Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 najlepszych serii według Księgi Rekordów Guinnessa

106 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2010 o 23:01, Piciambeer napisał:

HALO?
Takie badziewie? Widać, że konsolowcy górowali w rankingu. porażka...


to nie jest badziewie, jest lepsze od CSA i 50% innych fpsów na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 14:49, Bumblejazz napisał:


Spoiler

może zrobimy własną listę najlepszych serii wg gram.pl ? ;>




Ja tam myślę, że to dobry pomysł - nasza gramowa brać ma WŁASNE zdanie - a jest nas nie mało.

Z okazji jakiejś okrągłej rocznicy gram.pl lub innej specjalnej okazji warto by było zrobić ankietę (koniecznie z nagrodami! :P ) i liste na jej podstawie. Tylko zetelnie ją przygotować i objaśnić głosującym.

Halo - Moderator/Konsul - odbiór!

Proszę o odp. odpowiednią personę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre tytuły to jakiś żart.

StarCraft serią? od kiedy? jak jeszcze nawet dwójki nie było. o_O

A gdzie takie popularna seria jak Gothic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 00:36, Martimat napisał:

Halo - Moderator/Konsul - odbiór!

Proszę o odp. odpowiednią personę!


Ciii . bo obudzisz :D

btw. Dobranoc wszystkim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment, co tam robi Lego Batman? Przecież jest to tylko jedna gra. Mogli mieć zamiar wstawić tutaj serię gier Lego z Traveller''s Tales, ale mogli to jakoś inaczej oznaczyć.

I LittleBigPlanet? To też jedna gra, tylko z portem na PSP. W ten sposób to i World of Goo jest serią.

"Najbardziej wiarygodna i bliska ideału"? Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankietowani to pewnie ci sami ludzie co z Familiady, bo wierzyć się nie chce, żeby szanujący się gracz z jakimś doświadczeniem postawiłby serię "Pokemon" nad "Gran Turismo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 10:34, basteq665 napisał:

Ankietowani to pewnie ci sami ludzie co z Familiady, bo wierzyć się nie chce, żeby szanujący
się gracz z jakimś doświadczeniem postawiłby serię "Pokemon" nad "Gran Turismo".


o to samo można przypieprzyć się do gran turismo,że przebiła jedno oczko starcrafta,diablo itd....

szczerze to ja wyżej cenie pokemony bo się w nie zagrywałem na game boy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 00:26, Bumblejazz napisał:

to nie jest badziewie, jest lepsze od CSA

Jeśli chodzi ci o Cunter Strike''a, no to nie wątpię, bo CS też badziewiem jest. Co nie zmienia faktu, że FPSów lepszych od Halo jest bardzo dużo. No ale, na PC, więc się nie liczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 15:24, Piciambeer napisał:

> to nie jest badziewie, jest lepsze od CSA
Jeśli chodzi ci o Cunter Strike''a, no to nie wątpię, bo CS też badziewiem jest. Co nie
zmienia faktu, że FPSów lepszych od Halo jest bardzo dużo. No ale, na PC, więc się nie
liczą...


liczą się, ale Ty krytykujesz FPS-y które wyszły na konsole, więc ja będe krytykował FPS-y na PeCeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Wszelkie "Tom Clancy''s" wrzucone do jednego worka?!
2) Strasznie "amerykańska" ta lista. To oczywiście kwestia preferencji, ale ja bym tu w ogóle nie umieścił np. Halo czy Gears of War - zupełnie nie podobały mi się te tytuły, są raczej warte tylko towarzyszącemu im tzw. hype''owi.
3) Samym szybkim omiataniem listy wzrokiem zauważyłem już ze 3 tytuły z Mario. Kto, u licha, uznałby Mario Kart za jedną z 50-ciu najlepszych serii?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 21:09, UthersonL napisał:

2) Strasznie "amerykańska" ta lista. To oczywiście kwestia preferencji, ale ja bym tu
w ogóle nie umieścił np. Halo czy Gears of War - zupełnie nie podobały mi się te tytuły,
są raczej warte tylko towarzyszącemu im tzw. hype''owi.


Halo zasługuje na sam szczyt tej listy. Jest najlepszym FPS''em na konsole, do tego rewolucyjnym, który zrewolucjonizował każdego FPS''a.

Dnia 08.05.2010 o 21:09, UthersonL napisał:

3) Samym szybkim omiataniem listy wzrokiem zauważyłem już ze 3 tytuły z Mario. Kto, u
licha, uznałby Mario Kart za jedną z 50-ciu najlepszych serii?!


Hmm może ktoś kto grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart. Halo na pierwszym. To przemilczę. Dla mnie ta gra to nic specjalnego (grałem), po prostu fps w dosyć fajnym uniwersum ale nie gra na pierwsze miejsce "najlepszych serii".
Gdzie baldurs gate, gothic, settlers, total war, heroes? Nie, nie to jest pomyłka a nie lista. Czekam na taką prawdziwą listę gier najlepszych, bo to jest kolejna pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no tak po przeczytaniu listy moge stwierdzic swoja wypowiedz na 2 sposoby, I: Jezeli ta lista byla uwazana pod zwgledem ''od najlepszej na 1 po najgorsza na 50'' to musialbym zaprotestowac bo Halo napewno nie zasluguje na 1 miejsce z tym sie zgodze,po II: Jezeli zas lista uklada jest na chybił-trafił bez żadnych lepszych i gorszych to także bym zaprotestował bo brakuje tam wielu tytułów które z pewnością zasługują na to by być na tej liście..chociarzby i Assassin''s Creed II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 09:42, Petrick napisał:

chociarzby Assassin''s Creed II

Po pierwsze - słownik.
Po drugie - czytanie ze zrozumieniem. Co ma AC2 do serii (oprócz tego, że należy do krótkiej) nie wiem.

A lista jest wzięta z rzyci strony zupełnie. Brakuje całkowitych klasyków, wymienianych już przez poprzedników moich.
Jednocześnie dali tam gry które do miana "serii" nijak się nie nadają. Chyba, że tak jak ktoś wcześniej pisał, gra z 2-3 dodatkami (vide WoW) to już seria...
Tylko co w takim razie robi tam StarCraft z jednym dodatkiem? Widać miano serii uzyskały także gry, których kontynuacja wyjdzie dopiero w przyszłości...
A już w ogóle pomijając gry typu Lego Batman (jedna jedyna, serią może być Lego...), Goldeneye 007 (też pojedyncza), Runescape (kolejna sieciówka oO)
Jednym słowem: paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 10:27, RobixMaster napisał:

Chciałbym tylko dodać, że Halo CE i Halo 2 na PC się pojawiły.

I był to zepsuty, słaby port...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pong? to seria była? 0o to się dowiedziałem wielu rzeczy...WoW niby serią jest? i Starcraft? Counter-Strike?
nie zdziwiłbym się jak by wstawili tu Tibie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 10:27, RobixMaster napisał:

Chciałbym tylko dodać, że Halo CE i Halo 2 na PC się pojawiły.


wow (normalnie oświeciłeś mnie) i co z tego skoro marnie sprzedały bo słaby port był, jeśli Halo to X-box wymagany, nie PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować