Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

To wyzwanie, które nie wiem jak zrobić ma mniej więcej taki opis: 0/20 strażników zabitych po cichu za pomocą kuszy. Nie mam tylko jeszcze wyzwania: ukradnij konia bez zabijania jeźdźca. Po za tymi wszystko zrobione:) To wyzwanie polega na tym, że mam podejść do gościa i go zrzucić z konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 18:53, MozgotrzepPL napisał:

To wyzwanie, które nie wiem jak zrobić ma mniej więcej taki opis: 0/20 strażników zabitych
po cichu za pomocą kuszy.

Na posterunkach? Też właśnie nie wiem o co kaman.

Dnia 07.01.2011 o 18:53, MozgotrzepPL napisał:

Nie mam tylko jeszcze wyzwania: ukradnij konia bez zabijania jeźdźca. Po za tymi wszystko zrobione:) To >wyzwanie polega na tym, że mam podejść do gościa i go zrzucić z konia?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 18:53, MozgotrzepPL napisał:

To wyzwanie, które nie wiem jak zrobić ma mniej więcej taki opis: 0/20 strażników zabitych
po cichu za pomocą kuszy.

Próbowałem zabijać każdy napotkany patrol czy też każdego strażnika na dachu, gdziekolwiek (za pomoca kuszy). Też mam nadal 0/20. Jest jakieś prawdopodobieństwo, że to błąd gry. Na jakiej platformie grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 00:13, noobie napisał:

> To wyzwanie, które nie wiem jak zrobić ma mniej więcej taki opis: 0/20 strażników
zabitych
> po cichu za pomocą kuszy.
Próbowałem zabijać każdy napotkany patrol czy też każdego strażnika na dachu, gdziekolwiek
(za pomoca kuszy). Też mam nadal 0/20. Jest jakieś prawdopodobieństwo, że to błąd gry.
Na jakiej platformie grasz?

A to nie chodzi o tych na terenach strzeżonych? np. most do castel Gandolfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 10:17, noobie napisał:

I tak nie bangla...

Znalazłem w internecie takie wytłumaczenie tego wyzwania:
"20 strażników będących na posterunku zabitych z kuszy, pozostając niewykrytym.

Dużo ludzi pyta, co to znaczy. Wyjaśnię: Strażnicy na posterunku, to tacy, którzy stoją przy ruinach, drzwiach i innych wejściach do czegokolwiek, ze skrzyżowanymi rękoma. Zabijaj ich strzałem z kuszy, samemu będąc prawie na granicy zasięgu - w ten sposób nie zostaniesz wykryty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ja do tego polecam misję dodatkową (kurtyzan chyba) w której mamy odbić 2ch najemników; wspinamy się na dach z kuszą i walimy do obstawy (8 heavies) jak to zrobimy to powtarzamy misję i w połowie 3gie razu powinno wpaśc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 16:03, Noma napisał:

Ja tam często kuszy używam ^^
Szkoda że dopiero w AC:B dodali ją a była już na intro AC I :p


Najpierw twórcą kusza nie odpowiadała, a teraz nagle zmienili zdanie... Osobiście ja chciałbym już ją widzieć w I części, no ale trudno lepiej późno niż wcale.

I w sumie zadam pytanie dot. kuszy w AC:B: Strzały z niej polegają na tym samym co znany pistolet ukryty w rękawie ? Tzn czekamy, aż pasek się zapełni i puszczamy przycisk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 17:01, DambialkoX napisał:

I w sumie zadam pytanie dot. kuszy w AC:B: Strzały z niej polegają na tym samym co znany
pistolet ukryty w rękawie ? Tzn czekamy, aż pasek się zapełni i puszczamy przycisk ?

Tak, z tym, że kusza ładuje się dużo szybciej, niż pistolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2011 o 17:04, Renzov napisał:

Tak, z tym, że kusza ładuje się dużo szybciej, niż pistolet.


No można było się domyślić, tam wkłada bełt i go naciąga, a pistolet to chyba na kule był. A poza kuszą znajdziemy jakieś nowe bronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 17:06, DambialkoX napisał:

No można było się domyślić, tam wkłada bełt i go naciąga, a pistolet to chyba na kule
był. A poza kuszą znajdziemy jakieś nowe bronie ?

No można biegać z bronią dwuręczną (czego w dwójce się nie dało robić), dostajemy zatrute strzałki, które działają jak zwykła trucizna, ale na dystans.
Nowych broni jest mało, chyba o niczym nie zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 17:11, Harrolfo napisał:

Tylko

Spoiler

strzałki z trucizną


No i przeciwnicy korzystają z broni palnej


Aha, a czy można im tą broń kontrą odebrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować