Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Id Software gwarantuje: Doom 4 będzie świetny

36 postów w tym temacie

Doom to klasa sama w sobie i nie mogą tego zniszczyć bo to byłaby herezja, ale Id to zasłużona firma więc trzeba być dobrej myśli ale Id raczej trzyma jakąś jakość poniżej której nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 16:23, Kretoszczur napisał:

Wierzę w to, ale nadal najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą na silniku idTech5 jest
Brink (bo chyba tylko te 3 gry są na nim robione, nie?)

Akurat Brink jest robiony na podrasowanym id Tech4:)
Ja sam czekam tylko na Rage, po Doom''ie 3 nadwyrężyli moje bezgraniczne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 - "posr#@cie się w gacie" - to mniej więcej obiecywali. A jak sami wiecie dostaliśmy schemat "komnata - potwór". Najzwyczajniej w świecie mam gdzieś te obietnice. Tym razem nie dam się nabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 13:45, icearas napisał:

Bynajmniej jak dla mnie
średnia gra to była w porównaniu do tego co obiecywali.


Bynajmniej != przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pośród tych wszystkich przechwałek znajdą czas by wprowadzić jakieś naprawdę oryginalne i ciekawe rozwiązania. Zdaje mi się, że od czasu quakea innowacyjność stała się ich wyjątkowo słabą stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wsród tych przechwałek znajdę cza by po raz pierwszy od ponad 10 lat zamieścić w tych grach jakieś naprawdę przełomowe i innowacyjne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Że już nie wspomnę o Enemy Territory: Quake Wars :)
Tak się sprzeczacie o silniki id. Może to was zainteresuje:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/63/Quake_-_family_tree.svg
Silniki id to nie tylko doom i quake. To również takie gry jak seria CoD (silnik od CoD MW i nowszych jest stworzony na bazie id tech 3. Widać również, że świetny Source engine korzenie ma w silniku id.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 15:38, marcinsud napisał:

Ciekawe czy zgodnie z tradycją po wyjściu tytułu na nowym silniku uwolnią silnik starszej
generacji.

Carmack zapowiadał, że wypuści id tech 4 na GPLu, ale potem id przejął ZeniMax. Z tego co wiem, id skierowało do ZeniMaxu wniosek/petycję/cokolwiek, ale czy odpowiedź będzie pozytywna - nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2010 o 23:55, KapiX napisał:

Carmack zapowiadał, że wypuści id tech 4 na GPLu, ale potem id przejął ZeniMax. Z tego
co wiem, id skierowało do ZeniMaxu wniosek/petycję/cokolwiek, ale czy odpowiedź będzie
pozytywna - nie wiadomo.


Szkoda by było gdyby nie wypuścili, przy okazji wyszła nowa AlienArena, która już z wiekowego silnika wyciska siódme poty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować