Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - niby ładny, ale brzydki (nowe obrazki)

177 postów w tym temacie

Nie możliwe, że gra miałaby wyglądać aż tak słabo. Pamiętajmy też o tym, że Crytek zarzekało się, że każde wydanie będzie wyglądało tak samo "tego co nie ruszy na konsoli, nie będzie także i na PC". Imo, krok zabójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:13, Czaroxxx napisał:

Rzeczywiście grafika kuleje aż w oczy szczypie ach!
Szkoda, że grafika to jedyna rzecz która przedłuża e-penisa pecetowcom.

A to ciekawe skąd się biorą porównania "grafika PS3 kontra Xbox360". Pewnie po to by przedłużyć e-penisa pecetowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh pewnie kwestia ładowania tekstur , nie w jednej grze spotykamy sie z opuźnieniami gdzie tekstury są łądowane po jakimś czasie kiedy już możemy biegać skakać i zabijać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie napisano "najpewniej wersja konsolowa", a to różnica; Po drugie nawet Resistance 2 wygląda lepiej, więc aspekt "konsolowy" nie ma tu nic do rzeczy (zwłaszcza tekściki odnośnie pamiątek do gpu: co z tego, że 256 MB, skoro sporo ładniejszym grom konsolowym to wystarczyło;) Wogóle nie kminię wypowiedzi niektórych właścicieli pc- jak można porównywać nowe kompy z konsolami? :) Że prehistoria i wogóle-to chyba normalne, nie? (Może porównamy monitorki i komputerowe głośniczki Logitech''a z moim audiofilskim kinem domowym podpiętym...do konsoli- taki żarcik oczywiście, wali mnie to ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:19, hallas napisał:

> Rzeczywiście grafika kuleje aż w oczy szczypie ach!
> Szkoda, że grafika to jedyna rzecz która przedłuża e-penisa pecetowcom.
A to ciekawe skąd się biorą porównania "grafika PS3 kontra Xbox360". Pewnie po to by
przedłużyć e-penisa pecetowcom.


Nie wiem co to ma do rzeczy. Ja osobiście wolę porównywać gry jakie wychodzą niż jaką grafikę będą miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem z czego takie emocje, od dawna wiadomo, że obecne konsole są przestarzałe, w końcu już w dniach swoich premier takie były. Inna sprawa, że panowie od Crisisa zapowiadali, że wszędzie gra będzie wyglądała tak samo, cóż, chyba nie odstawili cukru i zapomnieli spojrzeć na nią poza edytorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem te screeny to mnie zatkało...Grafa jak niedajboże z gry z 2006 roku. Masakra hehehhe
Jeśli tak wygląda wersja konsolowa to już teraz zaczynam sie modlić o lepszą grafe na PC-tach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należało się spodziewać kaszany i tyle. Do Halo Reach czy GOW 2 nie mówiąc o Trójce nie będzie miało startu. Zwyczajnie silnik z PC wrzucili na konsole, tylko że tutaj gry nie bazują tak mocno na RAMie, nad wykorzystaniem tego konkretnego GPU też trzeba popracować. Crytek nie zrobił nawet jednej ciekawej gry, więc i teraz z daleka się będę trzymał od tego tytułu. CoD Black Ops, Halo Reach - są lepsze sposoby na wydanie kasy tej jesieni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny nie dosc, ze sa stare, to tylko jeden jest in game ? do tego dziwne, bo znalazłem właśnie ten sam screen w o wiele lepszej rozdzielczości tekstur ? hmm..FAKE ? do tego, jeśli niektórzy sledza poczynania Crysisa 2 na konsolach zapewne widzieli juz kilka gameplayow z targów gdzie pokazywany byl Crysis 2 na konsolach in real time. .... naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co Wy, przecież to zrzut z wersji z fazy gold, z jakością tekstur, cieni, wody, cząsteczek, efektów "growych" i wolumetrycznych oraz shaderów na "Very High", włączonymi postprocessingiem i motion blurem, AAx16 oraz filtrowaniem anizotropowym x8. Rozdziałka to 1680x1050 ofkorz, jak można takich rzeczy nie wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja to nie wiem z czego takie emocje, od dawna wiadomo, że obecne konsole są przestarzałe,
>

To się zgadza, czas jakby nie patrzeć w miejscu nie stoi.

w końcu już w dniach swoich premier takie były.

No tu Cie jednak mocno poniosło - nie przypominam sobie żeby pod koniec 2005 r. "blaszaki" graczy miały wielordzeniowe procesory i karty graficzne ze zunifikowanymi shaderami...

ps. Swoją drogą - jeden screen, a emocje sięgają już zenitu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to pic. Na pewno gra będzie wyglądać lepiej.
Nie podoba mi się trochę twierdzenie że crisis to przede wszystkim grafika. To tak jakby o ładnej kobiecie mówić że to tylko wygląd. Myślę że że nawet jeżeli jedynka pozostawiła niesmak fabularny to dwójka to naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abomek@

Szczyt graficzny PS3 to zupełnie co innego niż szczyt graficzny X360. Dlatego zakładam, że ten screen pochodzi od właśnie X-a. Gdzieś czytałem, że Crytek zna się na architekturze procesora PS3 jak żadna inna grupa (oprócz Naugty Dog ofc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie... Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a wy już myślicie, że tak będzie wyglądała ukończona gra. Poczekajcie na inne screeny bądź gameplaye bliżej premiery i dopiero krzyczcie wniebogłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować