Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Multi to tylko wabik na klienta, bo nie jest ani wciągające ani specjalnie warte uwagi. Przynajmniej na PC. Konsolowej społeczności ostatnio mało do szczęścia potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Spoilery zostały chyba dobrze dobrane, więc zabawy nie powinienem popsuć :) Radzę nie czytać ich zawartości.
Właśnie skończyłem wątek główny AC: B- nie zagłębiałem się zbytnio dalej... Nie latałem po podziemiach (to nie podchodzi pod spoiler), ani żadnych misji pobocznych nie robiłem.
Fabuła jak zwykle bardzo, bardzo wciągająca.
Nie podobało mi się tylko, gdy

Spoiler

latamy z jabłkiem w ręce i niszczymy resztki żołnierzy... Takie klikanie bezsensu trochę...

. Ogólnie było jednak ok. Fabułę oceniam na 9/10- fajne było, jak pisałem
Spoiler

niszczenie machin

, oraz niektóre misje (większość). AC:B to świetna gra, klimat genialny, grafika mi odpowiada, żadnych błędów (zaznaczam, że u mnie), bractwo to świetny pomysł- dużo ułatwia, co czasami nie jest tak wielką zaletą. Jeszcze muszą nad tym popracować- ja jakoś nie poczułem się "liderem" Bractwa.
Rozczarowało, a może lepszym słowem będzie- zaskoczyło mnie zakończenie, ale to już zostawiam Wam.
Czuję się w pełni zafascynowany grą i nie będę żałował kupna edycji Codex.
Teraz pewnie pobawię się w multi, a potem wrócę i będę robił misje na 100%, oraz znajdę może
Spoiler

zbroję

, zniszczę wszystkie
Spoiler

machiny, wieże

i polatam z moimi uczniami.
Do zobaczenia w multi- nick Radekl2. Jak będziecie chcieli mnie zabić tam to się powstrzymajcie :) Powodzenia i takich samych odczuć po zakończeniu gry życzę.

PS. Shinigami- mamy inne odczucia. Multi wciąga, a może dlatego, że to nowość? Nie wiem, dopiero w pełni zabiorę się do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tez macie taka jakby lekka mgielke na gorze ekranu?

A no i pozdrawiam wszystkich czekajacych na dolaczenie do sesji w multi ;) ja juz 20 minut na alt tabie siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym dołączeniem to różnie jest ;)
Raz mi się udało w ciągu 1 min znaleźć team, a teraz czekam już 10 min :P
Jak by ktoś chciał pograć razem to zapraszam ;)
Nick : fokuz
Pc wersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 19:19, Pariah napisał:

Jako że siedzę w UK a premiera była wczoraj, to mówią że za mało graczy.

Mieszkam w UK, konsolę mam normalnie zarejestrowana na UK, gra wyszła dokładnie 4 miesiące temu, a na serwery nadal nie można się dostać. IMO głupie tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 17:18, Radekl2 napisał:

Ja nie mam (nie używaj słowa "każdy" jak nie masz informacji na 100% sprawdzonych :)

Jaką wersje kupiłeś? Bo jeśli zwykłą to wiadomo że nie masz. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich majacych problemy z MP podobno otwarcie portu 1000 pomaga, ja sprawdzic nie moge bo w weekend do admina sie nie dostane, ale nawet w readme, ktore trafia na dysk wraz z instalacja, o tym pisze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 19:51, Shinigami napisał:

Konsolowej społeczności ostatnio mało do szczęścia potrzebne.

Że zacytuję pana Arnolda B. - "Panie, nie obrażaj pan, dobre?" ;)
Mnie tam się multi podoba - jest innowacyjne i czuć klimat Assassin''s Creed. Także jak dla mnie jest to jedno z najlepszych (jeśli nie najlepsze) multi. Koniec i kropka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 21:47, Harrolfo napisał:

Że zacytuję pana Arnolda B. - "Panie, nie obrażaj pan, dobre?" ;)


Dobre! Ale prawdziwe ;p

Dnia 19.03.2011 o 21:47, Harrolfo napisał:

Mnie tam się multi podoba - jest innowacyjne i czuć klimat Assassin''s Creed. Także jak
dla mnie jest to jedno z najlepszych (jeśli nie najlepsze) multi. Koniec i kropka. :)


Mam nieco inne wymagania co do gier sieciowych, ale pewnie - rozumiem, że dla niektórych może być to tytuł życia. Have Fun! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zabij mnie, a nie wiem co to miało znaczyć jaką wersje kupiłem :) Według Ciebie jaka jest "normalna"? Czy uważasz, że gra z wersji Codex różni się od gry z zwykłej edycji?
Żebyś mógł mi dokładniej wytłumaczyć o co chodzi, napiszę- kupiłem wersję Codex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko co do grobowców. Jestem w

Spoiler

6 sekwencji. O ile pamietam, w tych granicach ( 6 albo 8 ) w AC2 dało się już zaliczyć wszystkie grobowce i mieć zbroje Altaira - kiedy tutaj będę mógł to zrobić najprędzej? I ile jest ogólnie sekwencji? Dalej mam tylko 3 grobowce zaliczone, na mapie pojawił mi się tylko jeden, do którego na dodatek dalej nie mogę dojść bo jest ''obszar niedostępny'' Robie w cholere pobocznych zadan i to co sie da mam odkryte, wiec chyba jeszcze poprostu nie moge tych wszystkich grobowców zaliczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 02:50, Pernia napisał:

/chlast/

Spoiler

Sekwencji jest 9. Ostatni grobowiec jest w Watykanie, a dostęp do niego dostajemy w 7 lub 8 sekwencji. Prędzej z tym, że w 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś problem z zapisami gry ? u mnie kompletne zero zapisów, nie zapisują sie nawet ustawienia gry :( zrobiłem pare misji w Rzymie i po wyjściu z gry muszę zaczynać od początku, koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja normalna to tylko samo pudełeczko z płytką, a Codex to wiadomo co masz a jeśli nie to ja pokazuje zawartość tu


I w Codexie jak i Auditore Edition koperta z pocztówkami powinna być jeśli nie to jak dla mnie ktoś zrobił Cię w
Spoiler

chuja

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ja jestem tak strasznie ciemny, albo Ty nie czytasz dokładnie. Ja skomentowałem Twoje słowa, że każdy ma problemy z grą myszką i klawiaturą. Napisałem, że ja nie mam, więc nie każdy.
A tu mi pocztówkami wyjeżdżasz :) Dziwne i robimy spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem, gdy tworze grupe z moim znajomym, jemu wynajduje sesje, a ja caly czas czekam w kolejce? I jakim cudem szukam sesje okolo godziny i caly czas nic mi nie znajduje?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 13:21, Full_Wypas napisał:

Jakim cudem, gdy tworze grupe z moim znajomym, jemu wynajduje sesje, a ja caly czas czekam
w kolejce? I jakim cudem szukam sesje okolo godziny i caly czas nic mi nie znajduje??
:/

Witaj w naszym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo problem i prosze o pilną odpowiedź. Zamówiłem pre-order AC:B w HMV (Uk) i było tam napisane że jeżeli zamówi w tym sklepie dostane Arlekina. Jak każdy kto zamówił pre-ordera dostałem 3 dodatki a w tym Zniknięcie Da Vinciego w którym dostaje się pare rzeczy na Multiplayer w tym Arlekina. Mój problem jest taki że jak wchodze na Multi to go nie mam :( Aktywowałem dodatek "Zniknięcie..." ale wciąż go nie mam. Nie wiem, może trzeba go jakoś aktywować czy coś? prosze pilnie o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować