęboko zakorzeniony wśród ludu. Ktoś kto zna się na sprzęcie wie, że niekoniecznie musi tak być. Rozumiem jednak taki punkt widzenia, jeśli ktoś kupuje sprzęt nie mając pojęcia o co chodzi, wtedy nic dziwnego przepłaci - konsola jest wtedy rozsądnym wyborem. Pakujesz płytkę i łupiesz :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 11:17, Damianuss1 napisał:

Tak dla zainteresowanych gram wysyła dopiero jutro z dostawą na pon :P heh.


To co to za preorder? Jeśli gra nie dojdzie do jutra to kończę z zakupami na gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to... Ultima wysyłała już wczoraj, a gram.pl dopiero jutro? Szkoda gadać...

Deturis Nie wiesz, czy Saturn dostał też Codexy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 11:43, Proboszczo napisał:

To co to za preorder? Jeśli gra nie dojdzie do jutra to kończę z zakupami na gram...

Wiesz, to chyba nie jest wina sklepu, tylko dystrybutora. Jak sądzę, grę wydaje Ubi Polska, a że oddział zbyt mały, by samemu ogarnąć cały kraj w tempo, jako wydawnictwo wspierają się... Cenegą. Dla mnie to by wszystko wyjaśniało, choć oczywiście nie znam szczegółów i nie chcę przesądzać. Wiem zaś, że gdyby sklep miał to by wysłał, jasna sprawa.
Nie zmienia to faktu, że jeśli Damianuss1 pisze prawdę, a nie ma przecież powodu by ściemniać, to w Sobotę jadę do CH Janki i jeśli kupię tam LCE w Empiku lub Saturnie, to przesyłki z gramu od kuriera w Poniedziałek nie odbiorę i zabieram z powrotem swoją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 11:54, Siriondel napisał:

Nie zmienia to faktu, że jeśli Damianuss1 pisze prawdę, a nie ma przecież powodu
by ściemniać, to w Sobotę jadę do CH Janki i jeśli kupię tam LCE w Empiku lub Saturnie,
to przesyłki z gramu od kuriera w Poniedziałek nie odbiorę i zabieram z powrotem swoją
kasę.

Sorry za pytanie, ale muszę się upewnić.
Myślisz, że jeśli zrobiłem przelew i nie odbiorę paczki od kuriera, to gram.pl zwróci mi pieniądze?
Bo to jest jakiś cyrk. Empik ma już podobno od poniedziałku Assassin''s Creed: Brotherhood, a mu tu czekamy jak jakieś naiwne dzieci i jeszcze mówią, że gra nie dojdzie do piątku. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, jak anulować preorder, za który zapłąciłem z góry?

Witam,

Kontaktuję się z Państwem w związku ze złożonym w naszym sklepie
zamówieniem
na grę Assassin''s Creed: Brotherhood PL - Limited Codex Edition na
konsolę
Xbox 360.

Z winy naszego dostawcy wspomniana gra nie zostanie dostarczona do naszego
magazynu w dniu dzisiejszym. W tej sytuacji nie jesteśmy w stanie
zrealizować Państwa zamówienia z pierwotnie podaną datą wysyłki. Gra
zostanie dostarczona do naszego magazynu w dniu jutrzejszym i tego samego
dnia Państwa zamówienie zostanie wysłane. Gra zostanie dostarczona do
Państwa w poniedziałek (tego dnia będzie również gotowa do odbioru
osobistego). Bardzo przepraszamy za zaistniałe opóźnienie.

Pozdrawiamy,

Ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 12:06, Renzov napisał:

Sorry za pytanie, ale muszę się upewnić.
Myślisz, że jeśli zrobiłem przelew i nie odbiorę paczki od kuriera, to gram.pl zwróci
mi pieniądze?

Zadzwonię i się dowiem. Nawet jeśli w takim wypadku byłby problemy ze zwrotem, będziemy mogli odebrać paczkę i zaraz potem ją odesłać nienaruszoną.

Dnia 18.11.2010 o 12:06, Renzov napisał:

Bo to jest jakiś cyrk. Empik ma już podobno od poniedziałku Assassin''s Creed: Brotherhood,
a mu tu czekamy jak jakieś naiwne dzieci i jeszcze mówią, że gra nie dojdzie do piątku.
Ehhh...

Jest cyrk. Ja nie mam zamiaru brać w tym udziału. Chciałem na weekend mieć już grę i zagrać z Wami, Panowie. Tak jak napisałem - sklepu nie winię, ale taka sytuacja mi się zwyczajnie nie podoba. Ponadto, zamówiłem pre-orderem, który de facto pre-orderem nie jest, poza sprawą z dostępnością towaru, ale ów towar leży też na półkach w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, wyczerpał mi się czas edycji, więc dwa posty pod rząd.
Zadzwoniłem. Pracownik sklepu bez problemu anulował zamówienie i powiedział, że jeszcze dziś pieniądze zostaną zwrócone na moje konto bankowe.
Fachowa obsługa. Szkoda jedynie, że w takim mało sympatycznym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem opisać sytuację ze zwrotami, ale Siriondel mnie uprzedził.
Dodam tylko, że jeśliby już przesyłka była w drodze, to nie odbierać jej od kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 12:17, Siriondel napisał:

Zadzwonię i się dowiem. Nawet jeśli w takim wypadku byłby problemy ze zwrotem, będziemy
mogli odebrać paczkę i zaraz potem ją odesłać nienaruszoną.
Jest cyrk. Ja nie mam zamiaru brać w tym udziału. Chciałem na weekend mieć już grę i
zagrać z Wami, Panowie. Tak jak napisałem - sklepu nie winię, ale taka sytuacja mi się
zwyczajnie nie podoba. Ponadto, zamówiłem pre-orderem, który de facto pre-orderem nie
jest, poza sprawą z dostępnością towaru, ale ów towar leży też na półkach w sklepach.

Nie wiem czy ja to jest wina i szczerze mówiąc ***** mnie to obchodzi, ja chciałem tylko dostać grę w dniu premiery. A jeśli sklep zawalił sprawę, to nie chcę brać w tym udziału i swoje pieniądze wydam, gdzieś, gdzie towar już mają.

Post 2

Dnia 18.11.2010 o 12:17, Siriondel napisał:

Sory, wyczerpał mi się czas edycji, więc dwa posty pod rząd.

Mnie przepraszasz? :) Przecież nic się nie stało :>.

Dnia 18.11.2010 o 12:17, Siriondel napisał:

Zadzwoniłem. Pracownik sklepu bez problemu anulował zamówienie i powiedział, że jeszcze dziś pieniądze
zostaną zwrócone na moje konto bankowe.
Fachowa obsługa. Szkoda jedynie, że w takim mało sympatycznym temacie.

Wielkie dzięki za informację. Ja jeszcze dzisiaj pojadę do empiku i jeśli kupię edycję kolekcjonerską, to również dzwonię do gram.pl.
Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 12:28, Renzov napisał:

Mnie przepraszasz? :) Przecież nic się nie stało :>

Odruch :P Tak ogólnie przepraszam, za robienie bałaganu ;)

Dnia 18.11.2010 o 12:28, Renzov napisał:

Wielkie dzięki za informację. Ja jeszcze dzisiaj pojadę do empiku i jeśli kupię edycję
kolekcjonerską, to również dzwonię do gram.pl.

Nie ma sprawy. Ja anulowałem z miejsca. Jestem pewien, że w weekend gdzieś zdobędę LCE, więc tak czy siak szybciej niż przez gram.pl. Cholera, do pracy na 14, gdybym nie jechał, albo przynajmniej wiedział wcześniej, śmigałbym po grę już dziś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 11:49, Solmath napisał:

Jeśli to prawda to... Ultima wysyłała już wczoraj, a gram.pl dopiero jutro? Szkoda gadać...

Deturis Nie wiesz, czy Saturn dostał też Codexy?

Nie wiem, w gazetce była tylko Auditore Edition, ale jeśli mają tą wersje to czemu by nie mieli mieć codex :)
Zawsze można zadzwonić i się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować