Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - niby ładny, ale brzydki (nowe obrazki)

177 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2010 o 23:24, aope napisał:

@zermithon: weź coś na uspokojenie, bo bredzisz ;) Porównania oczywiście konsola-konsola,
ja pytałem o porównania konsola-pc, ale zakładam, że elementarza nie poznawałeś ;)

Ojoj, bo oczywiście fejmy pod porównaniami konsola kontra konsola są dla Ciebie niewygodne...

Dnia 07.05.2010 o 23:24, aope napisał:

Co
do wzorowania się na innych - nawet się nie próbuj bardziej pogrążąć, bo znowu - nie
podałeś żadnego argumentu, ale to przy tobie normalne, potwierdziłeś tylko moje słowa.


xD Brawo! Ty wiesz wogóle co to jest argumentacja? No tak, argument "trzeba być ślepcem aby nie widzieć, jak to się zmienia" jest nie do podważenia... ;) Tak wogóle to nie ja szukam wszędzie spisków... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam wojny fanboyów, no są po prostu świetne :D o wiele bardziej ciekawsze niż zadymki na stadionie :)
a i jakby na to nie patrzeć, około 3/4 " konsolowców" [ czyt. ludzi posiadających konsole ] ma w domu komputer, laptop więc jak można ich nazwać Fanboyami skoro PC też posiadają ? ( nie mówię tu o wojnie M$ sony , tylko o PC konsola ). Ci którzy konsoli nie mają, po prostu chcą wyrazić swój żal na forach, wypisują bzdury, a potem jakiś debil idzie do MM kupuje X-a i gra w piraty, bądź kupuje PS3 bo ktoś mu coś hype o niej nagadał ( spotkałem się z przypadkiem gdzie ktoś myślał że nagrywarka blu-ray jest wbudowana ).

Zaitsev lubię czytać twoje newsy, artykuły ale tutaj wprowadziłeś prawdziwy zamęt, bo ja mogę przypuszczać że to jest wersja PC a nie konsolowa, i założyć temat na forum " Crysis 2 na PC jest brzydki i załączyć ten screen " xd
po prostu najlepiej jakby ktoś ten temat zamknął i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:29, zermithon napisał:

Ojoj, bo oczywiście fejmy pod porównaniami konsola kontra konsola są dla Ciebie niewygodne...


Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i o co poprosiłem, bo najwyraźniej masz z tym problem ;) A co do flejmów...widzisz...co innego rzetelny news i głupki, które sobie flejmują przy identycznym sprzecie (PS3 i X360), a co innego głupi news, który ma na celu wzbudzenie flejmu i nic więcej. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę ;)

Dnia 07.05.2010 o 23:29, zermithon napisał:

xD Brawo! Ty wiesz wogóle co to jest argumentacja? No tak, argument "trzeba być ślepcem
aby nie widzieć, jak to się zmienia" jest nie do podważenia... ;)


Taki sam, jak w Twojej ostatniej elektronicznej dystrybucji? :>

Dobra, nie chcę się z Toba znowu kłócić, bo i tak do niczego to nie doprowadzi :) Piwko na zgode i luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zermithon aope operuje we własnym układzie odniesienia. On woli po prostu za gry płacić więcej, cieszy się z tego ze są krótkie... mimo swojego wieku biedaczysko nie jest w stanie skupić się na czymś konkretnym.
Cieszy się z tego ze ma się czym pochwalić przed kimś ( stać mnie na gry za 300 zł jestem BOGEIM i wiem wszystko).

pozostaje się tylko cieszyć jego "szczęściem?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:33, bfgk10 napisał:

zermithon aope operuje we własnym układzie odniesienia. On woli po prostu za gry płacić
więcej, cieszy się z tego ze są krótkie... mimo swojego wieku biedaczysko nie jest w
stanie skupić się na czymś konkretnym.
Cieszy się z tego ze ma się czym pochwalić przed kimś ( stać mnie na gry za 300 zł jestem
BOGEIM i wiem wszystko).

pozostaje się tylko cieszyć jego "szczęściem?"


Padłem :D Brawo :D Za gry płace 600 PLN, to tak, aby wyprowadzić cie z błędu, reszta to fakt, masz całkowitą rację ;> Jestem już Jezusem i Buddą dla Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:33, bfgk10 napisał:

zermithon aope operuje we własnym układzie odniesienia. On woli po prostu za gry płacić
więcej, cieszy się z tego ze są krótkie... mimo swojego wieku biedaczysko nie jest w
stanie skupić się na czymś konkretnym.
Cieszy się z tego ze ma się czym pochwalić przed kimś ( stać mnie na gry za 300 zł jestem
BOGEIM i wiem wszystko).

pozostaje się tylko cieszyć jego "szczęściem?"


nie masz konsoli prawda ?. trwają krócej? niby gdzie ? i jakie 300 zł do Ch$%a Pana !? ja za każdą gre ( wydania premierowe ) dałem maxymalnie 219zł ! i wiesz co ? ani złotówki nie żałuję.

a poruszanie tematu cen gier, jest typowym dla ludzi, których po prostu nie stać na konsole lub są zapatrzeni w PeCeta :]
i to my mamy się cieszyć twoim "szczęściem" bo posiadasz PC ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:38, Bumblejazz napisał:

nie masz konsoli prawda ?. trwają krócej? niby gdzie ? i jakie 300 zł do Ch$%a Pana !?
ja za każdą gre ( wydania premierowe ) dałem maxymalnie 219zł ! i wiesz co ? ani złotówki
nie żałuję.


Polecam Ci kupowac na http://www.thehut.com/, wysyłają do PL, premierówki konsolowe sa po 35 euro (ok. 145 PLN), mają często przeceny do 18 euro (75 PLN) :) To tak ot, ale na przyszłość, żebyś w PL nie przepłacał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najśmieszniejsze jest to, że parę postów wcześniej napisałem właśnie o 1/2 ceny konsoli, bo jeśli gry kosztują 300zł, a X360 Arcade 600 ;). Udowodniłem tym postem, że reklama podprogowa istnieje i ma się dobrze (w sumie nie wiem gdzie ją użyłem, ale ok) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie masz konsoli, bo przecież gry na nie kosztują od 800 w górę... I weź Ty z takim dyskutuj co nawet nie wie ile gra kosztuje ? ;>

No ale jakby gry kosztowały po 300zł to w takim razie moja obecna kolekcja warta byłaby warta co najmniej 10k. zł. Teraz to już mogę przed kolegami szpanować, bo jest czym. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:42, aope napisał:

> nie masz konsoli prawda ?. trwają krócej? niby gdzie ? i jakie 300 zł do Ch$%a Pana
!?
> ja za każdą gre ( wydania premierowe ) dałem maxymalnie 219zł ! i wiesz co ? ani
złotówki
> nie żałuję.

Polecam Ci kupowac na http://www.thehut.com/, wysyłają do PL, premierówki konsolowe sa
po 35 euro (ok. 145 PLN) :) To tak ot, ale na przyszłość, żebyś w PL nie przepłacał :)


Big up i zapraszam na piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:43, Albii napisał:

Ty chyba nie masz konsoli, bo przecież gry na nie kosztują od 800 w górę... I weź Ty
z takim dyskutuj co nawet nie wie ile gra kosztuje ? ;>


I wyszło szydło z worka :(

Dnia 07.05.2010 o 23:43, Albii napisał:


No ale jakby gry kosztowały po 300zł to w takim razie moja obecna kolekcja warta byłaby
warta co najmniej 10k. zł. Teraz to już mogę przed kolegami szpanować, bo jest czym.
;D


Ja nad moją zastanawiam się, czy nie sprzedać i nie kupić jakiegoś apartamentu ;> Wycenię w promocji na 290 PLN, pójdzie jak woda w kranie ;)


@Bumblejazz: od kilku lat nie pije alkoholu, ale na jakiegos "dymka" czemu nie ;)

@Xjumpaytech: no wiesz jak to jest, ten co sie chwali najdłuższym ma najkrótszego czy jakoś tak ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2010 o 23:45, aope napisał:

@Bumblejazz: od kilku lat nie pije alkoholu, ale na jakiegos "dymka" czemu nie ;)


to też by się pewnie gdzieś znalazło za grami ^^ xDD

powracając do tematu ... albo poczekam co wy tu powymyślacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:29, Bumblejazz napisał:

około 3/4 " konsolowców" [ czyt. ludzi posiadających konsole
] ma w domu komputer, laptop więc jak można ich nazwać Fanboyami skoro PC też posiadają
? ( nie mówię tu o wojnie M$ sony , tylko o PC konsola ).


Mam w domu szklanki Piasta, Ryan''a, Żywca i Mocne jednak kocham tylko i wyłącznie Piasta, co Ty na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:54, kodi24 napisał:

To ide se jarnac, dobranoc ;)


O, i to nie jest głupi pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:55, MisioKGB napisał:

> około 3/4 " konsolowców" [ czyt. ludzi posiadających konsole
> ] ma w domu komputer, laptop więc jak można ich nazwać Fanboyami skoro PC też posiadają

> ? ( nie mówię tu o wojnie M$ sony , tylko o PC konsola ).

Mam w domu szklanki Piasta, Ryan''a, Żywca i Mocne jednak kocham tylko i wyłącznie Piasta,
co Ty na to.


ja na to ... brakuje Ci warki i tyskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:29, Bumblejazz napisał:

Zaitsev lubię czytać twoje newsy, artykuły ale tutaj wprowadziłeś prawdziwy zamęt, bo
ja mogę przypuszczać że to jest wersja PC a nie konsolowa, i założyć temat na forum "
Crysis 2 na PC jest brzydki i załączyć ten screen " xd
po prostu najlepiej jakby ktoś ten temat zamknął i po sprawie :)

Artykuł został uaktualniony kilka godzin temu i zostało wyjaśnione, zarówno w newsie jak i na forum, że jest to na 100% wersja konsolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 00:54, Zaitsev napisał:

> Zaitsev lubię czytać twoje newsy, artykuły ale tutaj wprowadziłeś prawdziwy zamęt,
bo
> ja mogę przypuszczać że to jest wersja PC a nie konsolowa, i założyć temat na forum
"
> Crysis 2 na PC jest brzydki i załączyć ten screen " xd
> po prostu najlepiej jakby ktoś ten temat zamknął i po sprawie :)
Artykuł został uaktualniony kilka godzin temu i zostało wyjaśnione, zarówno w newsie
jak i na forum, że jest to na 100% wersja konsolowa.


zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:32, aope napisał:

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i o co poprosiłem, bo najwyraźniej masz z tym problem


Naprawdę, akurat Ty nie powineneś stosować takich zwrotów, bo to bardziej w Ciebie uderza...

Dnia 07.05.2010 o 23:32, aope napisał:

;) A co do flejmów...widzisz...co innego rzetelny news i głupki, które sobie flejmują
przy identycznym sprzecie (PS3 i X360), a co innego głupi news, który ma na celu wzbudzenie
flejmu i nic więcej. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę ;)


Oczywście. Ale na poly zdarzały się i wyjątkowo flejmotwórcze newsy. Tak samo na gol''u. Niestety w większości wypadków newsy dotyczące porównań grafiki są ukierunkowane na to, aby wywołać fl... dyskusję. Ale ja jakoś nie dorabiam do tego teorii spiskowych, nie żalę się i nie grożę... "Wiedzcie, że ludzie to takie szczwane bestie, które pewne sprawy pamiętają. I będą też pamiętać postawę gram.pl. A kiedy "układ sił" na naszym podwórku się zmieni, zwiniecie swoje zabawki z wielkim "bum"." ... ;)

Dnia 07.05.2010 o 23:32, aope napisał:

Taki sam, jak w Twojej ostatniej elektronicznej dystrybucji? :>


Hę? Chyba jednak nie. Może Ci przypomnę jak było. Wyskoczyłeś z wyjątkowo durnym linkiem z vgchartz (którzy praktycznie nigdy nie zbierają danych sprzedaży pecetowej), chcąc pokazać jak to BC2 na PC tragicznie się sprzedało. Tyle, że vgchartz nigdy uwzględnia danych o wynikach dystrybucji cyfrowej. Dlatego niezależnie jak duży procent rynku stanowi ten rodzaj sprzedaży gier, udowodniłem, że podany przez Ciebie link jest niewiele wart. Do Ciebie oczywiście to nie dotarło. Wysunąłeś jakieś idiotyczne żądania żebym to JA podał Ci linki z faktyczną sprzedażą BC2 na pc, tudzież z faktyczną sprzedażą gier w dystrybucji elektronicznej. Tylko nie bardzo wiem po co, bo to nie było meritum sprawy. Wypowiedzi ludzi z branży na temat dystrybucji cyfrowej są dostępne w internecie. Wystarczy Google. Gdy Faellan jednak odpowiedział Ci w kwestii dystrybucji cyfrowej, rozpoczęły się twoje teorie spiskowe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować