Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2011 o 16:58, Harrolfo napisał:

Ja mogę pomóc jutro około 18. Mam headset.


Dzięki. Może się jeszcze 2 osoby znajdą do jutra a jeśli nie to mam nadzieję że jakoś w późniejszym terminie również będziesz chciał pomóc. Odezwę się na PSN jutro.

Renzov --> Co do niezapisywania się profili to mam tak samo. Myślałem że coś źle robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 18:54, Renzov napisał:

A tak nawiasem mówiąc- wam też kasuje ustawienia profilu multiplayera po wyjściu z gry?
Zauważyłem, że tak się dzieje od czasu wypuszczenia ostatniej aktualizacji.

Owszem. Zmienianie kolorków postaci każdorazowo po wbiciu do gry - MAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 16:30, Infes napisał:

No i nie zapominaj że w niektórych misjach też są mapki, tzn. podczas poszukiwań skarbów
Romulusa.

Flagi* nie mapki
Kolega chciał powiedzieć że podczas przeszukiwania podziemi masz zawsze po 3 flagi do zebrania tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Brotherhoodzie jest do odkrycia jakaś ciekawa zbroja jak zbroja Altaira z II ? bo wiem tylko, że na początku gry ma się zbroje Altaira, ale później ją tracimy i mamy biały ubiór asasyna. Czy później jest jakaś możliwość kupywania/ zdobywania nowego pancerza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, podobnie jak w dwójce możemy kupować elementy zbroi.
Możliwość kupienia niektórych z nich odblokowujemy za wykonanie zadań kowali, czyli zaniesienia im odpowiednich przedmiotów zdobytych na poległych wrogach, w skrzyniach i za wykonywanie zleceń, na które wysyłamy naszych rekrutów.
Za zebranie wszystkich pieczęci z Leży Romulusa dostajemy też zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 22:36, DambialkoX napisał:

Czy w Brotherhoodzie jest do odkrycia jakaś ciekawa zbroja jak zbroja Altaira z II ?
bo wiem tylko, że na początku gry ma się zbroje Altaira, ale później ją tracimy i mamy
biały ubiór asasyna. Czy później jest jakaś możliwość kupywania/ zdobywania nowego pancerza
?

Następnym razem zrób spoiler bo teraz ktoś kto na wersję PCtową czeka już wie

Spoiler

że traci się zbroję z ACII.....


Co do takiej specjalnej w AC:B jest taka,
Spoiler

zbroja Romulusa czy jak jej tam. Ale wygląd nie powala i jest koloru czerwonego którego nie da się farbować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 23:17, Harrolfo napisał:

Tak, podobnie jak w dwójce możemy kupować elementy zbroi.
Możliwość kupienia niektórych z nich odblokowujemy za wykonanie zadań kowali, czyli zaniesienia
im odpowiednich przedmiotów zdobytych na poległych wrogach, w skrzyniach i za wykonywanie
zleceń, na które wysyłamy naszych rekrutów.
Za zebranie wszystkich pieczęci z Leży Romulusa dostajemy też zbroję.


Dzięki za odpowiedź. To fajnie, lubię odkrywać nowe rzeczy w AC ;]

Noma: No, ale to temat o Brotherhoodzie, powinno się tu zaglądać ze znajomością ACII :D. Nie no żartuję oczywiście po prostu zapomniałem o spoilerze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany Edycją Kolekcjonerską na PC:
Anulowałem własne zamówienie na takową przez Empik.com (stwierdziłem, że nie chcę wydawać tyle forsy na grę), więc wkrótce powinien zwolnić się tam egzemplarz. Wypatrujcie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum AC:B zostało napisane, że wiadomości o wersji na PC już wkrótce. Wiedząc, że zapowiedzi wychodzą w piątki i poniedziałki to nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować