Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz galerię z gry XCOM

21 postów w tym temacie

Nigdy nie miałem do czynienia z żadną grą z serii XCOM. Po tych screenach widzę, że może być naprawdę klimatycznie, ale nie podoba mi się to, że są to jakieś lata 50 o ile się nie mylę. Tak czy inaczej zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to zrobili na porządnym, hardkorowym poziomie, to może bym przełknął przejście do 3ciej osoby. Hmm i kto to się ze mną kłócił, że na Xboxa wcale nie sprzedają się głównie proste strzelanki? Tutaj dowód, gdyż zakładam, że do najtrudniejszych ta gra należeć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plastikowy styl graficzny ala Bioshock tutaj wogole nie pasuje. Grafika wręcz jest brzydka, cóż w BioShocku tego nie było widać bo gra się toczyła w ciemnościach, i odrazu widać że to jest UE 2.5 z paroma funkcjami UE3 jak to było w BS 1 & 2. cóż 2k powino zainwestowac w lepszy silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra powinna nazywać się raczej "Roswell" bo z serią Xcom ma raczej niewiele wspólnego ( nie licząc obcych ;) ), a na miano kontynuatora serii zasługuje bardziej darmowy UFO:Alien Invasion .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modele postaci beznadziejne. Te płaskie kabury namalowane na teksturze, albo te spodnie z czterech płaszczyzn na krzyż. Bida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak na poważnie?

Patrząc na screeny tylko utwierdzam się w przekonaniu, że producent od początku nastawiał się na stworzenie n-tego na rynku przeciętnego shootera, a aby zyskać rozgłos posłużył się nazwą znanej marki. Zapewnili sobie tym samym większą uwagę i może odrobinę większą sprzedaż. Szkoda, że kosztem (raz jeszcze) dobrego imienia serii X-Com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak bardzo bluźnisz :>
Proponuję. Idź do kiosku i kup nowe wydanie Play. Zobaczysz że twórcy mają cholernie dobry pomysł na rozgrywkę i fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...byl sobie XCOM na amige ... dobra juz pogodziłem się z tym przeniesieniem do gatunku FPS, ale to co w tym momencie zobaczyłem, to nie wiem czy sie śmiać czy płakać ? zbezczeszczenie serii w 100% juz wole pograć w XCOMa na amidze.

KLIMAT z taka grafika, no proszę was, chyba niektórzy nawet nie wiedza jak pierwszy XCOM wyglądał a co dopiero wciągał klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 19:59, DonSzabla napisał:

Nawet nie wiesz jak bardzo bluźnisz :>
Proponuję. Idź do kiosku i kup nowe wydanie Play. Zobaczysz że twórcy mają cholernie
dobry pomysł na rozgrywkę i fabułę.

Na papierze zawsze jest "cholernie dobry pomysł na rozgrywkę i fabułę". Po prostu zniszczyli klasyka, nie wróże tej grze nic dobrego (po przeczytaniu artykułu w NEO+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 20:23, Kaucz napisał:

Na papierze zawsze jest "cholernie dobry pomysł na rozgrywkę i fabułę". Po prostu zniszczyli
klasyka, nie wróże tej grze nic dobrego (po przeczytaniu artykułu w NEO+)

Zagramy to zobaczymy :)
Podobnie było z Falloutem. Klasyka przywrócili do życia na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mi przyszło na myśl ? Halo wars. Halo to fpp, X-com to gra strategiczna/taktyczna. Pomysł jest fajny tylko po co sygnować go X-Com w nazwie ? chyba tylko z przyczyn marketingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2010 o 20:25, DonSzabla napisał:

Zagramy to zobaczymy :)
Podobnie było z Falloutem. Klasyka przywrócili do życia na nowo.

żartujesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 20:52, dark_master napisał:

żartujesz, prawda?

Jesteś w szoku? :)
Mi też bardziej podoba się starsza wersja Fallout-a (sam do dzisiaj zagrywam się w sagę) ale do rzeczy.
Dzięki nowej odsłonie młodsze pokolenie dowiedziało się o tej serii. Bo nie sądzisz chyba że chłopach wychowany na grafikach z PS3 sięgnie po grę z 1998 roku.
O taką reaktywacje mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2010 o 20:57, DonSzabla napisał:

O taką reaktywacje mi chodziło.

osobiście, wolałbym by dalej leżała przykryta kurzem, niż żebym miał grać w kolejnego takiego potworka ;p Starczy że świeże marki na chama się przerabia pod publikę <Splinter Cell?>, nie trzeba gwałcić klasyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować