Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na Facebooku tracą użytkowników

24 postów w tym temacie

Moja wcześniejsza odpowiedź, pomimo że jest krótka ma w sobie ukrytych kilka istotnych rzeczy. Nie chce mi się tego rozwijać, gdyż jestem padnięty. Chodziło mi o to że nie podoba mi się takie myślenie, w którym ktoś nakazuję myśleć, że coś jest jedyne i słuszne. Już podaje przykłady, system = windows, komunikator = gg, portal społecznościowy = FB itd... Wydaje mi się ze jeśli ktoś podaje jakieś informacje, to niech to robi rzetelnie i obiektywnie a nie narzuca komuś swój tok myślenia- który swoją drogą też uważa za jedyny i słuszny.

Bumblejazz wiem co to jest FB, ale są ludzie którzy nie wiedzą o istnieniu tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 22:29, Kirabaxior napisał:

A ja tam mówię, że te gry są nudnawe. W kółko robisz to samo.


W strzelankach tylko strzelasz. :) I''m just Kiddin''.
Ale fakt gry są tam nudne, ale spojrzeć na takiego Baluka. On tam cały czas uprawia ziemie. Tak samo z resztą jak wiele milionów ludzi. Ale ja cierpię na prokrastynację (czy jakos tak) i nigdy nie zrozumiem MMO i takich właśnie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2010 o 22:43, Markush napisał:

W strzelankach tylko strzelasz. :) I''m just Kiddin''.

Ano strzelasz. Ale dochodzi fun z odblokowania jakiegoś dodatku do broni, aczivmenta, wypróbowania nowej taktyki, nowego sposobu gry, wbicie atomówki w MW2 i tak dalej. Ta, wiem że kiddujesz, ale ja nie :P

Dnia 11.05.2010 o 22:43, Markush napisał:

Ale fakt gry są tam nudne, ale spojrzeć na takiego Baluka. On tam cały czas uprawia ziemie.
Tak samo z resztą jak wiele milionów ludzi. Ale ja cierpię na prokrastynację (czy jakos
tak) i nigdy nie zrozumiem MMO i takich właśnie gier.

Też tam trochę zioła posiałem, ale potem mi to się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować