Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dziś przyszła do mnie moja płytka z AC:B na Xbox''a 360, jednak gra nie działa. Wyskakuje mi błąd "nie można odczytać płyty"

miał ktoś taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam swojego AC yeach ! :D Powiem wam ze multi na prawdę jest fajne bardzo mi się podoba szkoda tylko ze znowu serwery im padły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 00:25, Damianuss1 napisał:

> miał ktoś taki problem ?
Próbowałeś zainstalować na dysk? Z tego co przeczytałem to podobno instalacja pomaga.


instalowałem też nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 01:16, GamBeaT napisał:

instalowałem też nie działa

Z tego, co przeczytałem na googlach to jest to też wina nielegalnej kopii gry. Jeśli jednak masz oryginał to spróbuj zainstalować np u kumpla? Jak dalej nic to do wymiany, w sklepie niech gość wsadzi do napędu i sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wy też macie problem z farbowaniem ubrać i peleryn??Ja raz zafarbowałem na czarno i nie mogę zmienić??A pisze że posiadam dany kolor??No a wczoraj ok. 22 serwery padły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 08:35, Damianuss1 napisał:

> instalowałem też nie działa
Z tego, co przeczytałem na googlach to jest to też wina nielegalnej kopii gry. Jeśli
jednak masz oryginał to spróbuj zainstalować np u kumpla? Jak dalej nic to do wymiany,
w sklepie niech gość wsadzi do napędu i sprawdzi.


Znalazłem rozwiązanie, nowe zabezpieczenie nie lubi zmienianych napędów czas na nowe pudło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 18:24, Harrolfo napisał:

/ciach

Właśnie skończyłem grę... jakie zakończenie, fajnie im to wyszło, no i wreszcie jakieś porządne "WTF" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 13:44, Deturis napisał:

Właśnie skończyłem grę... jakie zakończenie, fajnie im to wyszło, no i wreszcie jakieś
porządne "WTF" :)

Wiesz, a ja się z kolei zastanowiłem, zinterpretowałem sobie kolejne elementy tego bałaganu i nawet stworzyło to jakiś sens, oczywiście nie mówię, czy właściwy, to się okaże dopiero z końcem serii. W każdym razie zmierzam do tego, że w z kolejnych AC mamy coraz więcej taniej bajki, a coraz mniej tych spiskowych klimatów, które AC jako seria zdawała się poruszać. Opowieść w teraźniejszości, czyli ta ważniejsza, jakby nie patrzeć, leci na łeb na szyję i jej klimat poprawia jedynie wątek Subject 16. No dobrze, że najgłupszy motyw, jaki Ubi mogłoby zrobić, czyli

Spoiler

ta katastrofa kosmiczna

wygląda na ściemę, tudzież błędną interpretację. Na szczęście.

Za to historia, którą widzimy w Animusie to poziom o dwie klasy wyższy, a główny antagonista jest jednym z najlepszych antagonistów, z jakimi miałem do czynienia w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 13:58, Siriondel napisał:

/ciach

Spoiler

Mówisz o Ezio tak ? - jest konkretny :)


Spoiler

Dobrze postać wykreowali

- a mi właśnie od 5 minut stoi multi na wyszukanych 6 osobach ...

Edit no WTF "ta sesja jest nieosiągalna" - dobra chyba nici z platyny w AC:B już nie mam nerwów do tego multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jak aktywować dodatki z Codex Edition?
Według opisu na ulotce trzeba wejść do "extras" i wpisać kod w zakladce "zawartość ekskluzywna" problem polega na tym że ja nie mam w ogóle takiej zakładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 14:20, Jarden napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć jak aktywować dodatki z Codex Edition?
Według opisu na ulotce trzeba wejść do "extras" i wpisać kod w zakladce "zawartość ekskluzywna"
problem polega na tym że ja nie mam w ogóle takiej zakładki.

Masz polską wersję? Skoro tak, to wszystkie dodatkowe przedmioty, mapy, pelerynki z project legacy i Bóg wie co jeszcze znajdują się od razu w grze.
Nie musisz nic wpisywać, szukać, ani pobierać. Prawda, że proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 14:38, Renzov napisał:

Masz polską wersję? Skoro tak, to wszystkie dodatkowe przedmioty, mapy, pelerynki z project
legacy i Bóg wie co jeszcze znajdują się od razu w grze.
Nie musisz nic wpisywać, szukać, ani pobierać. Prawda, że proste?


Eh nie wiem co powiedzieć, jestem w szoku bo myślałem że na naszym rynku już gorszej firmy jak Cenega i LEM być nie może ale Ubi mnie z miesiąca na miesiąc coraz bardziej przeraża:/
Po cholere dawać w ogóle zdrapke z kodem skoro można ją sobie wsadzić tam gdzie słońce nie sięga?:/
Brak Uplay, ruskie napisy jeśli się ma angielski dashboard, szpecące polskie achievementy i ogólnie posiadanie klienta w d***e:/
Czuję się szczerze powiedziawszy oszukany (poraz kolejny) i wkurzony że kupiłem ten polski bubel.

Już dawno miałem tą zasadę wdrozyć w życie (ale po zapewnieniach Ubi pl że będzie lepiej i będziemy mieli to co za granicą jednak skusiłem się na Codex Edition), więcej gier od Ubi PL nie kupie nigdy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakieś 30 minut w multi (3 sesje) nie szło mi najgorzej nawet jako laik wylądowałem na 2 miejscu w 30+ levelach innych, wbiłem prawie 6 poziom i ... grało się fajnie - najgorzej jest przebić się na pierwszą sesje co trwa najdłużej później da się wytrzymać chwile czekania, ale na dłuższą metę mam wrażenie, że ten multi może zdziebko znudzić - tak czy siak fajna zabawa, dla rozluźnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie, czy jednak wszyscy przyspieszali napisy i nikt nie zna odpowiedzi? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 17:29, Noma napisał:

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie, czy jednak wszyscy przyspieszali napisy i nikt
nie zna odpowiedzi? :d

Mógłbyś jeszcze raz powtórzyć pytanie? :)

Ale z tego co pamiętam to było to czemu jeszcze raz jesteśmy w animusie?

Spoiler

Bo Ezio zgubił jabłko edenu i Desmond musi odkryć jego położenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 17:41, Deturis napisał:

> Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie, czy jednak wszyscy przyspieszali napisy i
nikt
> nie zna odpowiedzi? :d
Mógłbyś jeszcze raz powtórzyć pytanie? :)

Ale z tego co pamiętam to było to czemu jeszcze raz jesteśmy w animusie?

Spoiler

Bo Ezio zgubił jabłko edenu i Desmond musi odkryć jego położenie.


Chodzi mi o to że kto i co mówił jak leciały napisy po

Spoiler

zabiciu Lucy


Dlaczego po
Spoiler

jej śmierci znów jesteśmy w animusie




btw osoby z xbl coś nie grają w tego AC:B ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 20:26, Noma napisał:

/ciach
btw osoby z xbl coś nie grają w tego AC:B ;s

Ja czekałem na grę 40 minut - oni chyba mają jakiś problem z serwerami łączącymi sesje :/

I teraz takie pytanie grać "graj teraz" czy "grę rankingową"?
Wiem, że jeśli będę grał w "Graj teraz" to nie będę zaliczany do rankingu i coś po za tym to się różni ? - jakieś większe ilości pkt są na rankingowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już przegięli... przeszedłem grę sprawdzam trofea a tu nie nabiło mi trofeów za 7,8,9 sekwencję, ukończenie gry i 2 brązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować