Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

"Jest jakaś możliwość odblokowania tych peleryn co dodawała synchronizacja zapisów gry z projekt Legacy?"
Dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli mam DLC kupione za punkty uplay Porwanie Leonarda to mam te dwie dodatkowe lokacje "Kryjówki Templariuszy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 12:45, Isildur napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli mam DLC kupione za punkty uplay Porwanie Leonarda
to mam te dwie dodatkowe lokacje "Kryjówki Templariuszy"?

Na to pytanie akurat znam odpowiedź. Niestety kryjówki się nie odblokują tylko misje dot. porwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak próbowałem pograć po sieci to nie znalazło mi żadnej osoby. A chciałbym wbić w tej grze platynę :(
Znajdę tu kilka osób do wspólnej gry od 1 do 50lvla? Platforma to oczywiście jak trofea wskazują PS3.
Jeśli ktoś chciałby pograć to wpisywać PSN ID w postach, mój to Raven1209, ewentualnie wyślijcie mi zaproszenie wraz z komentarzem że chcecie pograć w Brotherhooda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Ostatnio kupiłem Brotherhood''a w niezłej promocji. Jako iż ostatnio nie mam w co grać - pomyślałem że odwiedzę Bractwo. Czy ''wymagana'' jest znajomość fabuły AC II, by dobrze bawić się i zrozumieć historię w Brotherhood ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 21:54, Scyzoryk17 napisał:

Hej !
Ostatnio kupiłem Brotherhood''a w niezłej promocji. Jako iż ostatnio nie mam w co grać
- pomyślałem że odwiedzę Bractwo. Czy ''wymagana'' jest znajomość fabuły AC II, by dobrze
bawić się i zrozumieć historię w Brotherhood ?


Wypadałoby gdyż wydarzenia w tej części są bezpośrednią kontynuacją tych z dwójki, ale myślę, że można zagrać bez znajomości części 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 21:54, Scyzoryk17 napisał:

Hej !
Ostatnio kupiłem Brotherhood''a w niezłej promocji. Jako iż ostatnio nie mam w co grać
- pomyślałem że odwiedzę Bractwo. Czy ''wymagana'' jest znajomość fabuły AC II, by dobrze
bawić się i zrozumieć historię w Brotherhood ?


Będę bardziej stanowczy niż poprzednik - znajomość jest konieczna "by dobrze bawić się i zrozumieć historię". A już szczególnie wątku w teraźniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 23:47, ManweKallahan napisał:

Czy czasem na samym początku gry dla jednego gracza nie ma streszczenia fabuły AC2 (i
chyba AC1 też), czegoś w rodzaju "w poprzednim odcinku"?


Jest dlatego napisałem, że "myślę", e można zacząć grę bez znajomości części drugiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 23:47, ManweKallahan napisał:

Czy czasem na samym początku gry dla jednego gracza nie ma streszczenia fabuły AC2 (i
chyba AC1 też), czegoś w rodzaju "w poprzednim odcinku"?


Zupełnie sobie czegoś takiego nie przypominam. Ale biorąc pod uwagę ogrom dwójki trafniejsze by było "w poprzednim sezonie". Ale jeśli jest to trochę lepiej, tym bardziej jeśli taki skrót zawierał to co odkryło się w Prawdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę bardziej stanowczy niż poprzednik - znajomość jest konieczna "by dobrze bawić się i zrozumieć historię". A już szczególnie wątku w teraźniejszości.
Wątek Desmonda jakoś mnie nie interesuje :) Ukończyłem AC III bez znajomości jego wcześniejszych wyczynów i przyznać muszę, że w "trójce" sekwencje z Desmondem są chol... bardzo nudne. Dobrze że w Black Flag wątek teraźniejszości potraktowano nieco inaczej.
Dzięki za odpowiedzi; postaram się szybko dorwać AC II w jakiejś sensownej cenie ;) Jeżeli się nie uda - zadowolę się skrótem wydarzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować