Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2010 o 16:18, tylor2 napisał:

> Ktoś wie kiedy te nowe skiny? Bo chciałbym już tą "zakapturzoną" Hellequin ^^
A Arlekin (Harlequin) nie był dostępny tylko dla EK?

Nie wiem ja mam Codex, ale słyszałem o tym że każdy go ma. A mi chodzi o Hellequin czyli żeńską wersje Harlequin''a...
Poza tym chodzi mi o skiny które były pokazane na ostatnim filmiku od Ubisoftu a nie o samą postać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 22:25, Harrolfo napisał:

Czy wyszedł może jakiś patch (po tym pierwszym zaraz po premierze), który poprawia płynność
gry? Chodzi mi o wersję na PS3

Ja takowego nie kojarzę. Pamiętam tylko o tej pierwszej aktualizacji, chociaż oczywiście mogę się mylić i o czymś nie pamiętać.
W każdym razie- multi dalej jest zawalone błędami (chociaż o dziwo mniej), a singla nie tknąłem od czasu wpadnięcia ostatniego trofeum.

Ciekawe jest to, że dzisiaj gdy włączyłem Brotherhooda od razu znalazłem grę, a zwykle musiałem ją wyłączać i z powrotem włączać, bo nie potrafiło nic znaleźć przez ponad 30 min. Za to mały plusik, chyba coś się poprawia w jakości serwerów.
Pobrałem nawet dzisiaj to nowe DLC i chciałem zagrać w tą nową mapkę, bo prezentuje się bardzo fajnie, ale jeszcze nie miałem okazji, bo mnie tam nie wrzuciło. A szkoda. Ciekawe jak jest z tym "nowym" trybem.

Nie wiem za to jak jest w singlu- tak się do niego zraziłem, że nawet go nie włączam. I na razie nie zamierzam tego zmieniać. Fe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczne, nie powiem...

@Renzov
To za bardzo mi nie pomogłeś ;)

BTW: Na dniach (o ile poczta będzie normalnie funkcjonować ;) będę miał z wymiany Brotherhooda, więc znów będę na multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 22:49, Harrolfo napisał:

BTW: Na dniach (o ile poczta będzie normalnie funkcjonować ;) będę miał z wymiany Brotherhooda,
więc znów będę na multi :)


Templariuszka(to nie błąd) się nawróciła :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 11:34, Infes napisał:

Templariuszka(to nie błąd) się nawróciła :>

FUUUUUUU! ;P

No, po tym patchu 2 cośtam gra chodzi już płynnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej :)

Btw. Kurde no nie mogę zaliczyć tego trofeum z dzielnicą antyczną. Wchodzę w mape i mam już 83% odnowienia więc nie możliwe żebym nie odnowił 5 tam :/ Jakieś pomysły? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 11:43, Magwisienka napisał:

Są jacyś chętni na zrobienie w jakiś sposób trofa Pracownik Miesiąca Abstergo?


Ja jestem tylko kiedy

Infes jeśli ci nie zalicza tego to musisz niestety jezcze raz to zrobić i powinno zaliczyć ( zazwyczaj nie zalicza za pierwszym lub drugim razem chyba że ma się szczęście )(nie wszystkie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zrobić. JAK MAM JESZCZE RAZ COŚ ODWONIĆ JAK ZOSTAŁO JUŻ ODNOWIONE? HELLOŁ -.- Całą grę mam specjalnie zacząć dla najłatwiejszego trofeum? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 18:03, Infes napisał:

Jeszcze raz zrobić. JAK MAM JESZCZE RAZ COŚ ODWONIĆ JAK ZOSTAŁO JUŻ ODNOWIONE? HELLOŁ
-.- Całą grę mam specjalnie zacząć dla najłatwiejszego trofeum? :/


tak to jedyne wyjście zacznij dojedz do rzymu do dzielnicy i ulepsz te 5 budynków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a kase se wezme z... -.- Mam też problem z trofeum gdzie mam zwerbować trzech assassynów. Pominę fakt że mam trofeum dla przykładu które każe ukończyć wyzwania gildi assassynów a tam trza wyszkolić 5 assassynów na maxa. Powtórzyłem sekwencje ale nie pomogło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 18:22, Infes napisał:

Tak a kase se wezme z... -.- Mam też problem z trofeum gdzie mam zwerbować trzech assassynów.
Pominę fakt że mam trofeum dla przykładu które każe ukończyć wyzwania gildi assassynów
a tam trza wyszkolić 5 assassynów na maxa. Powtórzyłem sekwencje ale nie pomogło :/


to jezcze raz musisz trza próbować dopóki nie wpadnie ja tak robiłem i tylko pracownik miesiąca abstergo mi do platyny zostało cierpliwość popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 11:43, Magwisienka napisał:

Są jacyś chętni na zrobienie w jakiś sposób trofa Pracownik Miesiąca Abstergo?

Ja też byłbym chętny. Brakuje mi paru premii. A skoro mamy już 4 osoby, to trzeba się umówić. Dodam resztę do znajomych i się jakoś "zgramy" ;P.
Może jeszcze dzisiaj?
A, no i fajnie by było, jakby ktoś z was miał jeszcze headseta. Chociaż trofik, o którym mówimy jest dość prosty, to trzeba zdobyć parę dość trudnych premii (olbrzymia różnorodność, nietykalny), więc nie możemy się zabijać.

Infes
Najpewniej to Twoje trofeum jest zabugowane. Ja tak miałem z zagadkami obiektu 16 i musiałem grać od nowa. Szybki... 9 godzinny speedrun i pucharek wpadł :/. Jeśli bardzo Ci zależy, to zapewne też Cię to czeka. A kasę zdobywa się w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 19:29, Renzov napisał:

> Są jacyś chętni na zrobienie w jakiś sposób trofa Pracownik Miesiąca Abstergo?

Ja też byłbym chętny. Brakuje mi paru premii. A skoro mamy już 4 osoby, to trzeba się
umówić. Dodam resztę do znajomych i się jakoś "zgramy" ;P.
Może jeszcze dzisiaj?
A, no i fajnie by było, jakby ktoś z was miał jeszcze headseta. Chociaż trofik, o którym
mówimy jest dość prosty, to trzeba zdobyć parę dość trudnych premii (olbrzymia różnorodność,
nietykalny), więc nie możemy się zabijać.


mi pasuje bo zostały mi chyba 2 premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 10:26, tylor2 napisał:

Gra ktoś jeszcze w multi w AC:B? Bo chyba z 3 razy wczoraj próbowałem się połączyć i
nikogo mi nie znalazło.

Pewnie, że ludzie grają, tylko system wyszukiwania graczy jest totalnie słaby. Nie wiem, czy sama nie spędzam więcej czasu w oczekiwaniu na grę niż na faktycznej rozgrywce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 15:47, Magwisienka napisał:

> Gra ktoś jeszcze w multi w AC:B? Bo chyba z 3 razy wczoraj próbowałem się połączyć
i
> nikogo mi nie znalazło.
Pewnie, że ludzie grają, tylko system wyszukiwania graczy jest totalnie słaby. Nie wiem,
czy sama nie spędzam więcej czasu w oczekiwaniu na grę niż na faktycznej rozgrywce :/

No przed chwilą 20 min. czekałem i oczwiście nic nie zdążył znaleźć :( Trudno, tu będzie trzeba się na jakieś ew. rundki umawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować