Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

nail`d - nowa produkcja Techlandu

39 postów w tym temacie

To za co wypada m.in pochwalić Nail''d to genialna optymalizacja. Gra chodzi na moim (raczej średnim sprzęcie: AMD Athlon 4200+, Dual Core 2.21Ghz X2, 1GB RAM, Radeon HD 4670) sprzęcie w 100% płynnie, na wysokich detalach a grafika wygląda pięknie.
Muszę się przyznać że nie gram w samochodówki/wyścigi bo kompletnie mnie nie interesują a Nail''d spodobał mi się po pierwszym trailerze.
Raczej nie mogę wypowiadać się o grze zbyt krytycznie gdyż nie mam za bardzo porównania do innych gier wyścigowych jak już wposmniałem. Ale tak czy inaczej, te mega dalekie, odrealnione skoki są genialne!. Dodatkowo bardzo proste sterowanie i pikantny soundtrack. Uczucie prędkości daje kopa!
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat soundtrack jest bardzo dobry - najlepsze to są te utwory specjalnie dla gry stworzone - !XD
moje ulubione utwóry z gry to:
Chain Drive
Face Plant
Nail''d Gears
Nail''d Start
Sacrilege
Tread
War
Through Walls Of Flame
Duality
Decimator
Nail''D
Stand For Something

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety gra ma 2 zasadnicze wady:
System kolizji - mozna na full speed''a walnac w AI albo po prostu zepchnać z toru a i tak nie zaliczy premii za kasację bo AI po prostu sie odbije z powrotem na tor,albo karambol na prostej gdzie nie ma żadnych przeszkód.

System bonusów - kolejna fuszerka nie nalicza premii np. za miękkie lądowanie - no ląduję bez utraty prędkości miękko a i tak nie zalicza natomiast jak runę w dół dosłownie to zaliczy po prostu zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę lepszy, ale podobny komp i już CoJ: Więzy Krwi działało na maksa bez żadnych zacięć w przyzwoitej liczbie FPSów. Chrome Engine 4 to jeden z najlepszych silników na rynku. Może i grafika na tym nie wygląda jak Crysis 2, ale jest zoptymalizowany do bólu i chwała za to Techlandowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem przez weekend troszkę na PS3 i całkiem fajna ścigała - świetne uczucie prędkości z bardzo długimi skokami, rozległe i urozmaicone mapy, niezły soundtrack
Gra jest trudna, trzeba wykuć mapę na pamięć, a walka z AI jest nierówna - no i strasznie brakuje splitscreena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 23:32, Laid_back napisał:

Pograłem przez weekend troszkę na PS3 i całkiem fajna ścigała - świetne uczucie prędkości
z bardzo długimi skokami, rozległe i urozmaicone mapy, niezły soundtrack
Gra jest trudna, trzeba wykuć mapę na pamięć, a walka z AI jest nierówna - no i strasznie
brakuje splitscreena

No jak znasz mapę na blachę to można później dostosować pojazdy do potrzeba ja mam tak je ustawione. Mimo tego że karierę przeszedłem to nadal gram singla by poznać trasy - bez jaj możliwości jest od groma.

20101206183846

20101206183900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2010 o 19:07, donard napisał:

Podczas instalacji cd key potem aktywator internetowy też cdkey i pewnie to wszystko
;PP

Bez neta nie ma szans na zabawę?
Czy podobnie jak GfW jest off-line?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 19:10, Growin napisał:


> Podczas instalacji cd key potem aktywator internetowy też cdkey i pewnie to wszystko

> ;PP
Bez neta nie ma szans na zabawę?
Czy podobnie jak GfW jest off-line?

Net jest potrzebny jednorazowo chyba. To dużym problemem chyba nie jest ;P Ewentualnie masz też opcję scrackowania ORGINALNEJ gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić od znajomego(wygrał w konkursie, następnie pograł trochę i stwierdził, że to jednak rozrywka nie dla niego) używanego nail`da za 50 zł i teraz pytanie - czy dużo stracę nie posiadając konta do gry on-line?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 19:23, PJ_MW napisał:

Mam okazję kupić od znajomego(wygrał w konkursie, następnie pograł trochę i stwierdził,
że to jednak rozrywka nie dla niego) używanego nail`da za 50 zł i teraz pytanie - czy
dużo stracę nie posiadając konta do gry on-line?

Nie posiadając? Przecież można pare onlinowych kont zrobić chyba nie? BTW. I tak nikt nie gra w multi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 19:39, PJ_MW napisał:

Nie posiadając? Przecież można pare onlinowych kont zrobić chyba nie?

To chyba nie do mnie pytanie...

Jak nie? To tak zwane pytanie retoryczne. Mam założone jedno konto onlineowe i moge też inne konta zakładać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już grę zainstalowaną na swoim dysku i pierwsze co wzbudziło u mnie nie lada zdziwienie, to jej rozmiar. 2,08 GB w 2010 roku? Respekt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować