Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - niby ładny, ale brzydki (nowe obrazki)

177 postów w tym temacie

Jesli to ma byc szczyt graficzny PS3 i X360 to ja chyba sie niezle usmieje - toz to nie wyglada wiele lepiej niz Black na PS2 i XBOXa oryginalnego. Tzn roznica jest, ale po 4 latach i innej platformie spodziewalbym sie lepszej grafiki. (screen z Blacka zalaczam)
Ech, ponoc designer wspomnianej Czerni cos kombinuje - trza nam czekac na niego.

20100507155515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:55, Abomek napisał:

Jesli to ma byc szczyt graficzny PS3 i X360 to ja chyba sie niezle usmieje - toz to nie
wyglada wiele lepiej niz Black na PS2 i XBOXa oryginalnego. Tzn roznica jest, ale po
4 latach i innej platformie spodziewalbym sie lepszej grafiki. (screen z Blacka zalaczam)
Ech, ponoc designer wspomnianej Czerni cos kombinuje - trza nam czekac na niego.


graficzny szcyt ? kto tak powiedział ? Onet ? ^^

@Piciambeer
dobre hasło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściema... To na pewno nie bedzie tak wygladac. K...a jeden screen i juz wielki raban. Poza tym ten screen jest juz bardzo dlugo dostepny na necie. Nie pierwszy raz go widze. Macie pale za pudelkoploty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:50, Lordpilot napisał:

Zaitsev - nie obraź się ale ten news to taki trochę o "dupie maryni" i "flejmwarotwórczy"
;-) Nie panikowałbym zbytnio - gra wciąż jest w produkcji, premiera dopiero na jesieni
(albo i zimą), na pewno jeszcze poprawią i zoptymalizują to co trzeba.

Przez miesiąc gra jest w stanie "gold", czyli wędruje do tłoczni. To daje nam czas do października. Gra powstaje od ładnych paru lat i nie sądzę, aby Crytek nagle zrobiło jakiś znaczący skok jakościowy w ciągu zaledwie 5 miesięcy. To bardzo mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak dla mnie Crysis 2 już nie istnieje. Po prostu. Jedynka była dla mnie tylko pokazem możliwości, gameplay był nijaki. Teraz pokazu możliwości nie ma. Co więc zostaje? Wątpię, by gameplay był dobry. Czyli... nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, że wygląda to jakoś super, ale nie należę do "pokolenia super grafiki". O wiele więcej obchodzi mnie np fabuła i klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:59, Damianuss1 napisał:

No nie powiem, że wygląda to jakoś super, ale nie należę do "pokolenia super grafiki".
O wiele więcej obchodzi mnie np fabuła i klimat.


więc najpewniej tą gre ominiesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:58, Zaitsev napisał:

> Zaitsev - nie obraź się ale ten news to taki trochę o "dupie maryni" i "flejmwarotwórczy"

> ;-) Nie panikowałbym zbytnio - gra wciąż jest w produkcji, premiera dopiero na jesieni

> (albo i zimą), na pewno jeszcze poprawią i zoptymalizują to co trzeba.
Przez miesiąc gra jest w stanie "gold", czyli wędruje do tłoczni. To daje nam czas do
października. Gra powstaje od ładnych paru lat i nie sądzę, aby Crytek nagle zrobiło
jakiś znaczący skok jakościowy w ciągu zaledwie 5 miesięcy. To bardzo mało prawdopodobne.


Że co? Gra jest w fazie gold? Wędruje już do tłoczni? Skąd masz takie informacje? Jak na razie nic o grze nie wiadomo a Ty masz info ze gra jest JUZ skonczona i gotowa do wypalenia? Jestem na skraju parskniecia smiechem wiec jesli mozesz podaj mi informacje na ten temat. Z tego co wiem to gra jest dostepna po jakis 3-4 max tygodniach od chwili statusu gold.

Popraw mnie jesli mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ten screen miał trafić do jakiegoś porównania grafiki gry na min i max detalach i jakoś się zamieszał w te ładniejsze? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy trollują sobie spokojnie, robiąc screen na średnio-niskich detalach z wersji PC i wypuszczając jako konsolowy, a flamewary w sieci już się zaczynają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:02, golic napisał:

> > Zaitsev - nie obraź się ale ten news to taki trochę o "dupie maryni" i "flejmwarotwórczy"

>
> > ;-) Nie panikowałbym zbytnio - gra wciąż jest w produkcji, premiera dopiero
na jesieni
>
> > (albo i zimą), na pewno jeszcze poprawią i zoptymalizują to co trzeba.
> Przez miesiąc gra jest w stanie "gold", czyli wędruje do tłoczni. To daje nam czas
do
> października. Gra powstaje od ładnych paru lat i nie sądzę, aby Crytek nagle zrobiło

> jakiś znaczący skok jakościowy w ciągu zaledwie 5 miesięcy. To bardzo mało prawdopodobne.


Że co? Gra jest w fazie gold? Wędruje już do tłoczni? Skąd masz takie informacje? Jak
na razie nic o grze nie wiadomo a Ty masz info ze gra jest JUZ skonczona i gotowa do
wypalenia? Jestem na skraju parskniecia smiechem wiec jesli mozesz podaj mi informacje
na ten temat. Z tego co wiem to gra jest dostepna po jakis 3-4 max tygodniach od chwili
statusu gold.

Popraw mnie jesli mozesz...

Gra ma pojawić się w listopadzie. Przez około miesiąc będzie w stanie gold, więc już się przy niej nic nie robi - ewentualnie szykuje patche. Dlatego wspomniałem o październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:58, golic napisał:

Ściema... To na pewno nie bedzie tak wygladac. K...a jeden screen i juz wielki raban.
Poza tym ten screen jest juz bardzo dlugo dostepny na necie. Nie pierwszy raz go widze.
Macie pale za pudelkoploty.

Tineye wypluł mi, że faktycznie screen jest dostępny w necie od około 10 kwietnia. Jednak jakimś cudem nie wydostał się on poza niemieckie serwisy z grami (przynajmniej wg. tineye).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:05, Zaitsev napisał:

> > > Zaitsev - nie obraź się ale ten news to taki trochę o "dupie maryni" i
"flejmwarotwórczy"
>
> >
> > > ;-) Nie panikowałbym zbytnio - gra wciąż jest w produkcji, premiera dopiero

> na jesieni
> >
> > > (albo i zimą), na pewno jeszcze poprawią i zoptymalizują to co trzeba.

> > Przez miesiąc gra jest w stanie "gold", czyli wędruje do tłoczni. To daje nam
czas
> do
> > października. Gra powstaje od ładnych paru lat i nie sądzę, aby Crytek nagle
zrobiło
>
> > jakiś znaczący skok jakościowy w ciągu zaledwie 5 miesięcy. To bardzo mało
prawdopodobne.
>
>
> Że co? Gra jest w fazie gold? Wędruje już do tłoczni? Skąd masz takie informacje?
Jak
> na razie nic o grze nie wiadomo a Ty masz info ze gra jest JUZ skonczona i gotowa
do
> wypalenia? Jestem na skraju parskniecia smiechem wiec jesli mozesz podaj mi informacje

> na ten temat. Z tego co wiem to gra jest dostepna po jakis 3-4 max tygodniach od
chwili
> statusu gold.
>
> Popraw mnie jesli mozesz...
Gra ma pojawić się w listopadzie. Przez około miesiąc będzie w stanie gold, więc już
się przy niej nic nie robi - ewentualnie szykuje patche. Dlatego wspomniałem o październiku.


Kminie. Mysle ze jednak cos zmienią, bo mają sporo czasu. Poza tym tworzenie newsa na podstawie jednego screena to blad z Waszej strony. Brak odpowiedzialnosci i flame murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście grafika kuleje aż w oczy szczypie ach!
Szkoda, że grafika to jedyna rzecz która przedłuża e-penisa pecetowcom.
BTW te gadacie zaczyna być żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:57, Bumblejazz napisał:

graficzny szcyt ? kto tak powiedział ? Onet ? ^^

Tworcy Crysisa 2 - stwierdzili, ze grafika w ich grze bedzie najlepsza w tej generacji, a wszelkie zmiany beda tylko kosmetyczne.
Nius o tym byl albo na gramie, albo na Poly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już Gears of War 2 wyglądał lepiej niż Crysis z tego Screena :P
A co do konsol maja jedna przewagę nad kompem nie muszę się przejmować czy gra mi pójdzie czy nie
Grafika to nie wszystko na PC nie muszę mieć Full Detali żeby grać bo mi to niepotrzebne
Liczy się frajda z gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować