Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 14:35, Manix69 napisał:

Mam problem z misją "koń trojański" w szóstej sekwencji gry. Otóż cały czas jestem wykrywany
jak mam likwidować trójki przeciwników.

Mam wersje na PS3.

Ja radzę stosunkowo szybko podbiegać do swoich celów (tylko tak, żeby nie oddalać się zbytnio od Bartolomeo, bo wtedy przegrywasz) i eliminować je za pomocą ukrytego ostrza, ewentualnie wspomagając się moją ulubioną bronią, kuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 15:35, Manix69 napisał:

A nie robiłem tak? Ledwo co zabije jednego pojawia się "Zostałeś wykryty. Desynchronizacja".


A ja wiem, też miałem z tym problem. Zauważ, że jeden z celów zawsze odchodzi na bok. Wtedy go zabijasz. Kolejny jest gdzieś na dachu, to go łatwo złapiesz i zrzucisz od dołu. A ostatniego to już spokojnie od tyłu zabijesz. Musisz popróbować na pewno Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może dlatego że nie wiem czemu nie jestem przebrany za tego żołnierza francuskiego? Próbowałem wszystkich możliwości chyba. Pierwszym trzech prawie bez problemu przeszedłem. Potem schody były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 16:12, Manix69 napisał:

A może dlatego że nie wiem czemu nie jestem przebrany za tego żołnierza francuskiego?
Próbowałem wszystkich możliwości chyba. Pierwszym trzech prawie bez problemu przeszedłem.
Potem schody były.


Nie możliwe, musisz być przebrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślędzę. Dlatego się dziwie że nie jestem. Mogę wam filmik nakręcić i pokazać że nie jestem. A ubiorze też nie widzę przebrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie byłem przebrany, ale to jest błąd gry/komputera. Również w wspomnieniach

Spoiler

Cristyny

występowałem jako "starszy" Ezio, co komicznie wyglądało w połączeniu z młodym głosikiem. Ogólnie podczas gry miałem ten błąd, że nigdy strój mi się nie zmienił na ten co wskazuje fabuła.
To nie może być przyczyna trudności w wykonywaniu misji- ja osobiście przeszedłem ją całkowicie za pomocą moich młodych asasynów. Spróbuj. Wydaje mi się również, że nie możesz normalnie "rzucać" się na strażników np. z dachu, bo ludność cywilna też nie może tego zobaczyć. Asasyni w moim przypadku świetnie sobie radzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 16:47, Manix69 napisał:

Ślędzę. Dlatego się dziwie że nie jestem. Mogę wam filmik nakręcić i pokazać że nie jestem.
A ubiorze też nie widzę przebrania.

A nie masz przypadkiem założonej zbroi Altaira, drachen armor''a itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:55, Manix69 napisał:

Dzięki wielkie jutro spróbuje. Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł co zrobić aby być przebranym
to proszę o pomoc.

Dokładnie to co napisałem dreamer94, jeśli masz strój to go usuń i będziesz miał wygląd fabularny.
Co do sposobu przejścia gry wystarczy wezwać na pomoc Twoich rekrutów i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... No możliwe, że to przez ten strój, bo ja latałem ze zbroją od EK (już nazwy nie pamiętam). Raz tylko- wiem, że po jakimś błędzie gry, na chwilkę latał w fabularnej zbroi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z grą na padzie - podczas wyboru broni, gra każe nam wcisnąć przycisk odpowiedzialny za wybór broni, wybrać lewym triggerem broń i puścić ten przycisk. Tylko że jak tak robię, to zawsze wybiera mi HB! Miał już ktoś ten problem?
PS. Aha, problem ten w AC2 nie występował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:55, Manix69 napisał:

Dzięki wielkie jutro spróbuje. Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł co zrobić aby być przebranym
to proszę o pomoc.

Przypomniało mi się ! Jeden strażnik, nie może zobaczyć, jak zabijasz drugiego, więc poczekaj aż się rozejdą i wtedy i zabijaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 07:50, dreamer94 napisał:

Przypomniało mi się ! Jeden strażnik, nie może zobaczyć, jak zabijasz drugiego, więc
poczekaj aż się rozejdą i wtedy i zabijaj.


Yhm... No to chyba jasne jest. Najłatwiej jest przejść tą misję przy pomocy asasynów rekrutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:19, Radekl2 napisał:

Yhm... No możliwe, że to przez ten strój, bo ja latałem ze zbroją od EK (już nazwy nie
pamiętam). Raz tylko- wiem, że po jakimś błędzie gry, na chwilkę latał w fabularnej zbroi
:)


Miałem strój Altaira. Dzięki za pomoc!. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 08:51, Manix69 napisał:

Miałem strój Altaira. Dzięki za pomoc!. :)


Jednak ja uważam, że to nie mogło być przyczyną tego, że nie mogłeś przejść tej misji. Gra na pewno traktuje, że masz ten strój, a Ty go po prostu nie widzisz.
Według mnie w tej misji ważne jest- podczas zabijania nie może wiedzieć tego ani ludność cywilna, ani strażnicy. Z tego co kojarzę zazwyczaj jeden jest na dachu- łatwy cel z kuszy; jeden odchodzi w okolicę studni/siana- można go zlikwidować niewidocznie; a ostatni stoi przy pozostałych żołnierzach.
Spróbuj jednak załatwić wszystkich rekrutami i daj znać czy poszło jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No misje przeszedłem. Raz właśnie mnie non-stop wykrywali to gdy jest druga trójka strażników jeden idzie w prawo to załatwiłem go z ukrytego ostrza, drugiego co był przy żołnierzach rekrutami i trzeciego z pistoletu. A potem to już łatwo poszło.

Dzięki za pomoc. ;)

Dodam, że gierka przednia. Zraziłem się do niej troszkę po pierwszej części, ale to może dlatego, że kupiłem wersje na PC. A teraz gram na PS3. Jak dla mnie gra powinna być tylko na konsole, dużo lepiej gra mi się na konsoli. Co prawda mam kompa który bez problemu unosi Wieśka 2 na full, ale jak dla mnie przyjemność na padzie w tej grze dużo większa.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 09:47, Manix69 napisał:

Dodam, że gierka przednia. Zraziłem się do niej troszkę po pierwszej części, ale to może
dlatego, że kupiłem wersje na PC. A teraz gram na PS3. Jak dla mnie gra powinna być tylko
na konsole, dużo lepiej gra mi się na konsoli. Co prawda mam kompa który bez problemu
unosi Wieśka 2 na full, ale jak dla mnie przyjemność na padzie w tej grze dużo większa.


No nie grałem na konsoli, ale jakoś nie wyobrażam sobie gry na padzie. Myszka i klawiatura też świetnie się spisuje :) Ogólnie proszę mi nie mówić, żeby była tylko na konsole, bo ktoś usłyszy i co? Nie jestem fanbojem PC''tów, ale konsoli nie mam/nie grałem. Jednak nie myślę, żeby nadawała się do tego typu gier tak jak i do CoD''ów, BF''ów. Ale może, dlatego tak pisze, bo z padem mam tylko styczność grając w Fifę i to pad nie z najwyższej półki.
Grę polecam, ale również na PC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować