Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2011 o 16:56, Jedimax napisał:

> Ezio''s Family
> Nie wiem dlaczego ie ma jej na soundtracku z Codex Edition...

Może dla tego, że to utwór z poprzedniej części?

W której też nie było tego utworu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 16:58, Sareth14 napisał:

Mi multiplayer wciaż działa tak samo źle po tym patchu. A u was?

U mnie też są problemy, ale tak to jest gdy firmy z gier tylko single zaczynają robić mutli jak AC:B Czy Dead Space 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 19:49, Noma napisał:

> Może dla tego, że to utwór z poprzedniej części?
W której też nie było tego utworu. :)


W soundtracku poprzedniej edycji nie było tego utworu? Ciężko uwierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 20:14, Jedimax napisał:

>


Mam podejrzenia, że to sarkazm, ale głowy nie dam ;P Tak czy siak ów kawałek był w drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 20:14, Jedimax napisał:

> > Może dla tego, że to utwór z poprzedniej części?
> W której też nie było tego utworu. :)

W soundtracku poprzedniej edycji nie było tego utworu? Ciężko uwierzyć :D

No nie było, tak samo jak w AC:B nie znalazłem kilku utworów które słyszałem podczas rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań. Udało mi się zdobyć wszystkie achievmenty poza dwoma. Mianowicie tego z biciem arlekinów i rzucaniem bronią/petardą w strażnika na odległość 10 metrów. W przypadku tego drugiego kompletnie nie wiem o co chodzi.W przypadku pierwszego próbowałem obijać ludzi ziejących ogniem na ulicach, ale nie przyniosło to żadnego rezultatu. Jedyni arlekini jakich dałem radę odnaleźć to ci podczas pogoni za wyznawcą Romulusa w Coloseum(acz to też nie przyniosło to żadnego skutku)Ktoś wie o których chodzi i gdzie można ich znaleźć?
Nie udało mi się jeszcze odnaleźć jednej spreparowanej głowy(jedna była w zrujnowanej bazylice) ani kuli z opium(otworzyłem ponad 100 skrzyń) Te przedmioty są na poukrywane na mapie, czy w specjalnych lokacjach?
Ostatnie pytanie jest czysto fanowskie. Przechodząc kilkakrotnie misję z pogonią kardynała w bazylice Świętego Piotra, za którymś razem przez przypadek zepchnąłem go na dół. Załączył się wtedy filmik niedostępnym przy zwykłym zabiciu go. Czy twórcy ukryli więcej tego typu smaczków? Jeśli tak ,miło by było wiedzieć gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, zauważyłem, że w weekendy czas oczekiwania na komplet graczy w multi skraca się o kilkaset procent. W ciągu tygodnia czekam nawet do 20 minut, podczas gdy od sobotniego poranka nie musiałem czekać dłużej niż 6-7 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak masz farta że sobie możesz pograć bo ja od czasu premiery może tylko z godzinę pograłem bo nic mi nie wyszukuje. Jak już widzę że wyszukuje graczy to od razu przełącza mnie na pusty serwer i od nowa się zaczyna. I po co? Chyba tylko po to aby mnie wkurzyć. Dobrze że singiel jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 22:57, Sandro napisał:

Dwa bardzo przejrzyste poradniki:

Bardzo dziękuję. Teraz już moja lista jest kompletna. Trochę zaskoczyła mnie możliwość rzucania ciężką bronią(w poprzedniej części chyba nie było to możliwe, ale pewny nie jestem) ale patent fajny. Arlekinów podczas przechodzenia DLC nie zauważyłem.W sumie nie dziwne bo chociażby ten pod mostem jest bardzo dobrze ukryty.

P.S. Ja problemów z multi specjalnie nie miałem. Wywaliło mnie ze 3 razy w trakcie rozgrywki(to akurat nie fajne) ale z wyszukaniem graczy na kilkadziesiąt gier tylko raz miałem większy problem. Z reguły 3 minuty spokojnie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 23:54, qrex napisał:

Trochę zaskoczyła mnie możliwość rzucania ciężką bronią

Ja odkryłem to przez przypadek kiedy wyrzuciłem swój miecz dwuręczny z mostu... Ale chyba nigdy nie wpadłbym na to, że można rzucić bombą dymną na odległość :)

Mi z singlowych achievementów zostało tylko rozwiązanie zagadek Obiektu 16, ale póki co nie chce mi się za nimi latać. A do pełnej listy achievementów brakuje mi kilku osiągnięć z trybu multiplayer więc za szybko ich nie odblokuję. Normalnie nie masteruję gier tak bardzo aby wbić wszystkie osiągnięcia, ale w przypadku Assassin''s Creed zdobywanie kolejnych achievementów to czysta przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz wracajac do multi, wczesniej przez caly okres od premiery udalo mi sie polaczyc i zagrac ze 2 razy, od dzisiaj mam publiczne ip i juz nie ma zadnego problemu z tym aby sie z kims polaczyc, a wiec tak jak juz kilka razy pisalem najpierw trzeba zadbac aby po naszej stronie bylo wszystko oki (otwarty port 1000 lub publiczne ip) a dopiero potem narzekac na to czy multi dziala czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 21:12, Tooya_Husky napisał:

najpierw trzeba zadbac aby po naszej stronie bylo wszystko oki (otwarty port 1000 lub publiczne ip) a dopiero
potem narzekac na to czy multi dziala czy nie.

Jakieś porady jak to zrobić grając na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 13:11, Sandro napisał:

> najpierw trzeba zadbac aby po naszej stronie bylo wszystko oki (otwarty port 1000
lub publiczne ip) a dopiero
> potem narzekac na to czy multi dziala czy nie.
Jakieś porady jak to zrobić grając na konsoli?

Wydaje mi sie ze tak samo jak na pc jezeli to dostawca blokuje CI port to piszesz do niego maila z prosba o odblokowanie badz publiczne ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 13:58, Tooya_Husky napisał:

Wydaje mi sie ze tak samo jak na pc jezeli to dostawca blokuje CI port to piszesz do
niego maila z prosba o odblokowanie badz publiczne ip

Przyznam szczerze, że nie jestem dobry w te klocki. Inne gry działają mi bez najmniejszych problemów w multi więc nie będę się w to bawił dla samego Asasyna. Nie ja nawaliłem tylko Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie powróciłem do ACB (przede wszystkim ze względu na nowe DLC) i chciałbym podzielić się paroma spostrzeżeniami.

1. Dodatek faktycznie jest w porządku, ale bez rewelacji. Ot, tak naprawdę wszystko się sprowadza do szukania (UWAGA SUPERMEGAWIELKI SPOILER)

Spoiler

5 obrazów...

Mogło być ciekawiej, szczerze mówiąc, ale grało się fajnie.
2. Sterowanie. Wróciłem do AC żeby dokończyć parę misji na 100% itd, więc znowu musiałem przyzwyczaić się do tego skopanego sterowania. Szczerze mówiąc to podczas grania współczułem sobie, że tyle czasu spędziłem przy tej produkcji. Żal mi tylko graczy PCtowych grających w AC na klawiaturze. Toż to czysty... eh, nieważne.
Mam tylko nadzieję, że Ubi poprawi to w trzeciej części Assassin''s Creed, bo to co Ezio wyczynia (błędy podczas biegania, nieadekwatne do działań gracza odbijanie się od ściany, spadanie z krawędzi, skakanie w zupełnie inną stronę itd.) bardzo mnie denerwowało.
3. Multi. Pograłem parę meczyków i muszę pochwalić Ubisoft za to, że z takiego dna jakim był ten multiplayer na początku zrobił naprawdę coś fajnego. Teraz grę znajduje mi w parę sekund, a podczas samej rozgrywki nie natrafiłem na żadne bugi i lagi. Trybów już teraz jest dużo, więc na małą różnorodność narzekać nie można. Moim zdaniem najciekawszym jest ten, który nazywa się bodajże zabójstwo. Nie mamy zlecenia, tylko zabijamy kogo tylko chcemy. Pomysł dobry, ale wyszło jak zwykle. Gracze dalej biegają jak debile i zabijają się grupowo na środku mapy. Tak więc po trzech meczach po raz kolejny podziękowałem temu multiplayerowi.

Ogólnie rzecz biorąc, to po tej tonie patchy i dodatków, jest lepiej, ale bardzo dobrze na pewno nie. Ciekaw jestem, co Ubisoft wymyśli przy kolejnej części.
We''ll see.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 22:24, qrex napisał:

Nie udało mi się jeszcze odnaleźć jednej spreparowanej głowy(jedna była w zrujnowanej
bazylice) ani kuli z opium(otworzyłem ponad 100 skrzyń) Te przedmioty są na poukrywane
na mapie, czy w specjalnych lokacjach?


Czesc przedmiotow jest dostepna tylko poprzez inwestycje. Pamietam, ze jednego zadania sklpeowego nie wykonalem, gdyz gra oczekiwala, ze zainwestuje, uwaga, 1 mln szt zl w jakims sklepie, by zdobyc przedmiot, ktory umozliwial ukonczenie tego questa. Tymczasem jednorazowo mozesz zainstalowac najwyzej kilka tysiecy raz na 20 minut.

Dnia 10.04.2011 o 22:24, qrex napisał:

Ostatnie pytanie jest czysto fanowskie. Przechodząc kilkakrotnie misję z pogonią kardynała
w bazylice Świętego Piotra, za którymś razem przez przypadek zepchnąłem go na dół. Załączył
się wtedy filmik niedostępnym przy zwykłym zabiciu go. Czy twórcy ukryli więcej tego
typu smaczków? Jeśli tak ,miło by było wiedzieć gdzie.


Nawet nie wiedzialem ze tak sie da. Przy okazji - bo domyslam sie ze chodzi o misje z jednym ze zwojow Romulusa - czy nie trzeba bylo przypadkiem wziac jakiegos przedmiotu z ciala tego kardynala? Jak to przedstawili na tym filmiku, skoro Kardynal zlecial na dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 14:10, Sandro napisał:

> Wydaje mi sie ze tak samo jak na pc jezeli to dostawca blokuje CI port to piszesz
do
> niego maila z prosba o odblokowanie badz publiczne ip
Przyznam szczerze, że nie jestem dobry w te klocki. Inne gry działają mi bez najmniejszych
problemów w multi więc nie będę się w to bawił dla samego Asasyna. Nie ja nawaliłem tylko
Ubi.


Dokładnie od tego trzeba zacząć, jak napisał Ci poprzednik. Czasem potrzebna jest jeszcze jakaś konfiguracja ustawień routera(jeżeli masz) ze swojej strony, aczkolwiek ja tak samo nie mam w tym zbytniego rozeznania i mi w tej konfiguracji pomógł znajomy, informatyk. Ogólnie nie jest to trudne, wystarczą tylko wskazówki, co gdzie ustawić i po minucie wszystko działa. Tyle, że wcześniej wlasnie w tej kwestii trzeba się upewnić czy ma się IP publiczne i porty nieblokowne przez dostawcę. Tutaj już musisz się udać z pytaniem pod adres Twojego ISP(dostawcy).
Gra warta świeczki, szczególnie jak się ma przez to problemy w multi AC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą jakieś problemy jakby jedna gra była zainstalowana na 2 komputerach z tym samym cd-keyem? Była by graba na tym samym koncie i nie równocześnie - bo grę kupił sobie mój brat ale wtedy kiedy on nie gra, ja bym sobie chciał trochę na multi poszaleć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować