Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2010 o 16:20, tylor2 napisał:

Spoiler

Tzn. ja sprawdzając e-mail znalazłem maila od Shauna do Lucy o tym, że Rebeca jest
Tempalriuszką.


Spoiler

To była ironia Shauna dot. sprawy zjedzenia 2 jogurtów Lucy ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 10:06, Szarakus napisał:

>

Spoiler

Tzn. ja sprawdzając e-mail znalazłem maila od Shauna do Lucy o tym, że Rebeca
jest
> Tempalriuszką.


Spoiler

To była ironia Shauna dot. sprawy zjedzenia 2 jogurtów Lucy ;D



Czy ja wiem... Byłoby ciekawie.

Spoiler

Shaun przecież w mailach przekazywał status innych Grup Operacyjnych, a Lucy dostawała też informacje od jakiegoś tajemniczego Wiliama (tego samego, który dawał Shaunowi statusy tych grup operacyjnch), a tu się nagle okazuje, że obie sąTemplariuszkami... Przy czym jeszcze Rebeca ma dostęp do całych danych z Animusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 10:39, tylor2 napisał:

> >

Spoiler

Tzn. ja sprawdzając e-mail znalazłem maila od Shauna do Lucy o tym, że Rebeca

> jest
> > Tempalriuszką.


>
Spoiler

To była ironia Shauna dot. sprawy zjedzenia 2 jogurtów Lucy ;D


>
Czy ja wiem... Byłoby ciekawie.
Spoiler

Shaun przecież w mailach przekazywał status innych
Grup Operacyjnych, a Lucy dostawała też informacje od jakiegoś tajemniczego Wiliama (tego
samego, który dawał Shaunowi statusy tych grup operacyjnch), a tu się nagle okazuje,
że obie sąTemplariuszkami... Przy czym jeszcze Rebeca ma dostęp do całych danych z Animusa



Spoiler

on nazwał ją templariuszką gdyż jak w grze widać często sobie dokuczają lub docinają

Spoiler

A co do Lucy to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 13:06, XXX_PL1 napisał:

> > >

Spoiler

Tzn. ja sprawdzając e-mail znalazłem maila od Shauna do Lucy o tym,
że Rebeca
>
> > jest
> > > Tempalriuszką.


> >
Spoiler

To była ironia Shauna dot. sprawy zjedzenia 2 jogurtów Lucy ;D


> >
> Czy ja wiem... Byłoby ciekawie.
Spoiler

Shaun przecież w mailach przekazywał status innych

> Grup Operacyjnych, a Lucy dostawała też informacje od jakiegoś tajemniczego Wiliama
(tego
> samego, który dawał Shaunowi statusy tych grup operacyjnch), a tu się nagle okazuje,

> że obie sąTemplariuszkami... Przy czym jeszcze Rebeca ma dostęp do całych danych
z Animusa



Spoiler

on nazwał ją templariuszką gdyż jak w grze widać często sobie dokuczają lub docinają

Spoiler

A co do Lucy to nie wiem



Aco tam i tak by było ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję że Ubisoft zakończy serię AC na AC III bo jak dla mnie co za dużo to nie zdrowo a i tak już wystarczy że ludzie śmieją się że oglądali np piłę 48 powiedzmy.
Mam również nadzieję że nie pogubią się w swoich zagadkach i nie zapomną czegoś wyjaśnić.
To tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC od początku miał być trylogią, więc wszystko (jeśli chodzi o fabułę) na pewno zakończy się na ''trójce''. Myślałem tez ostatnio o tym, jak to właśnie będzie z dalszymi częściami. Czy nie miło byłoby zagrać w jakieś dodatki, które uzupełniają fabułę o jakieś smaczki coś? :) Chętnie bym kupił różnego tego typu dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 13:27, Noma napisał:

Ja mam tylko nadzieję że Ubisoft zakończy serię AC na AC III bo jak dla mnie co za dużo
to nie zdrowo a i tak już wystarczy że ludzie śmieją się że oglądali np piłę 48 powiedzmy.

Mam również nadzieję że nie pogubią się w swoich zagadkach i nie zapomną czegoś wyjaśnić.

To tyle z mojej strony.


Ja mam trochę inne podejście. Niech zakończą renesansowy Rzym i przejdą do czasów (np.) napoleońskich. Tam granie będzie wyglądać zupełnie inaczej (broń palna itp.). Ale AC XLVIII (48) to rzeczywiście byłaby przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 10:39, tylor2 napisał:

>

Spoiler

To była ironia Shauna dot. sprawy zjedzenia 2 jogurtów Lucy ;D


>
Czy ja wiem... Byłoby ciekawie.
Spoiler

Shaun przecież w mailach przekazywał status innych
Grup Operacyjnych, a Lucy dostawała też informacje od jakiegoś tajemniczego Wiliama (tego
samego, który dawał Shaunowi statusy tych grup operacyjnch), a tu się nagle okazuje,
że obie sąTemplariuszkami... Przy czym jeszcze Rebeca ma dostęp do całych danych z Animusa


Spoiler

Żeby zrozumieć kim jest William, trzeba bylo zrobić ten sam numer w AC1, za które jest trofeum w ACB - wyjść z animusa i przeczytać skrzynkę mailową Lucy (mając jej PEN[dosłownie]drive) - tam (w mailach) była mowa o Williamie jako o kimś w stylu assassina wyższego szczebla, jednym z mózgów różnych operacji, czy coś w ten deseń (trochę temu w to grałem, nie pamiętam dokładnie)



Co do mniejszej ilości produktów z logiem Assassin''s Creed - wiecie, dopóki każda nowa gra z serii nie jest odgrzewanym kotletem, a wprowadza, NAPRAWDĘ wprowadza nowe elementy do gameplay''u i inne świeże bajery - jak dla mnie mogą ciągnąć z taką serią ile wlezie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 18:26, Szarakus napisał:

> >
> Czy ja wiem... Byłoby ciekawie.

Spoiler

Shaun przecież w mailach przekazywał status innych

> Grup Operacyjnych, a Lucy dostawała też informacje od jakiegoś tajemniczego Wiliama
(tego
> samego, który dawał Shaunowi statusy tych grup operacyjnch), a tu się nagle okazuje,

> że obie sąTemplariuszkami... Przy czym jeszcze Rebeca ma dostęp do całych danych
z Animusa


Spoiler

Żeby zrozumieć kim jest William, trzeba bylo zrobić ten sam numer w AC1, za które
jest trofeum w ACB - wyjść z animusa i przeczytać skrzynkę mailową Lucy (mając jej PEN[dosłownie]drive)
- tam (w mailach) była mowa o Williamie jako o kimś w stylu assassina wyższego szczebla,
jednym z mózgów różnych operacji, czy coś w ten deseń (trochę temu w to grałem, nie pamiętam
dokładnie)


W jedynkę grałem na PC, tam nie było trofeów, więc z Animusa wyszedłem tylko dzięki skryptom. Zresztą grałem po angielsku, a wtedy jeszcze niewiele rozumiałem z języka całego świata

Dnia 29.12.2010 o 18:26, Szarakus napisał:

Co do mniejszej ilości produktów z logiem Assassin''s Creed - wiecie, dopóki każda nowa
gra z serii nie jest odgrzewanym kotletem, a wprowadza, NAPRAWDĘ wprowadza nowe elementy
do gameplay''u i inne świeże bajery - jak dla mnie mogą ciągnąć z taką serią ile wlezie
;]

No. Mi w trójce spodobał się patent z Asasynami, ale wkurzyło uproszczenie walki.

Spoiler

Na dobrą sprawę tylko walisz jednego wroga, aż go zabijesz, a potem pokolei następnych, bo rbisz już serię likwidacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Assassin''s Creed: Brotherhood to Gra Roku 2010! W ciągu trzech dni nie mogłem się oderwać od rzymskich przygód Ezio, szarpałem jak zahipnotyzowany, potem jeszcze tryb multi. Ubisoft dobrze wie czego pragną fani serii i daje nam to z nawiązką. Tytuł zapamiętam na długo, w wyborze wahałem się między RDR a Brotherhood, ale lepiej bawiłem się z Bractwem i ta gra jest moją Game of the Year. Oby więcej takich perełek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję minimum 4 chętnych do pomocy w zrobieniu premii za potrójną ucieczkę, myślę, że nie powinno potrwać to dłużej niż 5 minut. Znajdą się chętni dzisiaj, powiedzmy na 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 18:28, Magwisienka napisał:

Potrzebuję minimum 4 chętnych do pomocy w zrobieniu premii za potrójną ucieczkę, myślę,
że nie powinno potrwać to dłużej niż 5 minut. Znajdą się chętni dzisiaj, powiedzmy na
20?

:)
Myślę, że mógłbym pomóc. Ręka rękę myję. Tylko trzeba by znaleźć jeszcze dwie osoby. Nie chcę sam szukać osób :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 18:31, Renzov napisał:

Myślę, że mógłbym pomóc. Ręka rękę myję. Tylko trzeba by znaleźć jeszcze dwie osoby.
Nie chcę sam szukać osób :P.

Jeszcze 3 - w grze musi być 5 osób, żebym ja miała 1 na celowniku, a 3 mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny, dla siebie też ;)
I byłoby miło, jakby ktoś pomógł z Average, Untouchable i tym, gdzie zabijam zatrutego.

@up - 4 wystarczą
Ty jesteś w Team 1, a 3 osoby w Team 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 18:45, Magwisienka napisał:

Jeszcze 3 - w grze musi być 5 osób, żebym ja miała 1 na celowniku, a 3 mnie :P

Tym razem Ty szukasz i zapraszasz resztę :).
A skoro dołączył Harrolfo to została jedna osoba. Miło. Może tym razem obejdzie się bez większych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 18:56, Renzov napisał:

> Jeszcze 3 - w grze musi być 5 osób, żebym ja miała 1 na celowniku, a 3 mnie :P

Tym razem Ty szukasz i zapraszasz resztę :).
A skoro dołączył Harrolfo to została jedna osoba. Miło. Może tym razem obejdzie się bez
większych komplikacji.

Ja mogę, ale ze mną by były właśnie te większe komplikacje :). Anyway postaram się dołączyć, ale nie obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować