Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision szaleje z mapami do Call of Duty

38 postów w tym temacie

O BOŻE ONI MNIE OKRADAJĄ, ZŁODZIEE, PRYMITYWNE WYZYSKIWANIE PIENIĘDZY. Nie to "my" często sciągamy gry, piracimy i te spraw, strata pieniedzy firmy to musi byc jakis wzrot. taka jest prawa "my" kradniemy to oni podwyzszaja cany . jakbyscie sie czuli jakby ktos wam cos pdbierał wy nic nie moze cie zrobic. nie piracic i nie krecic a gry mozliwe ze stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 14:16, Ych0 napisał:

O BOŻE ONI MNIE OKRADAJĄ, ZŁODZIEE, PRYMITYWNE WYZYSKIWANIE PIENIĘDZY. Nie to "my" często
sciągamy gry, piracimy i te spraw, strata pieniedzy firmy to musi byc jakis wzrot. taka
jest prawa "my" kradniemy to oni podwyzszaja cany . jakbyscie sie czuli jakby ktos wam
cos pdbierał wy nic nie moze cie zrobic. nie piracic i nie krecic a gry mozliwe ze stanieje.


Po pierwsze: mów za siebie a nie ''my''. Jest wiele osób które nie piracą i nazywanie ich (choćby i w przenośni) złodziejami to lekka przesada.
Po drugie: nie gadaj o piractwie bo żadne piractwo nie usprawiedliwia takich cen. Spójrz na duet BW/EA i ich DLC do ME2 i DA:O. Można mieć inne ceny mimo piractwa? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak się na ten map pack rzucili, argument "przeciw" upadł :/

Teraz wyzyskiwanie kasy będzie jeszcze łatwiejsze niż było dotąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal... nie długo z "call of duty" zrobią "the sims", i za każdy dodatek trzeba będzie płacić połowe co za podstawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę następnym razem nie umieszczać zdjęć tego człowieka w artykułach bo oplułem monitor w miejscu gdzie wyświetliła się ta fałszywa ochydna gęba. Leje na DLC wydajcie dodatek w wpudełku za ludzką cene, kupie. Nie, to nie kupie i tyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka że winni jesteśmy sobie sami. Ten cyrk z DLC zaczął się chyba (nie jestem pewny) od wyjścia Xboxa 360 i jak widać, z roku na rok, my gracze jesteśmy coraz bardziej naiwnymi idiotami. Kastrują gry na wszystkich platformach, wydając miliardy DLC, a my (mówię o ogóle oczywiście, sam tego nie robię) rzucamy się na ten szit jak sępy na padlinę. Sami jesteśmy sobie winni, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ych0 podobno za granicą piractwo mniejsze,a ceny mają wyższe... Poza tym MW 2 było najlepiej sprzedającą się grą, więc też najwięcej na niej zarobili. To byłby najlepszy argument aby takie g$%# dodatki wydać za free w podzięce za tak duży odzew uczciwych graczy, ale widać kieszenie głębokie a przyzwoitości brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może bym i zapłacił za dodatkowe mapki, ale gdyby Acti coś robiło z bugami, poprawili polonizacje (może nic nie zmienia w grze ale płakać się chce czytajac niektóre teksty), działanie Iwnetu, znerfili glocki itd itp dużo by wymieniać a nie tylko starali się wyrwać kasę. Gdyby dbali o nas klientów zyskali by znacznie więcej a na razie bojkotuje płatny Map pack ;D
Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee sorry ale to tylko wy decydujecie czy kupicie ten dodatek czy nie. Dla hamerykańskiego obywatela wydatek rzędu 1200mps czy tam 10$ to żaden wydatek, a my Polacy nie możemy zdzierżyć że coś jest DROGIE.Brutalna prawda jesteśmy skąpi... i biedni.
Pepsi po cholere żeś dawał to przybliżone zdjęcie Koticka, jak je zobaczyłem myslałem ze opluje monitor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolfclub, o nie, nie prawie tyle co nowa gra. To JEST tyle co nowa gra. 14 euro za paczke map, czyli troche ponad 50 zł. Za tyle masz np. left4dead, orange box czy jaka kolwiek gra z Extra Klasyki albo Kolekcji klasyki.

Nie chciałem tego mówić, ale activision oficjalnie leci w ch***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:13, Mariusz178 napisał:

Eee sorry ale to tylko wy decydujecie czy kupicie ten dodatek czy nie. Dla hamerykańskiego
obywatela wydatek rzędu 1200mps czy tam 10$ to żaden wydatek, a my Polacy nie możemy
zdzierżyć że coś jest DROGIE.Brutalna prawda jesteśmy skąpi... i biedni.
Pepsi po cholere żeś dawał to przybliżone zdjęcie Koticka, jak je zobaczyłem myslałem
ze opluje monitor:)


Nieprawda, myślisz zaściankowo, Amerykanie narzekają na ceny tak samo (przynajmniej w przypadku mappacka do MW2) ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamy! Gdyby nie Blizzard, to mielibyście jeszcze większe straty niż macie. Ale z czego teraz będziecie doić, kiedy IW się rozpadło, a Treyarch nie zapewnia cudownego bytu? Zaś większość już swoje Guitar Hero ma, a kolejne edycje kurzą się na półkach? Mam nadzieję, że za niedługo będziemy czytać o rozpadzie Activision (zamiast IW) i odejściach jego pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa, pepsi, święte słowa.
Ja dalej zawsze wytrwale czekam na złote edycje i inne takie, ale kiedyś i mnie dopadną te DLC zakichane. Na razie trzymam się dzielnie od tego z dala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że ludzie nie kupują gier tylko ściągają to i tak zdzieranie kasy z ludzi oni i tak mają tyle sprzedanych gier jak nigdy i nie ważne jak jest z innymi grami to Call of Duty i tutaj nigdy do tej pory nie trzeba było za takie rzeczy płacić(oczywiście mówię o PC) dla mnie jest coraz gorzej może w nowym call of duty będzie multiplayer w którym odblokowywanie broni odbywać się będzie drogą kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie tylko, że na zachodzie wydać na ten dodatek 15 euro to tak jak w Polsce wydać 15 zł - dla nich nie są to duże pieniądze, chociaż i tak dlc nie powinno kosztować prawie połowę tego co nowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczekujcie dalszych dodatków do Modern Warfare 2, a także Call of Duty: Black Ops, które zaskoczą miliony naszych fanów"
Kamuflaż do broni za 50$- byłoby rzeczywiście zaskakujące.;p Ja tam MW2 odstawiłem na półkę już dawno i żałuję, że na to kasę wydałem, bo miałbym stówę w kieszeni, a tak to nawet się tego odsprzedać nie da.
A co do ceny DLC- xbox-owcy już pokazali, że gracze dają się doić jak krowy, więc nie ma się co dziwić, że takie ceny.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już zaczyna się robić co raz ciekawsze... a i tak za jakiś czas po wydaniu dużej liczby tych pack''ów zrobią jeden wielki weekend promo za 75% ceny i wtedy zbiją na tych kasę którzy nie kupili... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować