• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz46

Splinter cell Chaos theory data3

Pytanie

Witam
Chciałem sobie zainstalować splinter cella ale niestety podczas instalacji wyskakuje błąd dotyczący pliku data3 (bodajże jest to błąd CRC)
Grę mam oryginalną, instalowaną kilka razy ale niestety chyba płytka jest porysowana.
Tak więc proszę bardzo kogoś kto posiada tą grę, o zauploadowanie dla mnie tego pliku lub w jakiś inny sposób przesłanie mi go.
Byłbym za to bardzo wdzięczny jako że jestem wielkim fanem tej gry.

Pozdrawiam
-Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.05.2010 o 08:43, Piotrbov napisał:

Spróbuj przekopiować wszystkie pliki z płyty na dysk twardy i grę zainstalować właśnie
z dysku.

Spróbowałem i niestety Okazało się że uszkodzone są pliki data3 oraz data4 - Jeszcze gorzej!

>Ewentualnie zrobić obraz płyty. Błąd CRC wskazuje na uszkodzenie danych (płyty).
Możesz dać mi parę wskazówek jak takowy obraz zrobić?

Pozdrawiam
-Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzisiaj poczytałem trochę i spróbowałem nagrać obraz płyty z płyty na dysk twardy używając Alcochol 120%.
Niestety podczas tworzenia obrazu występuje błąd.

Macie koledzy jakieś inne pomysły?

-Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2010 o 21:34, lukasz46 napisał:

Dzisiaj poczytałem trochę i spróbowałem nagrać obraz płyty z płyty na dysk twardy używając
Alcochol 120%.
Niestety podczas tworzenia obrazu występuje błąd.

Macie koledzy jakieś inne pomysły?

-Łukasz

A na innym komputerze sprawdzałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2010 o 19:18, colin321 napisał:

Wina porysowanej płytki :/. Kup nowego wydatek rzędu 24 zł :).

Tak tylko te 24zł to cena polskiej wersji z dubbingiem od której chce mi się rzygać. Lambert brzmi jak by był gejem a Grim jak by totalnie nie znała się o czym mówi. No niestety chyba jestem na to zmuszony. :-/

-Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W kioskach jest chyba jeszcze dostępny numer Komputer Świat Gry Extra Największe Przeboje w którym to pełną wersją jest właśnie Splinter Cell - Chaos Theory i to w oryginalnej wersji językowej. Wszystko ładnie wydane z premierową okładką i bez żadnych zbędnych śmieci na płycie typu trailery czy dema. Cena wynosi zaledwie 10zł i na pewno warto kupić, choć tak jak pisałem wcześniej - nie mam 100% pewności czy jeszcze to w kioskach jest dostępne, ale nic nie zaszkodzi sprawdzić.

Edit: http://www.e-kiosk.pl/numer,6676,komputer_swiat_gry_extra_najwieksze_przeboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2010 o 20:27, dave03 napisał:

W kioskach jest chyba jeszcze dostępny numer Komputer Świat Gry Extra Największe Przeboje
w którym to pełną wersją jest właśnie Splinter Cell - Chaos Theory i to w oryginalnej
wersji językowej. Wszystko ładnie wydane z premierową okładką i bez żadnych zbędnych
śmieci na płycie typu trailery czy dema. Cena wynosi zaledwie 10zł i na pewno warto kupić,
choć tak jak pisałem wcześniej - nie mam 100% pewności czy jeszcze to w kioskach jest
dostępne, ale nic nie zaszkodzi sprawdzić.

Edit: http://www.e-kiosk.pl/numer,6676,komputer_swiat_gry_extra_najwieksze_przeboje


Ale fajnie!
Dzięki Ci bardzo. Już zamówiłem sobie egzemplarz :D
Dzięki wszystkim za pomoc

Pozdrawiam
-Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować