Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision szaleje z mapami do Call of Duty

38 postów w tym temacie

Głupota ludzi nie zna granic.
Tak jak pepsi powiedział coś co było darmowe kiedyś teraz jest płatne i to prawie tyle co nowa gra...
Ehhh koniec jest bliski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze życzę upadku pazernym szujom... Owego mappacka nie kupie chyba że będzie za mniej niż 10zł... Następnej części COD raczej też nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... na ps3 i xboxa zazwyczaj wszystko było płatne, ale za to na PC już nie. Więc nie będę zdziwiony jeżeli do kolejnego CoD''a będą wychodzić mappacki za $$.
Jak się pojawi Nazi Zombies ( nie wiem czy się pojawi, nie czytałem nic o nowym cod) i będę musiał płacić za mapkę do niego. To podziękuje zakupu i tym co kupują te mapy za $$... czysta głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria CoD się stacza... Chyba każdy się ze mną zgodzi? To już nie to samo co kiedyś, chociaż resztki mojej wyczerpanej już nadziei tkwi w Treyarch. Niech zrobią godnego następce całkiem niezłej piątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 11:21, Renzov napisał:

Seria CoD się stacza... Chyba każdy się ze mną zgodzi? To już nie to samo co kiedyś,
chociaż resztki mojej wyczerpanej już nadziei tkwi w Treyarch. Niech zrobią godnego następce
całkiem niezłej piątki.

Nie, nie stacza się. Staczają się gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacić nie zamierzam, a i płakać też nie będę. Nigdy się nie dam zrobić na coś takiego. Przecież to tylko utwierdza w przekonaniu twórców, że jesteśmy w stanie zapłacić za wszystko, nie ważne czy jest to pistolecik, pancerzyk czy kilka śmiesznych mapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ludzie to kupują, więc twórcy/wydawcy będą robić tak dalej... Byleby mieć 3 nowe mapki, za cenę nowej gry... Prawdopodobnie nowego CoD już nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acti can suck my butthole- ich mapy są g... warte; No, ale jak widać są chętni;

PS: Komu przyszło do głowy pokazywać takie duże i wyraźne zdjęcie tego palanta Koticka? Pomijam już, że wygląda jakby przed chwilą palił trawę-mam nacharać na swój ekran? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał poznać tych wszystkich mądrych inaczej- którzy utwierdzili w przekonaniu Acti że gracze to ..... masa z której można doić ile wlezie, i im wszystkim osobiście chciał pogratulować.
Jestem ciekaw ile sobie policzą za kolejną cześć CoD, śmiem twierdzić że policzą sobie coś koło 70$, chyba że może zrobią takiego myka. Dadzą podstawkę za ok 30$ dolców a resztę kasy będą doić z dodatków.
Tak czy siak baravo dla geniuszów.
Może też być jeszcze jedna opcja- mało prawdopodobna ale całkiem możliwa, że te 2,5 mln to dzieciaki bogatych rodziców:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


gracz200 to nie naiwność tylko głupota:)
Swoją drogą to ja bym nawet nie nazwał głupotą a kretynizmem. Niestety przez takich małostkowych i ograniczonych ludzi większość musi ponosić tego konsekwencje.
Ja bardzo przepraszam za swój język, ale inaczej się nie da. Nie będę mówił baranowi że źle zrobił bo to nic nie da.
Trzeba wziąć kabla lub pasa i lać takiego w pupsko tak długo aż zmądrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrzcie na ta gebe.....widac znaczek dolara w jego oczach tylko trzeba sie przyjzec noi ten szyderczy usmiech ze robi wszystkich w h............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


seba26 ale on nie jest niczego winien, Acti zaryzykowało i dało taką cenę. A że na nasze nieszczęście znalazły się kołki które to łyknęły to już nic na to nie poradzimy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 13:14, DonSzabla napisał:

Złapali prawdziwych fanów za "jaja". Wiedzą że kupią i ich wykorzystują.


Nic dodać, nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem tym "oburzony", ale nie rozumiem Was i tych obraźliwych tekstów. Przecież kto kupił ten dodatek - ma do tego prawo, są to jego ciężko zarobione pieniądze, dla niektórych to dużo, dla niektórych mało. Mapy do Uncharted 2 kosztowały 40zł, były 4, choć lepszej jakości niż ostatnie DLC do MW2, to i tak cena podobna. Choć trzeba przyznać, że kto kupił ten dodatek powinien być świadomy że dokłada cegiełkę dla Acti i uświadamia im że takie ceny mogą być - a nie powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować