Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - niby ładny, ale brzydki (nowe obrazki)

177 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2010 o 20:11, zibi20 napisał:

ale niektorzy glupoty pitola.... ewidentnie zapominaja ze dopiero poczatek maja jest.....a
gra ma wyjsc pod koniec roku... czyli jeszcze kupa czasu zeby grafike doglaskac....
teraz zapewne producent skupia sie na fabule... systemie walki... mapach... modelach
itd itp..... kosmetyka zawsze pod sam koniec jest dopieszczana.... jak to mowia "nie
od razu Rzym zbudowano" przez kolejne miechy pewnie gra bedzie konczona pod kwestia techniczna,funkcjonalna
i fabularna.... a pod koniec jak 2-3miechy do premiery robiona kosmetyka czyli dopieszczanie
grafiki i aktualizowanie pod katem (najlepsze efekty przy jak najnizszych wymaganiach
sprzetowych [wersja PC] )

Silnik jest robiony zaraz na początku. A do premiery (w październiku chyba) zostało naprawdę mało czasu. Zbyt mało, by poprawić grafikę (zakładając, że Crysis 2 rzeczywiście tak wygląda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rany julek nad czym wy tak tego myslicie? ktos dorwal sie do nieoficjalnego zdjecia z gry gdzie mamy ustawienai graficzne na low i zamiescil do sieci, wielka mi checa to chyba normlane ze na low delatach gra bedzie brzydka, to az tak bardzo was dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując po zerowej ilości cieni ! wydaje mi się, że to nie screen z wersji konsolowej tylko gra odpalona na pc w minimalnych ustawieniach graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczytem graficznych mozliwosci jest Alan Wake na X-pudlo , po pokazach glosy sa jasne ,ze gra ledwo zipie i widac ,ze byla robiona z mysla o PC i ich mozliwosciach. Trzeba sie pogodzic z tym ,ze konsole nie dadza rady Crysisowi 2 w takiej postaci jak na PC minelo juz kilka lat od wydania Xboxa i Ps3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nawet jak jest ladna to jest brzydka. Technologicznie grafika może fajna , ale i tak Borderlands ma najprzemiodniejszą grafikę evahr!
Ale nie wierzę, że wszyscy tu myślą, ze ta gra na prawdę będzie miała taką grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 20:13, ilpalazzo napisał:

eee, tam na euro jest jeden nowy screen z pc, wyglada super:
http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/0/8/5/9/9/3/2.jpg.jpg
i starszy z trailera:
http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/0/8/5/9/9/3/3.jpg.jpg

o wersje na PC nie ma co sie martwic, gorzej z konsolami...


render Rlz ! ave !

@ jac22

nie dadzą ? pfy dobre ! wole dostać C2 z gorszą grafiką ale z większą liczbą fpsów niż grać na very high i co krok ścina :]. Alan Wake szczytem graficznym ? widocznie nie posiadasz konsoli a to jest przykre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak "rzetelność" gram.pl :> Powiedzcie mi chłopaki - dlaczego tylko wy zaliczacie takie wpadki? Ja rozumiem, że to poziom pudelka tak wam imponuje, że chwytacie się byle sensacji (news na podstawie screena wątpliwego pochodzenia, wow), ale wrzucanie klatki z filmu prezentującego CE3 (swoją drogą nie wiadomo, kiedy ten film powstał) jest...poniżej jakiegokolwiek poziomu. Żenada.
Oczywistym jest, że wersja pecetowa będzie najładniejsza, tutaj nie ma żadnej dyskusji. Chyba nikt normalny nie liczy na to, że wersja na sprzęt mający 5 lat (!) będzie ładniejsza.
Nie bardzo rozumiem to podjudzanie do konfliktów. Ja wiem, że gram.pl jest stricte pecetowym serwisem na poziomie pudelka/plotka/kozaczka czy czegoś tam, ale jednak ktoś wam za pracę płaci. Nawet Polygamia, która jest stricte konsolowa nie stosuje takich "chwytów" i taniej sensacji. Wy natomiast liżecie 4 litery fanbojom "jedynej słusznej platformy do grania w Polsce". Wiem, że nie jest wam na rękę spopularyzowanie konsol w tym kraju, ale przykro mi, to już się odbywa, ba, pędzi z ogromną prędkością. A jak się to nie podoba - przestańcie w ogóle pisać o konsolach, tak jak Polygamia nie pisze o pecetach. Będzie po problemie.
Wiedzcie, że ludzie to takie szczwane bestie, które pewne sprawy pamiętają. I będą też pamiętać postawę gram.pl. A kiedy "układ sił" na naszym podwórku się zmieni, zwiniecie swoje zabawki z wielkim "bum". I to wcale nie jest jakaś strasznie odległa przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej aope czy ktoś w twojej rodzinie należał do IPN albo SB ? Miewasz czasem jakieś manie prześladowcze, wszędzie widzisz układ ?
Starzy w dzisiejszych czasach medycyna potrafi zdziałać naprawdę wiele, psychiatra jest po to żeby Ci pomóc... nie uciekaj więcej z zakładu zamkniętego

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ważne skąd jest ten screen, czyż crysys 2 nie miał wyglądać tak samo na wszystkich platformach?

Na youtube można o tu http://www.youtube.com/watch?v=2WJG14uLA3k
obejrzeć stare porównanie Cryengine 2 (PC) vs Cryengine 3 (konsole) i niech mi teraz ktoś nie powie, że konsole nie wstrzymują graficznie gier multiplatformowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 22:38, aope napisał:

Nawet Polygamia, która jest stricte konsolowa nie stosuje takich "chwytów" i taniej
sensacji.

Napewno nie ;) Tam nie ma żadnych niusów odnośnie porównań grafiki.

Dnia 07.05.2010 o 22:38, aope napisał:

Wy natomiast liżecie 4 litery fanbojom "jedynej słusznej platformy do grania
w Polsce".

;) To dopiero jest fanatyzm...

Dnia 07.05.2010 o 22:38, aope napisał:

Wiem, że nie jest wam na rękę spopularyzowanie konsol w tym kraju, ale przykro
mi, to już się odbywa, ba, pędzi z ogromną prędkością.

O rly? Z ogromną? Możesz sprecyzować to?

Dnia 07.05.2010 o 22:38, aope napisał:

A jak się to nie podoba - przestańcie
w ogóle pisać o konsolach, tak jak Polygamia nie pisze o pecetach. Będzie po problemie.

Taa, nigdy nic nie pisali o pecetach... ;)

Dnia 07.05.2010 o 22:38, aope napisał:

Wiedzcie, że ludzie to takie szczwane bestie, które pewne sprawy pamiętają. I będą też
pamiętać postawę gram.pl. A kiedy "układ sił" na naszym podwórku się zmieni, zwiniecie
swoje zabawki z wielkim "bum". I to wcale nie jest jakaś strasznie odległa przyszłość.

xD Padłem! To już jest przypadek kliniczny ;) Będziemy pamiętali! Przy życiu utrzyma nas zemsta! Zapłacicie za wszystko! Przygotujcie się na to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aope, pracujesz dla Sony czy MS? Chodzisz z Chmielarzem na piwo co weekend? Czy sensem twojego życia jest popularyzacja konsol za wszelką cenę "jako maszynek jedynych słusznych" i odgrażanie się innym, którzy twojego zdania mogą nie podzielać? Leczysz kompleksy świadomością, że masz konsolę i wróżysz im dobrą przyszłość? Masz poczucie jakieś (pardon) chrzanionej misji?

Czasem cenię twoje komentarze, ale tym powyższym udowadniasz, że fanatyzm leży w twojej naturze i jesteś winny grzechu, o popełnienie którego innych oskarżasz. Jeszcze jedno - nie zapomnij uściskać redaktorków poligamii i czytelników, plujących na PC w komentarzach ile wlezie. Czego wolisz, rzecz jasna, nie dostrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 22:38, aope napisał:

Ja wiem, że gram.pl jest stricte pecetowym
serwisem na poziomie pudelka/plotka/kozaczka czy czegoś tam


Czy Ty w każdej swojej "antygram.pl" wypowiedzi nie umiesz napisać nic sensownego tylko strzelasz porównaniami do w/w serwisów? Jeśli bardziej pociąga Cię buszowanie po pudelkach itp. to po kiego się tu ciągle wcinasz i porównujesz gram.pl do swoich ulubionych portali? Nie podoba się to nie pisz, usuń konto i wracaj do pudelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:07, bfgk10 napisał:

Ej aope czy ktoś w twojej rodzinie należał do IPN albo SB ? Miewasz czasem jakieś manie
prześladowcze, wszędzie widzisz układ ?


Eee, no nie, wystarczą oczy, mózg i odrobina myślenia. Rozumiem, że to przekracza twoje granice pojmowania, rozumiem, nie każdy ma przecież iq ponad przeciętną ;) Przykro mi ;)

Dnia 07.05.2010 o 23:07, bfgk10 napisał:

Starzy w dzisiejszych czasach medycyna potrafi zdziałać naprawdę wiele, psychiatra jest
po to żeby Ci pomóc... nie uciekaj więcej z zakładu zamkniętego


Zapamiętaj to, zapamiętaj, przyda ci się w przyszłości ;)


@zermithon: podaj mi link do porównania grafiki konsole/pc na Polygamii, czekam ;) Czy moge sprecyzować predkość? Hm. Jeszcze 2 lata temu, ba, rok temu, baza użytkowników była znacznie mniejsza, na forach królowała "jedyna słuszna platforma" i trzeba być ślepcem aby nie widzieć, jak to się zmienia :> Polygamia jesli pisze o pecetach, to w dobrym tonie i bez wywoływania wojenek - ot, choćby ostatni news o imprezie retro z pecetami. Ano będziemy pamiętali, ty będziesz wtedy dalej na leczeniu :)

@Principes: naprawdę nie widzisz tego, jakie szopki odwala gram.pl? mam Cie za mądrego człowieka, nie wierze, że tego nie widzisz :) Nie pracuję dla MS ani Sony, nie chodze z Chmielarzem na piwo :) I jeszcze raz - nie pluje na pc, po prostu nie lubię stronniczości i pisania newsa na podstawie klatki z filmu i stawiania na podstawie tego jakiś tez, czyli tzw. "dziennikarzenia". Tylko tyle.

@sirufok1987: gdzies napisałem, że to moje ulubione portale? Moje ulubione to te poświęcone IT, przydają mi się w codziennej pracy i z grami nie mają nic wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:11, Principes napisał:

- nie zapomnij uściskać redaktorków poligamii i czytelników, plujących na PC w komentarzach
ile wlezie. Czego wolisz, rzecz jasna, nie dostrzegać.

Ja na razie tam dopatrzyłem się plucia na siebie na wzajem, plucia na PCty jeszcze nie ;). Mi tam taki charakter Gram.pl nie przeszkadza, bo PCtowcy poleczą swoje kompleksy (dowód to chyba strona 4), pośmieję się z nich, a jak news rzetelny to i przy okazji się czegoś dowiem. A ja uwielbiam zbijać te argumenty na temat ceny gier konsolowych, które są ponoć 1/2 ceny konsoli (X''a Arcade można kupić za 600 zł na allegro, a jak gry konsolowe kosztują 250-300zł...). Przynajmniej jest mniej dzieci rzucających się do siebie jak w GoLu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ale można się pośmiać czytając tutejsze komentarze. Czyżby projekt "Demotywatory na Gram.pl" ? :D
Jeżeli ktokolwiek grał na konsoli, czy to PS3, czy Xbox360 to wie, że nawet największe crapy tak nie wyglądają. To tyle w tym temacie. Jeżeli ktoś jest takim wielkim idiotą by wierzyć, że tak wygląda Crysis 2 na konsole to bardzo mu współczuję. Już nawet plastikowe blondynki są mniej naiwne i bardziej inteligentne, by się na takie rzeczy nie nabierać. ;)

Buziaczki. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:15, aope napisał:

Eee, no nie, wystarczą oczy, mózg i odrobina myślenia. Rozumiem, że to przekracza twoje
granice pojmowania, rozumiem, nie każdy ma przecież iq ponad przeciętną ;) Przykro mi
;)

Cieszę się, że postrzegasz siebie jak najbardziej prawidłowo...:>

Dnia 07.05.2010 o 23:15, aope napisał:

@zermithon: podaj mi link do porównania grafiki konsole/pc na Polygamii, czekam ;)

xD Porównań graficznych na Poly było bez liku (oczywiscie konsola vs konsola). Wystarczy użyć wysszukiwarki.

Dnia 07.05.2010 o 23:15, aope napisał:

Czy
moge sprecyzować predkość? Hm. Jeszcze 2 lata temu, ba, rok temu, baza użytkowników była
znacznie mniejsza, na forach królowała "jedyna słuszna platforma" i trzeba być ślepcem
aby nie widzieć, jak to się zmienia :>

Ooo to ttak wg Ciebie ma wyglądać sprecyzowanie? Wow, powim Ci coś w sekrecie. Baza pecetowców w ostatnim czasnie także się zwiększyła. Może to jest efektem tego, że po prostu cały rynek się rozrasta? Niee to zbyt proste wytłumaczenie. Tu musi działać jakiś spisek!

Dnia 07.05.2010 o 23:15, aope napisał:

Polygamia jesli pisze o pecetach, to w dobrym
tonie i bez wywoływania wojenek - ot, choćby ostatni news o imprezie retro z pecetami.
Ano będziemy pamiętali, ty będziesz wtedy dalej na leczeniu :)


Oj oj, tylko tak możesz mi odpisać? Nie umiesz nic bardziej oryginalnego wymyślić? No tak, raczej nie byłbyś w stanie, możesz co najwyżej wzorować się na kimś innym :>

Naprawdę, raczej nie powinieneś mi niczego zarzucać jeśli sam wypisujesz bzdury w stylu; "Wiedzcie, że ludzie to takie szczwane bestie, które pewne sprawy pamiętają. I będą też pamiętać postawę gram.pl. A kiedy "układ sił" na naszym podwórku się zmieni, zwiniecie swoje zabawki z wielkim "bum"."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:21, Albii napisał:

Już nawet plastikowe
blondynki są mniej naiwne i bardziej inteligentne, by się na takie rzeczy nie nabierać.
;)


Najwidoczniej niektórzy redaktorzy gram.pl...nieważne ;)

Dnia 07.05.2010 o 23:21, Albii napisał:


Buziaczki. :*


Cmokaski misiu :*


@zermithon: weź coś na uspokojenie, bo bredzisz ;) Porównania oczywiście konsola-konsola, ja pytałem o porównania konsola-pc, ale zakładam, że elementarza nie poznawałeś ;) Co do wzorowania się na innych - nawet się nie próbuj bardziej pogrążąć, bo znowu - nie podałeś żadnego argumentu, ale to przy tobie normalne, potwierdziłeś tylko moje słowa. Poza tym chyba nie rozumiesz różnicy wzorować - śmiać z czyjeś głupoty, ja robię te drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować