Zaloguj się, aby obserwować  
szary_paladyn

Diablo II - postacie - która doskonała?

92 postów w tym temacie

Wielu sie spiera jaka jest najlepsza postać w Diablo II LoD lub w zwykłym ... ja osobiście uwielbiam Paladyna i Druida ... ale nie gardzę Amazonką , nie znoszę zaś Barbarzyńcy i Zabójczyni ( bez obrazy ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barabara znaczy Barbarian :P jest najlepszą postacją dla mnie. Lubie wpadać w tłum potworów i walczyc z nim,i a nie rzucic czar, lub przywałąc pomocników, by sami zrobili to za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:27, Lumbago napisał:

Barabara znaczy Barbarian :P jest najlepszą postacją dla mnie. Lubie wpadać w tłum potworów
i walczyc z nim,i a nie rzucic czar, lub przywałąc pomocników, by sami zrobili to za mnie.

Każdy ma inny gust .. ja uwielbiam aurę fanatyzmu i na maksa poświęcenie !!!

Co do druida to wilkołak lub wilczy przewodnik ( same wilki , duchy itp )
A barabara jest fajny tylko mi się czasem nudzi i złaszcza jak się uzależnisz ( sorki za ortografię ) od mieczy czy toporów to .... nuda ... ale nic do niego nie mam poza tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 14:32, Pysiek 13 napisał:

Najlepszy jest pala Hammer lub BABA w szal bojowy ( zeby baba byc dibry tzeba miec botd ba
oraz best lub doom )

ściągłem kiedyś z Karczmy Młot Bojowy LAkomix ( chyba tak się nazywał ;-P ) i ma dwa miejsca na klejnoty - robimy dodatkowy u Lazoka i wkładamy lodowy zastaw run CUDO !!! nawet Barbanian jest super - zwłaszcza w ataku z doskoku ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 14:36, Pyton01 napisał:

Ja uwielbiam grać druidem, zabujczynią i amazonką:)
nie cierpię palladyna:(

czemu ???

ale gratuluje druida !!!
ale grasz jako likantrop , elementarzysta czy przyzywacz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 14:32, Pysiek 13 napisał:

Najlepszy jest pala Hammer lub BABA w szal bojowy ( zeby baba byc dibry tzeba miec botd ba
oraz best lub doom )


po 1 jak cos ma gniazda to nieda sie dorobic wiencej u lazoka... po 2 to baba albo pakuj w trabke albo w szal bojowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 14:36, Pyton01 napisał:

Ja uwielbiam grać druidem, zabujczynią i amazonką:)
nie cierpię palladyna:(


JA lubie tylko Druidem ele , assa w pulapki , ama w oszczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 14:46, Pysiek 13 napisał:

> Najlepszy jest pala Hammer lub BABA w szal bojowy ( zeby baba byc dibry tzeba miec botd
ba
> oraz best lub doom )

po 1 jak cos ma gniazda to nieda sie dorobic wiencej u lazoka... po 2 to baba albo pakuj w
trabke albo w szal bojowy

hmm ... myślałem , że się da ... przynajmniej kumpel tak mówił i wspominał , że jest na to mod , ale skoro tak twierdzisz to była ściema ... choć dalej twierdzę , że młot ( nawet zwykły ) ze zestawem lodowych run jest super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 14:47, Pysiek 13 napisał:

> Ja uwielbiam grać druidem, zabujczynią i amazonką:)
> nie cierpię palladyna:(

JA lubie tylko Druidem ele , assa w pulapki , ama w oszczepy

Spoko i jeszcze jedno - ja jestem potwornie słaby jeśli chodzi o barbarzyńcę i zabójczynię .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 14:48, Crazy frogus napisał:

Ja najbardziej uwielbiam babe :D Wpadasz w tłum potworów i robisz "trąbkę" :DD

Teraz zauwarzyłem , ze piszesz na WarC III o ulubionych bohaterach !!! Spoko !!!
Co barbaniana trąbka proszę bardzo ( choć wolę saksofon ;-P ) ale druid zrobi to szybciej z wulkanem lub tornadem , a jest też niezły ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:25, szary paladyn napisał:

Wielu sie spiera jaka jest najlepsza postać w Diablo II LoD lub w zwykłym ... ja osobiście
uwielbiam Paladyna i Druida ... ale nie gardzę Amazonką , nie znoszę zaś Barbarzyńcy i Zabójczyni
( bez obrazy ) ...

Ja wolę druida i amazonkę,a od biedy barbarzyńce albo zabójczynię a inni trochę trudni-ale to dotyczy tylko gry bez modów- w valhalli wolę czarodziejkę-bo prędko pomyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ze jeżeli ktoś nie lbui ginać i m szybkiego kompa to najlepszy jest nekromanta!!
przeszedłem nim bez problemu gre!!.
miałem ducha kosci włocznie kosci po 8 szkieletów plus 3 magow do tego wysoki poziom golema krawego i nawet diablo czy tam 3 baalów nie miało sznas. aha i najważenisjsze zbroja kośc na 11lvl i mane ponad 300.

Nekromanta rządzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Diablo 2 wszystkimi możliwymi postaciami. Niestety, nie mogę powiedzieć,która jest najlepsza - każdy ma swoje zalety i wady. Ale najprzyjemniej mordowało... znaczy grało mi się barbażyńcą i druidem. Nie podobała mi się zaś amazonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować