Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2011 o 20:13, Sandro napisał:

Dawno już nie grałem w Brotherhooda. Czy w multi jest opcja ustawienia prywatnej rozgrywki?
Można by kiedyś skrzyknąć sześciu chłopa z gramu i pograć sobie na luzie bez spędzania
całych godzin na wyszukiwaniu graczy.


Jest, prywatny mecz, nie liczy się bodajże do rankingu.

Co do gry między-platformowej to się zdziwiłem, wydawało mi się, że jest to normalnie. Wtedy na pewno nie byłoby żadnych problemów ze znalezieniem gry (chociaż nie narzekam, często jest coś od razu, zwykle czekam około 1 minuty).

Dnia 06.05.2011 o 20:13, Sandro napisał:

Inaczej byłoby niesprawiedliwie ze względu na sterowanie.


Czemu? Dwa przyciski do zabójstwa i działania jawnego, dwa do zdolności, a w drużynie dwa do zmiany celu. Chociaż mam zerowe doświadczenie w graniu w cokolwiek na padzie, to może nie zdaję sobie z czegoś sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 20:18, Renzov napisał:

Ot, dygresja.

No i właśnie dlatego preferowałbym skrzyknąć grupkę ludzi, którzy trochę już na forum siedzą i są mniej więcej kojarzeni. Zazwyczaj po zachowaniu na forum można się domyślić czyjegoś podejścia do grania z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 20:21, MithrandirII napisał:

Czemu?

A chociażby czas reakcji urządzeń, czujność myszy itp. O wiele szybciej jest się obrócić używając myszki niżeli pada. W przypadku Asasyna nie jest to aż tak istotne, ale w przypadku strzelanek liczy się każda nanosekunda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 20:24, Sandro napisał:

No i właśnie dlatego preferowałbym skrzyknąć grupkę ludzi, którzy trochę już na forum
siedzą i są mniej więcej kojarzeni. Zazwyczaj po zachowaniu na forum można się domyślić
czyjegoś podejścia do grania z innymi graczami.

Idea piękna, ale są dwie przeszkody:
1. Czasem naprawdę ciężko stwierdzić jak ktoś się zachowuje podczas gry, obserwując zachowanie na forum. Swego czasu nieźle się przejechałem na "doświadczonych forumowiczach".
2. Platformy. Nawet kiedyś ciężko było zebrać grupę ludzi grających na jednej platformie. Teraz, kiedy doszedł PC, a konsolowcy albo przestali grać, albo gra ich mniej, trudno znaleźć chętnych.

Tak więc chyba takie ustawki pozostaną w sferze niespełnionych marzeń. Choć sam może bym wziął w czymś takim udział, to wiem, że jest to prawie niemożliwe do zrobienia. A szkoda, bo multi w Asasynie ma potencjał i z fajnymi ludźmi mogłoby być ciekawie. Zwłaszcza po usunięciu większości błędów, z którymi borykał się ten multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też w sumie byłbym chętny pograć w multi, ale tylko w najbliższych 2/3 tygodniach bo później sesja blisko :P. Mam grę na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 23:38, knopfler napisał:

Też w sumie byłbym chętny pograć w multi, ale tylko w najbliższych 2/3 tygodniach bo
później sesja blisko :P. Mam grę na X360.

To akurat rozumiem - sam zaczynam za dwa tygodnie :S

Do wtorku raczej nie znajdę czasu, ale potem spróbuję znaleźć chwilę. A gwoli ścisłości - też gram na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla wszystkich, którzy mieli w multi problem z całkowitym wieszaniem się gry i komputera - u mnie, po długich poszukiwaniach okazało się, że winny był system 64-bitowy. Po zmianie na 32 bity wszystko śmiga bez problemów. Mam nadzieję, że jeszcze komuś to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 20:19, Orion napisał:

Mam pytanko. Czy Brotherhood wykorzystuje save''y z dwójki?

Chyba nie. Bo przecież nie ma innych zakończeń... No chyba,że jakieś tam DLC. Poza tym AC II nie miał multi.

@Harrolfo- szybszy :P

Edit 222222: NIeeeee. Nie ma czegoś takiego. No pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale chodziło mi o coś typu, przeniesienie zbroji, broni, pieniędzy. Ale już wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 12:58, Maverick07 napisał:



Jeśli przeczekasz napisy końcowe będziesz mógł biegać po Rzymie do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 13:16, Jammin69 napisał:

A w sumie do czegoś służą te artefakty, czy są tylko na ozdobę ?


Tylko ozdoba. Ot żeby ładnie wyglądały na półce. A i aczika się dostaje jak się zbierze wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 13:18, Evertsen_Dante napisał:

Tylko ozdoba. Ot żeby ładnie wyglądały na półce. A i aczika się dostaje jak się zbierze
wszystkie.

Aczik jest za pierwszy artefakt. Za wszystkie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem przez dłuższy czas,dziś wróciłem do gry i mam problem z zadaniem z DLC " Porwanie Leonarda "
mam odzyskać obraz pozostając niewykrytym,problem w tym że gdy zlikwiduję po kryjomu wszystkich lub prawie wszystkich żołnierzy,strażników to i tak zostają dwaj przy skrzyni z obrazem,których zabić się nie da bo od razu zostaję wykryty - niestety,mam tylko jedno ukryte ostrze,bez drugiego nie da się wykonać tej misji?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować