Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 oficjalnych screenów z LittleBIGPlanet 2

12 postów w tym temacie

LBP mi nie przypadło do gustu, można się czasem pośmiać z kumplami na imprezie ale na tym się kończy :P no ale są gusta i guściki.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze więcej sposobów na tworzenie map z jeszcze większą ilością męskich członków.

Dzięki, Media Molecule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 10:45, ww3pl napisał:

Jeszcze więcej sposobów na tworzenie map z jeszcze większą ilością męskich członków.

Dzięki, Media Molecule.


jak Ty widzisz w sackboyach męskie członki, to radze Ci podjąć jakieś leczenie. naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 10:45, ww3pl napisał:

Jeszcze więcej sposobów na tworzenie map z jeszcze większą ilością męskich członków.

Dzięki, Media Molecule.

Dokładnie. Jak producent może pozwalać aby w grze można było obiekty o kształcie członka tworzyć. Powinno to być automatycznie wykrywane konsola automatycznie niszczona, a delikwent zgłaszany na policję. W ogóle gry w których można cokolwiek modyfikować powinny mieć oznaczenie 23+ (bo jak jakaś 18 zobaczy tyle członków to może jej się skrzywić psychika) i ostrzeżenie "niektóre mapki ściągnięte z internetu zawierają falliczne kształty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 13:06, Namaru napisał:

i ostrzeżenie "niektóre mapki ściągnięte z internetu zawierają falliczne kształty".

rozłożyłeś mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 10:45, ww3pl napisał:

Jeszcze więcej sposobów na tworzenie map z jeszcze większą ilością męskich członków.

Dzięki, Media Molecule.


widocznie miałeś pecha :D ja grałem w setki ( jak nie tysiące ) stworzonych przez graczy " map " i nigdzie Falusa nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ta gra zapowiada się na wielką, przez co LBP wygląda przy drugiej części jak demo:P
Ta muza w filmiku jak dla mnie genialna, pierwsza część miała też świetne kawałki ale tu może być jeszcze lepiej:]Tutaj daje linka do jednego z utworów które znajdą się w LBP2
http://kotaku.com/5519327/littlebigplanet-2-will-featureelectronic-music

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować