Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 19:03, Harrolfo napisał:

A dlaczego mają być z Tobą komplikacje?

Bo jak dzisiaj chciałem się połączyć z serwerami (czy z czym tam łączy) to znowu 20 min. czekałem, aż się wkurzyłem i wyłączyłem. (oczywiście nie zdążył połączyć)

Dnia 30.12.2010 o 19:03, Harrolfo napisał:

BTW: Ja nie mam headsetu. Jeszcze ;)

Też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 19:09, Harrolfo napisał:

Tu masz poradnik do Role Model => http://www.ps3trophies.com/forums/assassins-creed-brotherhood/50812-how-boost-role-model.html

Ja mogę z wami grać do 21, bo około tej godziny mam inną ustawkę :)

Ech ta dzisiejsza młodzież... Jedna bijatyka za drugą :) Ja też gdzieś tak do 21.30 mogę grać.

A to role model to co za trofeum (bo ja po polsku mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie macie pracownika miesiąca to może zrobić wg. tego poradnika http://www.ps3trophies.org/forum/assassins-creed-brotherhood/79088-abstergo-employee-month-guide.html

Btw.

Spoiler

po napisach końcowych był jeszcze jakiś obrazek, patrzyłam akurat w inna stronę i załapałam go tylko kątem oka. Co tam było? Desmond w jakimś pomieszczeniu czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 23:08, noobie napisał:

a kość słoniowa gdzie?

albo w skrzyniach, albo mają ją Cento Occhi.
Jak masz wszystkie misje to grinduj tą złodziei w której zabijasz przywódców CO w Circus Maximus i używaj bractwa żeby się osłoniać jak będziesz przeszukiwał trupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wpadło dzisiaj Role Model!
Teraz tylko levelowanie do 50 levelu i zabicie otrutej osoby i platynka zdobtya :)

Ale nie wiem jak można zdobyć RM bez ustawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 23:51, Magwisienka napisał:

> zabicie otrutej osoby
To nie Ty masz zabić otrutą osobę tylko inny gracz ma zabić osobę, która została otruta
przez Ciebie.

Czyli znowu ustawka! :D
A ja zaliczyłem trofea znikacjący punkt (podwójna, lub potrójna ucieczka) i igła w stogu siana ( zabić wyskakując z siana). mam chyba 77%, ale nie odpuszczę i swoją pierwszą platynkę zdobędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 23:34, JaN-J napisał:

> a kość słoniowa gdzie?
albo w skrzyniach, albo mają ją Cento Occhi.
Jak masz wszystkie misje to grinduj tą złodziei w której zabijasz przywódców CO w Circus
Maximus i używaj bractwa żeby się osłoniać jak będziesz przeszukiwał trupy...

Co jeśli juz ukończyłem wyzwania złodziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 12:49, Magwisienka napisał:

Niekoniecznie, mi akurat często się tak zdarzało w normalnej grze.

Mnie też. I to wiele razy.

Ale ja nie o tym. Chciałem tylko napisać o beznadziejnej jakości wczorajszej ustawki w Brotherhoodzie. Przecież to był skandal. Jeden po załatwieniu swojej sprawy od razu ucieka, a drugi w jakimś swoim zakłopotaniu każe nam iść do diabła. O notorycznych przekleństwach prawie nie warto wspominać, bo to był najmniejszy problem.
Nosz kur**, ludzie, trochę szacunku dla pozostałych graczy. Jak się umawiamy to nie odwalajmy roboty tylko dla siebie (niezły żart BTW, plucie w twarz) i pomóżmy innym, bo wtedy to jest zwyczajnie sprawiedliwe.
No i co po niektórym przydałoby się więcej szacunku dla pozostałych. Tyle ode mnie.

tylor2

Dnia 31.12.2010 o 12:49, Magwisienka napisał:

Czyli znowu ustawka! :D

Chciałbyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo się rozpanoszyło? Wpie*dol, w dyby i do lochu, jak to mawiają. Myślałem, że tu same kulturalne persona są, które wyrażają chęci wspólnej gry. Jak się okazuje, myliłem się. Nie wnikam w temat, bo nie moja sprawa, ale teraz będę ostrożniejszy pod kątem doboru ludzi do gry, zarówno tu i jak wszędzie, tak więc dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w wersji PC będą takie same możliwości w multi co na konsolach ? Tzn wszystkie tryby, lokacje i inne. Nie mam pojęcia jeszcze co i jak, bo muszę czekać właśnie na ową wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 12:34, noobie napisał:

> > a kość słoniowa gdzie?
> albo w skrzyniach, albo mają ją Cento Occhi.
> Jak masz wszystkie misje to grinduj tą złodziei w której zabijasz przywódców CO
w Circus
> Maximus i używaj bractwa żeby się osłoniać jak będziesz przeszukiwał trupy...
Co jeśli juz ukończyłem wyzwania złodziei?

powtórz misję,
i jak już Ci przywódcy uciekną tam gdzie jest reszta
to używaj bractwa żeby walczyło, kiedy ty będziesz przeszukiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się :D. Dzięki wielkie ;P


edit:
Takie małe pytanko, dość abstrakcyjne. Golda zamierzam sobie sprawić dopiero jakoś w kwietniu, bo akurat pieniądze sobie odłożę. Mam nadzieje, że nie będzie problemów z super PrO graczami, że nic nie uda mi się zrobić? Lub też, że wgl gracze jacyś będą ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tendencyjne pytanie do fanów serii:
Czy jako wierny serii gracz, który przeszedł AC, przeszedł i ubóstwia AC II mam po co kupować Brotherhood? Tzn. czy nie będę miał deja vu w stosunku do II. No i czy dla całości historii jest konieczne zapoznanie się z tą częścią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować