Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Zapomnieliście, że użytkownik ma chyba prawo do stworzenia działającej kopii bezpieczeństwa zakupionej gry. A jak ma uruchomić grę ze swojej kopii jeśli nie będzie miał cracka, bądź fanowskiego patcha, który usuwa zabezpieczenie.

Ale wracając do gry.
Skoro będzie działać na komputerze pozbawionym internetu, to chyba sobie ją kupię.
Jak ją oceniacie w stosunku do części 1?
Dużo ma błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Od siebie: Wkurza mnie znikająca muzyka i często za wcześnie znikające napisy,albo nie pojawiające się w ogóle. Czasami postacie wychodzą z ściany,albo pojawiają się znikąd. Jak błędy to błędy,ale takie jak muzyka,czy napisy to naprawdę wkurzające :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do części 1 nie można jej oceniać bo ona jest raczej wielkim dlc do ACII...
Zresztą nie rozumiem masz necik bo piszesz teraz (chyba że z kafejki piszesz czy coś) więc czemu chcesz crakować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 18:49, Noma napisał:

Do części 1 nie można jej oceniać bo ona jest raczej wielkim dlc do ACII...

Miałem na myśli to, czy ta gra też jest poskładana z kilku klocków jak AC1, gdzie wystarczyło ukończyć jedno zlecenie i już nic nie zaskakiwało gracza.
W AC2 nie grałem ze względu na DRM.

Dnia 19.04.2011 o 18:49, Noma napisał:

Zresztą nie rozumiem masz necik bo piszesz teraz (chyba że z kafejki piszesz czy coś)
więc czemu chcesz crakować ?

Piszę z laptopa. Na kompie, który jest w stanie pociągnąć grę nie mam internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 09:17, Teokrata napisał:

ktoś wie czy DLC uprowadzenie Da Vinciego jest już dostepne dla PC?

Już? Ja grałem bodaj od premiery. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 09:17, Teokrata napisał:

ktoś wie czy DLC uprowadzenie Da Vinciego jest już dostepne dla PC?

Na uplayu znajdziesz swoje DLC (nie jestem pewien bo ja grałem na x36 kilka miesięcy temu ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 10:29, Noma napisał:

> ktoś wie czy DLC uprowadzenie Da Vinciego jest już dostepne dla PC?
Na uplayu znajdziesz swoje DLC (nie jestem pewien bo ja grałem na x36 kilka miesięcy
temu ^^)


Ale nie w Da Vinci Disappearance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 12:08, Komenty napisał:

> > ktoś wie czy DLC uprowadzenie Da Vinciego jest już dostepne dla PC?
> Na uplayu znajdziesz swoje DLC (nie jestem pewien bo ja grałem na x36 kilka miesięcy

> temu ^^)

Ale nie w Da Vinci Disappearance.

Grałem w to DLC... tylko nie mam wersji PC więc zgaduje po prostu co ma robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 13:24, Jakass napisał:

O co chodzi z tymi odblokowanymi kodami w grze? Ogólnie teraz uzupełniam sekwencje aby
mieć 100%, i jak uzupełnię jedną to jest komunikat "Odblokowano kod : *nazwa kodu*"


Gdy będziesz powtarzać jakieś wspomnienie możesz wejść w menu opcji i wybrać z nich pozycję "Kody." Jest ich kilka, ich spis znajdziesz tu: http://zakon-ac.info/acbh-unlocki (zjedź trochę niżej, w wierszu Cheaty są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 20:53, Mercuror napisał:

> O co chodzi z tymi odblokowanymi kodami w grze? Ogólnie teraz uzupełniam sekwencje
aby
> mieć 100%, i jak uzupełnię jedną to jest komunikat "Odblokowano kod : *nazwa kodu*"


Gdy będziesz powtarzać jakieś wspomnienie możesz wejść w menu opcji i wybrać z nich pozycję
"Kody." Jest ich kilka, ich spis znajdziesz tu: http://zakon-ac.info/acbh-unlocki (zjedź
trochę niżej, w wierszu Cheaty są).

Czemu tego nie moge znaleźć w wersji PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 12:08, Komenty napisał:

> > ktoś wie czy DLC uprowadzenie Da Vinciego jest już dostepne dla PC?
> Na uplayu znajdziesz swoje DLC (nie jestem pewien bo ja grałem na x36 kilka miesięcy

> temu ^^)

Ale nie w Da Vinci Disappearance.


Ech, w wersji PC jest Zniknięcie Da Vinciego do pobrania jednym kliknięciem za darmo... Logujesz się na UPlay i tam klikasz, albo z launchera gry... I to od premiery, miałem Brotherhooda dzień po premierze i nie było z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 21:20, MithrandirII napisał:

Ech, w wersji PC jest Zniknięcie Da Vinciego do pobrania jednym kliknięciem za darmo...
Logujesz się na UPlay i tam klikasz, albo z launchera gry... I to od premiery, miałem
Brotherhooda dzień po premierze i nie było z tym problemu.


Tak wiem, juz przeszedlem. Po prostu z posta Nomy wynikalo jakoby przeszedl ten dodatek "kilka miesiacy temu", a dodatek wyszedl na konsole jakos na poczatku kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zainwestuje w dany rodzaj sklepów 1 000 000 florenów to oprócz tej całej głowy dostane coś jeszcze? Bo nie wiem czy sie opłaca jak przeszedłem już cała grę. Aby mieć wszystko na full to tak naprawdę tylko tego mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z brotherhoodem.
Gra tak się niemożliwie tnie na minimalnych detalach że gra nie jest możliwa.
Czy jest to normalne gdy assasin creed 2 chodzi mi na full detalach dość dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 21:33, Jakass napisał:

Czy jeśli zainwestuje w dany rodzaj sklepów 1 000 000 florenów to oprócz tej całej głowy dostane coś jeszcze?


Nie, nic oprócz tego prawdopodobnie nie dostaniesz. Co prawda to tylko domysł, bo nikt nie był na tyle uparty żeby dorobić się tej sumy w inwestowaniu(może znajdzie się na świecie kilku szaleńców) ale o niczym innym nie wiadomo. Na szczęście głowy można zdobyć w inny sposób. Inaczej była by to prawdziwa katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 18:45, qrex napisał:

> Czy jeśli zainwestuje w dany rodzaj sklepów 1 000 000 florenów to oprócz tej całej
głowy dostane coś jeszcze?

Nie, nic oprócz tego prawdopodobnie nie dostaniesz. Co prawda to tylko domysł, bo nikt
nie był na tyle uparty żeby dorobić się tej sumy w inwestowaniu(może znajdzie się na
świecie kilku szaleńców) ale o niczym innym nie wiadomo. Na szczęście głowy można zdobyć
w inny sposób. Inaczej była by to prawdziwa katorga.


Już sobie poradziłem, poczytałem co nieco na necie i już wszystko wiem. Ale ogólnie dzięki za odpowiedź ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować