Zaloguj się, aby obserwować  
Arlathan

Moje boje z zamówieniem. Czyli m.in. o Masterlinku zdań kilka ;/

52 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 16:32, bonan napisał:

Sorki że troche nie na temat ale oto mój problem gra została wysłana dzisiaj i nie moge sprawidźić
Track&Trace co jest nie tak.

Numer nie jest jeszcze wprowadzony do systemu, zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qurcze, co się dzieje ??? Zamówiłem 29. sierpnia (wtorek) Guild Wars:Factions EK. Gra została wysłana 30. sierpnia (środa). Dzisiaj, na stronie Masterlinka pisze, że paczka została oddana kurierowi. Dzwoniłem do firmy i powiedziano mi że paczuszka będzie między 12 a 13, ale na wszelik wypadek poprosiłem o numer komórki kuriera. Dzwoniłem do niego 2 razy i i nie odbierał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po napisaniu poprzedniego posta kurier oddzwonił ;]. Kiedy przyjechał był problem :/ NIe miał mi wydać reszty (Dałem mu 190 PLN, a on dychy przy sobie nie miał :D). Musiałem z nim iść do samochodu aby mi tą dyszkę wydał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nie było problemów ... widocznie mam szczęście i wybrałem "za pobraniem"

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 goxxxxx 16/11/2007 18:10:00 Przesyłka doręczona SZZ
2 Magazyn: wydanie kurierowi 16/11/2007 13:21:21 Przesyłka wychodząca z sortowni SZZ
3 Linehaul: przyjęcie 16/11/2007 07:51:57 Przesyłka wchodząca do sortowni SZZ
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 15/11/2007 20:03:15 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 15/11/2007 18:56:08 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh ja 20.12 czyli 3 dni temu zamowilem Left 4 Dead :P no gwarancja byla ze przed bozym narodzeniem dostane paczke ale tylko jak kurierem wiec wzialem tym razem masterlink (z dawnego przykrego doswiadczenia wnioskowalem ze lepiej poczte polska ;P) takze dzis mieli mi przywiez wiec ja dzis wstalem specjalnie wczesniej (xD) zeby nie przegapic paczki i przez caly czas w domu siedzialem... jakies 15 minut temu sprawdzalem na ich stronie stan paczki i bylo ze niby o 17 kurier byl u mnie zeby dostarczyc... oczywiscie zapewniam ze go nie bylo :P
a wlasnie chcialem jeszcze zapytac czy jak dzis mi pisze ze
23/12/2008 22:00:00 Przechowanie paczki w magazynie POZ
to jutro jeszcze raz sprobuja dostarczyc xD? a jak nie jutro to w najblizszym wolnym terminie? czy musze isc z buta do nich :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kurier u ciebie był to powinien zostawic awizo w skrzynce pocztowej, więc nie wiem jak tam w waszych miastach jest z dpd ale u mnie zawsze było ok. Aha nie wiem na czym to polega ale nawet jak zamawiam pocztą to wysyłają mi kurierem więc do gram nie mam zastrzeżeń.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: czy musiałeś o tym napisać we wszystkich tematach z Masterlinkiem w tytule? Naprawdę nie wystarczyło napisać w jednym i poczekać spokojnie na radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 23:03, Paladynka napisał:

Witam. Mam pytanie: czy musiałeś o tym napisać we wszystkich tematach z Masterlinkiem
w tytule? Naprawdę nie wystarczyło napisać w jednym i poczekać spokojnie na radę?

emm we wszystkich daty ostatnich postow byly troche stare wiec pomyslalem ze szybciej dostane odpowiedz jesli we wszystkich napisze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 23:43, Xantes napisał:

> Witam. Mam pytanie: czy musiałeś o tym napisać we wszystkich tematach z Masterlinkiem

> w tytule? Naprawdę nie wystarczyło napisać w jednym i poczekać spokojnie na radę?

emm we wszystkich daty ostatnich postow byly troche stare wiec pomyslalem ze szybciej
dostane odpowiedz jesli we wszystkich napisze xD


Ale jakbyś w jednym napisał, to by się od razu ów temat ... aktualnym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować