Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2011 o 22:07, Infes napisał:

Proponuje podpięcie pada. Zresztą w AC lepiej gra się na padzie ;)


Próbowałem,ale,niestety,dla mnie ta seria jest na padzie od Xboxa nie grywalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa to mamy odwrotne zdanie. Ja tylko pad od x360 chyba że tak jak ostatnio AC:Brotherhood miałem na PS3 no to wiadomo ;) No nic... hmmm... Instalacja na nowo gry raczej odpada ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 22:28, lis_23 napisał:

> Proponuje podpięcie pada. Zresztą w AC lepiej gra się na padzie ;)

Próbowałem,ale,niestety,dla mnie ta seria jest na padzie od Xboxa nie grywalna ;)

Zabiłeś mnie teraz :o na PC''tku tylko w fpsy można pograć [no i lola lub mmorpg :d] Ale AC to tylko na Xbox''ie! Bo na pewno nie na tym kwadracie od PS3. ^^ No ale widać ludzie są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż,dla mnie właśnie pad od Xboxa to " kloc ",o wiele bardziej przypadł mi do gustu pad od PS3
ale w AC gra mi się dobrze tylko na klawie i na myszce - gram tak od pierwszej części,przy drugiej próbowałem przesiąść się na pada bo słyszałem wiele dobrego o tym,ze gra jest pod owego pada skrojona ale nie potrafiłem się odnaleźć w sterowaniu,podobnie w Brotherhood,nic mi nie wychodzi na padzie - w przeciwieństwie do np.ostatniego '' Prince of Persja ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z misjami z wynalazkami Leonarda?,ponoć ma być spadochron,czołg,coś przy statkach
co trzeba zrobić aby otrzymać te zadania?
pytam bo kolega przeszedł całą grę ale nie miał tych misji / on poleciał tylko po głównym wątku / a ja nie chcę nic przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jedno pytanie które mnie nurtuje od dłuższego czasu...

Spoiler

Skąd ten gość z Monterigionni (zdracja) wiedział o tym co planuje Ezio i spółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 11:10, Ezio napisał:

Ja tylko jedno pytanie które mnie nurtuje od dłuższego czasu...

Spoiler

Skąd ten gość z Monterigionni (zdracja) wiedział o tym co planuje Ezio i spółka?


Pytanie naprawdę bardzo trudne...

Spoiler

Rozumiem, że pytasz o tego łysola co biegał w stroju złodzieja i szpiegował ruchy Auditore i donosił wszystko Borgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 12:31, Fun_g_1_2_3 napisał:

złodzieja i szpiegował ruchy Auditore i donosił wszystko Borgi?


Spoiler

No ja nie wiedziałem właśnie jak donosił - nie był w kilku strategicznych miejscach, w których spotykali się Assasyni. Dlatego nie wiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 12:37, Ezio napisał:

> złodzieja i szpiegował ruchy Auditore i donosił wszystko Borgi?


Spoiler

No ja nie wiedziałem właśnie jak donosił - nie był w kilku strategicznych miejscach,
w których spotykali się Assasyni. Dlatego nie wiem :]


Spoiler

Może i nie był osobiście w wielu strategicznych miejscach, ale jak wiesz to wszyscy złodzieje podlegali La Volpe, a ten dzielił się z nimi większością strategi bo w końcu złodzieje mieli pomagać Ezio. Za to w willi ewakuacja udała się tylko dzięki odrobinie szczęścia. Gdyby Ezio spóźnił się o kilka sekund to nasz zdrajca wędrowałby sobie między całą rodziną Auditore by donieść o ich ucieczce do Borgi. Co by się w takim przypadku wydarzyło to chyba nie trudno siędomyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki. Nie mogłem jakoś tego logicznie powiązać^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakończeniu wszystkich sekwencji będzie można dalej kontynuować np. po to by rozwiązać zagadki nr 16 ? Jakoś podczas wątku nie mam na to czasu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 21:12, Maciej2194 napisał:

Czy po zakończeniu wszystkich sekwencji będzie można dalej kontynuować np. po to by rozwiązać
zagadki nr 16 ? Jakoś podczas wątku nie mam na to czasu :o


Ta, można spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wicie jaką kombinacje wcisnąć :o ? Co wcisnę w i a czy s to lecę do tyłu i w efekcie umieram.

20110705103628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować