Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2010 o 17:23, tylor2 napisał:

PS. Czym się różni gra rankingowa od graj teraz?

Nie mam pojęcia, gdzieś czytałem, że szybciej się awansuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uruchomić spadochron? Dostałam go od Leo, ale nie mam zielonego pojęcia, jak rozpocząć lot :P

A gra rankingowa od zwykłej różni się tym, że dostaje się punkty do rankingu, niczym więcej jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 20:24, Magwisienka napisał:

Jak uruchomić spadochron? Dostałam go od Leo, ale nie mam zielonego pojęcia, jak rozpocząć
lot :P

Skaczesz z budynku, a w trakcie spadania, jak masz spadochron (musisz go wcześniej kupić, chyba u krawca), to naciskasz kwadrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 20:37, Harrolfo napisał:

> Jak uruchomić spadochron? Dostałam go od Leo, ale nie mam zielonego pojęcia, jak
rozpocząć
> lot :P
Skaczesz z budynku, a w trakcie spadania, jak masz spadochron (musisz go wcześniej kupić,
chyba u krawca), to naciskasz kwadrat

Lub X w przypadku x36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 20:24, Magwisienka napisał:

A gra rankingowa od zwykłej różni się tym, że dostaje się punkty do rankingu, niczym
więcej jak sądzę.

Jakiego rankingu?

PS. Udało się!!! Teraz tylko headseta pozostaje kupić, żeby móc w sojusz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 09:20, tylor2 napisał:

Jakiego rankingu?

Światowego. Możesz go sobie przejrzeć w zakładce tej ostatniej, chyba nazywa się Postęp czy coś takiego, tam masz Rankingowe tabele wyników lub coś w ten deseń. Rany, wbiłam już ten 50lvl a nawet nie znam zakładek w menu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 23:48, Infes napisał:

A tam, ale lvl jest co ważniejsze :p A teraz żeby "śmiesznie" było miałaś glitcha i trofeum
Ci nie zaliczyło? ;)

Nie, na całe szczęście nie miałam jeszcze ani jednego problemu z niezaliczonym trofem. Mam nadzieję, że taki stan utrzyma się aż do platyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Zazdrości> Ja już dwa razy się spotkałem i obydwa zmuszają mnie do rozpoczęcia gry od nowa : ( Porażka jakaś ze strony producenta AC:B przy PS3 trofeach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do gierki :). Jest tylko jedno zakończenie czy dwa? Bo godzinę temu siedziałem jeszcze chwile gapiąc się w napisy końcowe bez ruchu myśląc: Co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Minerwa zawładnęła Desmondem i zmusiła go, aby zabił Lucy. Tu nasuwa się pytanie - czy Lucy jest templariuszką? Coś tam chyba jeszcze było o ratowaniu świata, ale wiadomo - dowiemy się reszty w części kolejnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 16:06, Harrolfo napisał:

Spoiler

Minerwa zawładnęła Desmondem i zmusiła go, aby zabił Lucy. Tu nasuwa się pytanie -
czy Lucy jest templariuszką? Coś tam chyba jeszcze było o ratowaniu świata, ale wiadomo
- dowiemy się reszty w części kolejnej


Spoiler

Tzn. ja sprawdzając e-mail znalazłem maila od Shauna do Lucy o tym, że Rebeca jest Tempalriuszką. A co do Lucy to pokusiłbym się o stwierdzenie, że masz rację. Chciała, żeby Desmond wolniej pracował (chciała, ale nie mogła :)), a to tłumaczenie z niezmienioną częścią haseł Abstergo też mnie nie przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 16:20, tylor2 napisał:

Spoiler

Tzn. ja sprawdzając e-mail znalazłem maila od Shauna do Lucy o tym, że Rebeca jest
Tempalriuszką.


O, to nie wiedziałem. Trzeba będzie częściej wychodzić z Animusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 16:21, Harrolfo napisał:

>

Spoiler

Tzn. ja sprawdzając e-mail znalazłem maila od Shauna do Lucy o tym, że Rebeca
jest
> Tempalriuszką.


O, to nie wiedziałem. Trzeba będzie częściej wychodzić z Animusa ;)

Ja wyszedłem tylko raz, żeby nabić trofeum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 16:20, tylor2 napisał:

>

Spoiler

Minerwa zawładnęła Desmondem i zmusiła go, aby zabił Lucy. Tu nasuwa się pytanie
-
> czy Lucy jest templariuszką? Coś tam chyba jeszcze było o ratowaniu świata, ale
wiadomo
> - dowiemy się reszty w części kolejnej


Spoiler

Tzn. ja sprawdzając e-mail znalazłem maila od Shauna do Lucy o tym, że Rebeca jest
Tempalriuszką. A co do Lucy to pokusiłbym się o stwierdzenie, że masz rację. Chciała,
żeby Desmond wolniej pracował (chciała, ale nie mogła :)), a to tłumaczenie z niezmienioną
częścią haseł Abstergo też mnie nie przekonało.


Spoiler

Czy ja wiem, równie dobrze można powiedzieć że Jabłko wytworzyło Iluzję i tak naprawdę nikt nikogo nie zabił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować