Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza konkurs Alan Wake - do wygrania Xbox 360 Elite!

71 postów w tym temacie

Przy tego typu zawsze jest ryzyko, iż człowiek się napracuje, napracuje i jeszcze raz napracuje - a tu bęc i praca nie podoba się organizatorom. Można powiedzieć to przy praktycznie każdym typie konkursu, ale jednak nie wpadłbym w stan załamania nerwowego po odrzuceniu mojego tekstu :)

I nawet mam pomysł na pracę pisemną przy Arcanii.. a do wygrania co? Co? Xbox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 19:06, Xjumpaytech napisał:

Ale nadzieja umiera ostatnia. Powinno być ograniczenie, że udział w konkursach można
brać po co najmniej 50 postach i byciu obecnym na gram.pl co najmniej 2 miesiące, dodatkowo
tylko 1 konto na jedno IP może wygrać, najlepiej to z największą ilością postów, czyli
np. Ja zakładam 10 kont, wygrywam Xboxa 360, ale nie mogę odebrać nagrody, bo na moim
IP jest to konto, więc ewidentnie zrobiłem wiele kont. Tylko, że wtedy niestety mogłyby
być pomyłki związane z zmiennym IP w neostradzie.

Konkurs jest po to aby przyciągnąć nowych użytkowników. Z 1000 użytkowników którzy zarejestrują się dla konkursu z portalu zacznie korzystać 5% i już jest kaska z reklam. Tak działają portale internetowe, o obecnych użytkowników się nie dba bo nie ma po co, więcej z nich kasy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 11:05, Namaru napisał:

Konkurs jest po to aby przyciągnąć nowych użytkowników. Z 1000 użytkowników którzy zarejestrują
się dla konkursu z portalu zacznie korzystać 5% i już jest kaska z reklam. Tak działają
portale internetowe, o obecnych użytkowników się nie dba bo nie ma po co, więcej z nich
kasy nie będzie.


Nie. Konkursy robi sie w celu promocji produktu. Sponsora konkursu i nagrod na konkurs interesuje by jak najwiecej ludzi to zobaczylo, zainteresowało się produktem i dowiedziało się czegoś o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy są zawsze jakaś tam zachętę do kupienia , a potem robi sie promocje gry i sprzedaje się o wiele lepiej. Taka reklama , przyciąganie do tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas wysyłania odpowiedzi skończył się. 31 maja - czekajmy. Oj, Boziu, Boziu daj Xboxa, i zbanuj multikonta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 21:40, Khalkus napisał:

Wrukos a modliłeś się w tej intencji :D ? A datek na Radio Maryja ofiarowałeś ? ;]

No oczywiście, i to do 90% bóstw świata! http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57642&pid=61:D
Datek na Radio Maryja? Nie no, co Ty, dałem w łapę Rydzykowi pieniądze, by się nimi zaopiekował. Ja być Torunianin ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować