Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Id Software gwarantuje: Doom 4 będzie świetny

36 postów w tym temacie

"Kiedy skończyliśmy prace nad Doomem 3 stwierdziłem, że to jest nasza najlepsza produkcja." No chyba żart. Jeśli tak mówili o Doom''ie 3, to od 4 już w tym momencie spodziewam się syfu. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 12:05, Sakkaroth napisał:

"Kiedy skończyliśmy prace nad Doomem 3 stwierdziłem, że to jest nasza najlepsza produkcja."
No chyba żart. Jeśli tak mówili o Doom''ie 3, to od 4 już w tym momencie spodziewam się
syfu. :C


Bez przesady. Może Doom 3 nie był grą wybitną ani takim kamieniem milowym jak Doom 1, ale gra sama w sobie była przyzwoicie zrobiona i fajnie się w nią grało. Racja, że ID zbytnio polegało na skryptach przez co gra była przewidywalna jak cyfry na linijce, a coś takiego jak AI przeciwników nie istniało, ale to przecież nie był shooter taktyczny. Doom 3 był typowym tytułem żeby sobie postrzelać, może trochę się pobać, i ogólnie pobawić a nie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

id to silniki a doom 3 imho to bylo takie techdemo - i tylko pod tym wzgledem to mogla byc najlepsza produkcja (nawet jezeli silnik sprawdzal sie tylko przy zamknietych lokacjach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 12:20, gmx napisał:

(nawet jezeli silnik sprawdzal sie tylko przy zamknietych lokacjach)


Eee.. Nieprawda :) A Quake 4? Silnik Dooma 3 a lokacje także otwarte i nawet całkiem spore niektóre :) Że już nie wspomnę o Enemy Territory: Quake Wars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 12:28, Phobos_s napisał:

> (nawet jezeli silnik sprawdzal sie tylko przy zamknietych lokacjach)

Eee.. Nieprawda :) A Quake 4? Silnik Dooma 3 a lokacje także otwarte i nawet całkiem
spore niektóre :) Że już nie wspomnę o Enemy Territory: Quake Wars :)


Q4 to glownie zamkniete pomieszczenia - na palcach u reki mozna policzyc misje (ktore notabene dosyc czesto sie dogrywaly), w ktorych bylismy na "otwartej przestrzeni" (otwarta przestrzen byla w far cry''u - bezposredni widok na niebo nie oznacza otwartej przestrzeni.

co innego z ET:QW - ale tutaj silnik zostal zmodyfikowany, a na mapy zostaly nalozone pojedyncze tekstury (a przynajmniej tak mialo byc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak sami twórcy mówią o swoim dziele, że będzie świetne to chyba wszyscy musimy je kupić, nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka też miała super, pro i w ogóle, a wyszło jak wyszło. :P Bynajmniej jak dla mnie średnia gra to była w porównaniu do tego co obiecywali. Więc niech tak nie obiecują tylko po prostu zrobią dobrą grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 15:52, kiczka116 napisał:

>Na obie gry czekam bo zapowiadają się świetnie.

ja również, ale bardziej jestem za Rage.:)



Też póki co wolę Rage ale o Doomie w sumie nic nie wiadomo. W poprzedni części nie grałem ale myślę że 4 będzie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Będzie fajny. Będzie świetny"-- a co ma powiedzieć ,że jest nudny i brzydki ..? To członek ekipy więc musi zachwalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z id wiedzą co robią i ich gry będą co najmniej dobre, choć życzę im (i sobie) żeby były dużo lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować