Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2011 o 23:40, karolekx23x napisał:

A ta cześć ma zabezpieczenie i jest wymagane połączenie z internetem w singlu tak jak
w II ?

Sama gra wymaga zalogowania, aby w pełni cieszyć się rozgrywką, ale twórcy byli na tyle uprzejmi, że zrezygnowali z tego beznadziejnego DRMu.
W launcherze na dole znajduje się piękny przycisk od trybu OFFLINE i można normalnie grać, ale nie masz wtedy dostępu do niektórych funkcji w grze np. inwestycje bez których nie ukończysz wszystkich zadań handlarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 21:56, Sareth14 napisał:

Jak myślicie, naprawią coś jeszcze to multi>?

watpie bo i nie ma co naprawiac, jak masz dobrze ustawione polaczenie z internetem to i dobrze multi dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:53, Fun_g_1_2_3 napisał:

nie masz wtedy dostępu do niektórych funkcji w grze np. inwestycje bez których nie ukończysz wszystkich zadań > handlarzy.

Na czym to właściwie polega? W wersji na X360 chyba nie ma czegoś takiego. Oczywiście można inwestować w odnawianie różnych budynków, ale połączenie z internetem nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 10:03, Sandro napisał:

> nie masz wtedy dostępu do niektórych funkcji w grze np. inwestycje bez których nie
ukończysz wszystkich zadań > handlarzy.
Na czym to właściwie polega? W wersji na X360 chyba nie ma czegoś takiego. Oczywiście
można inwestować w odnawianie różnych budynków, ale połączenie z internetem nie ma tu
nic do rzeczy.


Na konsolach tego nie bylo. Otoz na PC mozesz inwestowac w te obiekty, ktore odnowiles (np. u kowala). Gra sciaga informacje z wszystkich gier podlaczonych do internetu i sprawdza gdzie inwestuje sie najwiecej. W tych miejscach mozna wtedy najwiecej zarobic, ale tez inwestowanie kosztuje najwiecej. Co wiecej, inwestowanie jakiejs kwoty w jednym miejscu z czasem przynosi nagrody w postaci roznych przedmiotow (np. sloj pijawek), takich samych jak te ktore znajdujesz w skrzynkach ze skarbami.

Ogolnie ta mechanika slabo wyszla Ubisoftowi. Inwestowalem dosc regularnie w ciagu gry, ale gdy sprawdzilem statystyki na koniec gry to okazalo sie ze wiecej zainwestowalem niz zarobilem. Oplaca sie to robic chyba tylko dla przedmiotow potrzebnych dla zadan sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 14:15, Sareth14 napisał:

Dlaczego po tym patchu mi multi wciąż nie działą a niektórym tak? :/


Problem był wałkowany 2 do potęgi n( gdzie dąży do nieskończoności) razy. Otóż aby multi działało bez problemu powinieneś mieć zewnętrzny adres ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 18:13, knopfler napisał:

Dzięki temu polecisz do sklepu po trójkę jak wyjdzie żeby się dowiedzieć co dalej, a
o to twórcom chodzi głównie ;).

Czy ja wiem czy polecę , zakończenie jest strasznie głupie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 17:11, Net_com napisał:

Czy ja wiem czy polecę , zakończenie jest strasznie głupie ...

Ja tak nie uważam, jest bardzo tajemnicze i to mi się podoba. Poza tym to nie jest koniec całkowity tylko otwarcie na nową część, jakby to był definitywny koniec to może i byłby głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 15:28, Maverick07 napisał:

> Dlaczego po tym patchu mi multi wciąż nie działą a niektórym tak? :/

Problem był wałkowany 2 do potęgi n( gdzie dąży do nieskończoności) razy. Otóż aby multi
działało bez problemu powinieneś mieć zewnętrzny adres ip.

Niema inneg sposobu by działało niż posiadanie zewnetrznego IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 12:49, Sareth14 napisał:

> > Dlaczego po tym patchu mi multi wciąż nie działą a niektórym tak? :/
>
> Problem był wałkowany 2 do potęgi n( gdzie dąży do nieskończoności) razy. Otóż aby
multi
> działało bez problemu powinieneś mieć zewnętrzny adres ip.
Niema inneg sposobu by działało niż posiadanie zewnetrznego IP?


Myślę, że dostanie zewnętrznego adresu ip u swojego dostawcy internetu to nie problem, a często się przydaje. A czy jest inny sposób, hm wątpię czy jest inna opcja, gdyby była to ludzie pisali bo o niej na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 22:08, Fun_g_1_2_3 napisał:

> W którym momencie gra wymaga połączenia z internetem?
> po procesie instalacji

Czyli teoretycznie jeśli zainstaluje oryginał i "wzbogacę" go przed pierwszym uruchomieniem to nie będę potrzebował internetu na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 22:49, Noma napisał:


Jak go wzbogacisz?


Uranem...
Pomyśl, co niweluje potrzebę internetu do grania w gry które potrzebują internetu do uruchomienia?

@Growin

Yeah, tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 10:35, Noma napisał:

Myślałem że piractwo jest tutaj banowane...

Piractwo =/= crackowanie orginalnej gry, jeżeli np. miewasz problemy z internetem, nie chce ci się wkładać płyty do napędu codziennie, narażanie płyty na uszkodzenia mechaniczne. Aczkolwiek "wszelakie ingerowanie w pliki gry" jest w 90% nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 15:27, donard napisał:

> Myślałem że piractwo jest tutaj banowane...
Piractwo =/= crackowanie orginalnej gry, jeżeli np. miewasz problemy z internetem, nie
chce ci się wkładać płyty do napędu codziennie, narażanie płyty na uszkodzenia mechaniczne.
Aczkolwiek "wszelakie ingerowanie w pliki gry" jest w 90% nielegalne.


Jasne, jasne, moderator i tak tu wpadnie, nałoży całkowitą cenzurę na wszystkie posty dotyczące tego co poruszył Growin, który to z kolei dostanie bana wieczystego, względnie w ramach łaski degradację do Bumelanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 15:27, donard napisał:

Piractwo =/= crackowanie orginalnej gry, jeżeli np. miewasz problemy z internetem, nie
chce ci się wkładać płyty do napędu codziennie, narażanie płyty na uszkodzenia mechaniczne.
Aczkolwiek "wszelakie ingerowanie w pliki gry" jest w 90% nielegalne.

Z tego co sam się dowiedziałem to polskie prawo jest paradoksalne i w takim przypadku crackowanie oryginalnej gry = piractwo.
A dlaczego? Dlatego, że zalicza się to pod "wszelakie ingerowane w pliki gry" co jest w 99% nielegalne o ile twórcy nie udostępnili narzędzi modderskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować