Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Mam już klucz do bety AC: B, hehe. Fajnie, przynajmniej mogę się wstrzymać z kupnem kolekcjonerki, bo klucz mnie ostatecznie przekonywał :P. Do zobaczenia w rzymie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:32, Harrolfo napisał:

:O
A skąd masz? o mi jeszcze gram nie wysłał?

Ja też dostałem.

Z polygamii. Znaczy się wygrałem kod, go się wpisuje na stronie Ubi i wtedy jesienią na maila wyślą ci klucz. Ja właśnie przed chwilą ten proces zrobiłem i już czekam aż klucz przyjdzie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:32, Harrolfo napisał:

:O
A skąd masz?

Tak jak Slappy, z polygamii. Hehe, zaoszczędziłem 250 zł i też pogram w bete. Jak miło ;).

WhiteMamba

Dnia 29.07.2010 o 13:32, Harrolfo napisał:

Beta tylko na PS3 ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha...
@2xup - tak

Pytanie do gramu: A kiedy Wy roześlecie kody? :)

EDIT: @Renzov - mi to nie robi, bo i tak wziąłbym EK, ale jak złożyłem pre-ordera, to powinienem chyba też już dostać kod, a nawet szybciej niż Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:45, Harrolfo napisał:

Aha...
@2xup - tak

Pytanie do gramu: A kiedy Wy roześlecie kody? :)

Lepiej zapytać tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=3778

Dnia 29.07.2010 o 13:45, Harrolfo napisał:

EDIT: @Renzov - mi to nie robi, bo i tak wziąłbym EK, ale jak złożyłem pre-ordera, to
powinienem chyba też już dostać kod, a nawet szybciej niż Ty ;)

Mi też to nie robi i też na 100 % kupię kolekcjonerkę, tylko jeszcze nie teraz. Mam po prostu za dużo wydatków na ten miesiąc, więc cieszę się, że dostałem klucz do bety. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nawet cieszę, że nie zagram w betę.. Wolę mieć przyjemność z tego, że od razu otrzymam niewybrakowany produkt bez "większych" wad. Ale na grę czekam z utęsknieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nie poczujesz się w ten sposób że kurczę, oni już więdzą mniej więcej co i jak a ja muszę nadrabiać i nadrabiać? Nie poczujesz że Oni mieli coś przed Tobą choć płacisz za grę tak jak oni? ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam AC 2 w wersji na xboxa i mam pytanie jak wygląda sterowanie w grze na pc, bo myślę o zakupie brotherhooda w wersji na kompa. Czy sterowanie jest w miarę przyjazne, czy też trzeba mocno nagimnastykować palce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 13:49, Brychu napisał:

Orientuje się ktoś może czy zostanie u nas wydany Assassin''s Creed 2 : Complete Edition?


Najprawdopodobniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 13:32, filip29 napisał:

Tak z ciekawości zapytam. Czy znacie jakąś grę od Ubi z dobrym, popularnym multi?


Settlers 7. Nie ma tam co prawda ogromnej ilości graczy, ale przeciwnika zawsze się znajdzie.:)

Co do tematu: Mam nadzieję, że nie zrobią błędu tak jak w AC2 i dodatki będą dostępne w polskiej kolekcjonerce na Xboxa. Mogliby dać nam jakąś informacje na ten temat, ponieważ na wielu stronach pod kolekcjonerkami jest informacja: "Nie gwarantujemy, że dodatki(ściągane przez konsolę) będą działać z polską wersją gry". Ech, niby Xbox Live ma wejść do Polski właśnie w tym okresie, ale kto wie co zrobi Ubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam też pewne pytanie, bo nie byłem uważny. Ta opcja rekrutacji nowych asasynów, posiadanie gildii itp. to tylko taki bajer w singlu prawda? Multi opiera się na tym ganianiu po mieścia za innymi "łowcami"(kurtyzanny, kaci itp.) i byciu samemu poszukiwanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 23:37, KloniskO napisał:

A ja mam też pewne pytanie, bo nie byłem uważny. Ta opcja rekrutacji nowych asasynów,
posiadanie gildii itp. to tylko taki bajer w singlu prawda?


Tak.

>Multi opiera się na tym ganianiu po mieścia za innymi "łowcami"(kurtyzanny, kaci itp.) i byciu samemu >poszukiwanym?

Tak, to jeden tryb multiplayera. Na stronie np. CD-Action jest informacja również o drugim trybie:
W drugim z trybów jeden z graczy wcieli się w asasyna, zaś reszta przejmie kontrolę nad strażnikami. Jako zabójca, można wybrać klasę postaci. Na minimapie wyświetlony zostanie cel asasyna oraz rozmieszczenie strażników. Zadanie jest proste: zlikwidować cel, omijając przy tym przeciwników.
A kto wie, może będzie jeszcze jakiś.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie ciekawa.Mam 1 i 2 a na tą cześć czekam szczególnie na multi:)! Szkoda że wychodzi dopiero 17.Kupuje kolekcjonerkę.A okazał się co jeszcze będzie w niej??I jeszcze jedno czy było na GC jakieś info o R.U.S.E??? I dlaczego data premiery to 10.09 a w sklep.gram.pl wysyłka jest na 17.09 ustawiona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 08:25, XXX_PL1 napisał:

mam pytanie dostałem kod z polygamii i wpisałem go i klucza do PSN nie dostałem to jakiś
bug czy tak ma być?


ou nie przeczytałem uważnie na początku sry za dubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować