Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na Facebooku tracą użytkowników

24 postów w tym temacie

Co za zbieg okoliczności, tylko przestałem grać w Treasure Isle i już za mną są miliony. :) Hihi.
A tak w ogóle to chyba ludzie zobaczyli ile miesięcy grania zabrały im te gry i się przestraszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie mam konta na facebooku więc ta informacja trochę niejasna...
Na przyszłość można by tak opisać jaka to zmiana zaszła na tym serwisie, że ludzi tak odstręczyła od facebookwych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 11:34, Phobos_s napisał:

Hmm... Nie mam konta na facebooku więc ta informacja trochę niejasna...
Na przyszłość można by tak opisać jaka to zmiana zaszła na tym serwisie, że ludzi tak
odstręczyła od facebookwych gier.


Powiem szerze, że ja mam konto na Facebooku, a też nie do końca wiem, jaka to zmiana w systemie powiadomień zaszła. Może dlatego, że od jakiegoś czasu nie korzystałem z aplikacji Facebookowych (w tym gier), a jedynie sprawdzałem, co tam znajomi wrzucili na swoje tablice. Dlatego również uważam, że na przyszłość przydałaby się chociaż jakaś podstawowa informacja, na czym ta zmiana powiadomień polegała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Farmville ma się oddzielić od FB, może to (bo "zmiana systemu powiadomień" nic mi nie mówi) jeden z powodów tzn. spekulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o same gry, bo te mogą być przez krótszą lub dłuższą chwilę interesujące, tylko o to jakim i w jakiej ilości spamem zarzucają użytkowników. Najgorsze jest to, ze czasem zgoda na dostawanie i wysyłanie spamu jest potrzebna żeby coś tam osiągnąć, czy uruchomić jakąś funkcję. Mnie to denerwuje, w cale nie chce wiedzieć o każdym poziomie zdobytym przez znajomych i o każdym ich zakichanym kliknięciu, tak samo nie chcę zaśmiecać ich stron nieznaczącym pomiotem z mojej strony. Przez to zrezygnowałem z 99% mojej aktywności na FB w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 12:00, Assassin93 napisał:

No tak, 34 miliony użytkowników (dla przypomnienia: Polska ma około 38 milionów obywateli)
to rzeczywiście słaby wynik.


No tak, ale strata 5,6 miliona użytkowników to też nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja np nie wiem co to jest ten cały FB. Nie wiem kto to pisał tego newsa, ale autor chyba jest zdania że FB to coś tak koniecznego i niezbędnego co tel komórkowy. To tak samo jak twierdzenie że windows to jedyny słuszny system.
Nie podoba mi się takie myślenie- a przecież informacje powinny być obiektywne a nie z podtekstami, i tym bardziej nie podoba mi się integrowanie wszystkiego z FB, bez możliwości tego wywalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich tych durnych Facebookowych gierek zagrałem kilka razy w Texas Holdem Poker (inna sprawa, że nie grając na prawdziwe pieniądze i nie patrząc się przeciwnikowi w twarz gra w pokera mija się trochę z celem, ale whatever). Irytujące w FB jest to, że każde pierdnięcie znajomego jest pokazane na tablicy i spa jest co nie miara. Na szczęście jest opcja wyłączenia tego syfu - trzeba zablokować każdą aplikację i po sprawie.

W ogóle Facebook o kupa, ale założyłem konto, bo mnie dziewczyna poprosiła, a ja po prostu nie jestem w stanie jej odmówić. Ech, te kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiedziałem, że ten zasyfiony portal zdobył już na gramie taką popularność. Ja raz wszedłem na tą stronkę i jakoś mi się nie spodobała, z filmów na YT wnioskuję, że straszna pokemoniarnia się tam szerzy...nie, nie założę tam profilu, tylko dlatego, że taka jest moda ;) Wystarczy teraz, że usunę profil z NK i tak jakbym nie istniał ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Facebook to kupa, bo spam..." Raczej fb to kupa, bo nie potrafię się w nim obracać.
Bo z tego co ja wiem, powiadomienia można wyłączyć... choć nie jestem pewien.
bez jakiejkolwiek obrazy proszę.

Ogółem fb jest bardzo ciekawe i w zasadzie uważam je za najnormalniejsze "coś" na ten temat. Swego czasu oglądało się normalne ciekawe fotki to z wakacji znajomych tudzież grało w jakieś tam gówno ze swoimi znajomym/ą itp. Ale powoli to się zmienia, co razi więcej spotykamy się z fotami "Nałożę tapetę i stanę przed lustrem z aparatem"... widać, że staje się popularne w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 12:12, Calibur2 napisał:

A ja np nie wiem co to jest ten cały FB. Nie wiem kto to pisał tego newsa, ale autor
chyba jest zdania że FB to coś tak koniecznego i niezbędnego co tel komórkowy. To tak
samo jak twierdzenie że windows to jedyny słuszny system.
Nie podoba mi się takie myślenie- a przecież informacje powinny być obiektywne a nie
z podtekstami, i tym bardziej nie podoba mi się integrowanie wszystkiego z FB, bez możliwości
tego wywalenia.


jak można nie wiedzieć co to Facebook ? wszystkie fotki srotki nk i inne takie można powiedzieć że wzięły się z tego ( tylko że FB jest międzynarodowy ). Ja tam gram w MMa pro fighter i Wild Ones :D polecam obie gry ^^.
ale to tak jakby powiedzieć że " co mnie obchodzi co Obama twierdzi o grach" :].
aa tel. komórkowy nie jest niezbędny do życia dla twej wiadomości chyba że musisz pisać 3483756 smsów do znajomych dziennie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 13:35, AjKnowJu napisał:

"Facebook to kupa, bo spam..." Raczej fb to kupa, bo nie potrafię się w nim obracać.
Bo z tego co ja wiem, powiadomienia można wyłączyć... choć nie jestem pewien.
bez jakiejkolwiek obrazy proszę.

Ogółem fb jest bardzo ciekawe i w zasadzie uważam je za najnormalniejsze "coś" na ten
temat. Swego czasu oglądało się normalne ciekawe fotki to z wakacji znajomych tudzież
grało w jakieś tam gówno ze swoimi znajomym/ą itp. Ale powoli to się zmienia, co razi
więcej spotykamy się z fotami "Nałożę tapetę i stanę przed lustrem z aparatem"... widać,
że staje się popularne w Polsce.



Skończył się "BOOM" na NK to rodacy myślą, że są bardziej kul i trendi jak przynoszą swój styl bycia na kolejny portal ;)

Co do samego FB...Amerykanie nie wyobrażają sobie pewnie bez niego życia, a sam w sobie portal bywa przydatny. Można narzekać, krytykować, ale co za problem się od tego odciąć? I nie mówię tu o zachowaniach lans fajterów, co to na znak protestu zamiast się przestać wygłupiać i błaźnić usuwali konto na NK, by parę dni później założyć nowe.

Rzecz w tym, by ignorować to co w ludziach nas irytuje i robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 16:05, Bumblejazz napisał:

jak można nie wiedzieć co to Facebook ? wszystkie fotki srotki nk i inne takie można

Myślałem sobie, że to ironia...

Dnia 11.05.2010 o 16:05, Bumblejazz napisał:

powiedzieć że wzięły się z tego ( tylko że FB jest międzynarodowy ). Ja tam gram w MMa
pro fighter i Wild Ones :D polecam obie gry ^^.

aż doszedłem do tego momentu.

Dnia 11.05.2010 o 16:05, Bumblejazz napisał:

/CIACH


Wtf man?

Ja też nie jestem pewny jak wygląda facebook. Tzn. domyślam się, bo sporo się o tym słyszy, ale osobiście nie miałem się okazji z tym zaznajomić. Jakże wielką dla mnie uciechą było po przeczytaniu tego artykułu, że są inni, którzy znajdują się w podobnej sytuacji co ja. Przez chwilę myślałem, że skoro autor newsa nie wyjaśnia na czym polega ta super wielka zmiana, to najprawdopodobniej jestem super zacofany i wszyscy korzystają z facebooka poza mną. Jednakże jeżeli tak nie jest, to muszę dołączyć do grona osób, które proszą o wyjaśnienie na czym ów zmiana polegała i co tak odepchnęło użytkowników od ulubionego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ja odpowiem - plus minus.

Sek w tym, ze pepsi podal JEDNA przyczyne, choc zadna strona, ktora odwiedzilem nie wskazuje wyraznie, ze jest tylko JEDNA przyczyna takiego stanu rzeczy. Jesli sie myle to w tym miejscu prosze autora o zrodlo.

Czesc podaje fakt, ze ludziom sie znudzilo, ze dodano jakies glupie wymogi podania adresu e-mail (a tym samym spamujac nasza skrzynke info o rzeczach z gry), ze czesc ludzi zaczela grac w cos innego.

Zmiana o ktorej wspomnial pepsi w swoim ''newsie'' (cudzyslowie specjalnie) dotyczy tzw. notifications (sorrki, nie wiem jak to jest w Polskim FB nazwane), czyli ''znajomy ''x'' zrobil to, znajomy ''y'' dodal zdjecie itp, znajomy ''o'' w grze ''xxx'' zrobil siamto. Teraz juz sie nie spotyka takich rzeczy jesli chodzi o aplikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować