Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2010 o 12:49, Assassin102 napisał:

a wie ktos czy to bedzie samodzielny dodatek czy bedzie potrzebowac zwykłego ACII???


nie będzie potrzebować ACII to będzie "nowa" część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać kolejnej części tak wyśmienitej gry. Assassin''s Creed Codex Editon zamówione już on dawna i teraz tylko czekać do listopada. Macie może jakieś nowe informacje o ACku? Tak długo nie ma żadnych informacji o nowym AC. Na gram.pl jest recenzja i pozatym żadnych nowszych informacji nie ma? Co prawda jeszcze mamy dwa i pół miesiąca, więc informacji jeszcze będzie pełno, ale tak z ciekawości pytam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie praktycznie interesuje w nowym AC tylko multi,ponieważ singiel i tak będzie super.:) Polecam youtube, jeżeli multi Cię interesuje(raczej na pewno tak) Ja zobaczyłem ok.10 różnych filmików z multi. We wrześniu ma być beta na PS3, więc będzie jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 19:52, barsum napisał:

Mnie praktycznie interesuje w nowym AC tylko multi,ponieważ singiel i tak będzie super.:)
Polecam youtube, jeżeli multi Cię interesuje(raczej na pewno tak) Ja zobaczyłem ok.10
różnych filmików z multi. We wrześniu ma być beta na PS3, więc będzie jeszcze więcej.


W sumie masz rację, od czego jest youtube w końcu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 07:09, barsum napisał:

Multi opiera się na tym ganianiu po mieścia za innymi "łowcami"(kurtyzanny, kaci
itp.) i byciu samemu >poszukiwanym?

Tak, to jeden tryb multiplayera.


Hmm, to ciekawe było by, jakby wprowadzili w multi coś na zasadzie zakładania własnych "organizacji" i rekrutacji asasynów(coś takiego jak w singlu właśnie zafunkcjonuje). To mogłyby być takie wojny gildii/klanów czy coś. Wg. mnie niewykorzystany potencjał... a może to tylko głupi pomysł, który nie miał by szansy powodzenia xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na taki tryb jak obrona/atak. Jest jakaś ilość repsawnów w każdej z drużyn i powiedzmy assasyni muszą przedrzeć się do jakieś twierdzy bądź pałacu i utłuc bossa znajdującego się w środku ,a strażnicy muszą im w tym przeszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2010 o 20:07, KloniskO napisał:

Hmm, to ciekawe było by, jakby wprowadzili w multi coś na zasadzie zakładania własnych
"organizacji" i rekrutacji asasynów(coś takiego jak w singlu właśnie zafunkcjonuje).
To mogłyby być takie wojny gildii/klanów czy coś. Wg. mnie niewykorzystany potencjał...
a może to tylko głupi pomysł, który nie miał by szansy powodzenia xd

Pomysł może nawet dobry, ale... Asasyni przeciw asasynom ? Rozumiem taki tryb w grze o najemnikach czy cos :P. Najlepiej niech to będzie coś w stylu GTA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 21:07, Lara_Dorren napisał:

A co byście powiedzieli na taki tryb jak obrona/atak. Jest jakaś ilość repsawnów w każdej
z drużyn i powiedzmy assasyni muszą przedrzeć się do jakieś twierdzy bądź pałacu i utłuc
bossa znajdującego się w środku ,a strażnicy muszą im w tym przeszkodzić.


Ciężko to widzę z jednego powodu- z filmików dotychczas ukazanych na multi nie ma np. miecza, są tylko narzędzia dla poszczególnych profesji+te, które wybierasz niczym klasy w MW2(np. przebranie się i pistolet do ukrytego ostrza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:41, barsum napisał:

Imo raczej nie do zrealizowania. Natomiast tryb "drużynowe zabójstwa" mógłby być ciekawy,
chociaż mało klimatyczny.


No faktycznie w "uniwersum" asasyna trudno było by to zrealizować, specyfika gry i tło fabularne nie pozwalają raczej na zrobienie z tego deathmatch''u czy coś w ten deseń, lepiej nawet zeby tak się nie stało po klimat pójdzie w piach, a ta gra jest perfekcyjna pod tym względem. Ale ja miałem na myśli raczej coś bardziej subtelnego xd. Nie jakiś klon cod-a w zmienionych realiach tylko jakieś wojny gildii w stylu, żeby może wykreować jakiś świat na te potrzeby, potem jakieś nasyłanie na siebie zabójców dwóch klanów, taka rywalizacja ;) Nie wiem jak to opisać, ale z tego co napisałem wyszło prawie mmo, chociaż nie o to do końca chodziło. Z resztą, od tego jest Ubi. Jestem w każdym razie spokojny bo szczerze mówiąc to imo ich najlepsza marka.

@noobie

Asasyni przeciw asasynom nie, ale przeciw templariuszom pewnie było by fajnie. W końcu oni też są organizacją dość mocno zbrojną ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was ale mnie martwi brak sejmitara czy tez zwykłej szpadli (przepraszam ale nie wiem jak to się pisze xd) jako takiej broni na ew. nie wypał z cichego mordu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to z tego news''a wziąłem link do filmika na YT :p I to nie jest temat tylko news to raz, a dwa że tam się wypowiada tylko na temat filmiku a temat o grze Assassin''s Creed:Brotherhood jest dokładnie tutaj więc przykro mi ale nie pykło Ci : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 22:33, dreamer94 napisał:

To by bardzo pasowało do mojej teorii spiskowej nt. tego, że wszystkie wersje pecetowe gier od Ubisoftu są przesuwane względem konsolowych, przez DRM ;> Już kiedyś o tym pisałem, Ubi już w zapowiedziach powinno podawać, że wersja PC wyjdzie 3 miechy później.

Jestem geniuszem zbrodni <zlowieszczy_smiech>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować