Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści - dziś premiera!

114 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2006 o 19:07, Monastor napisał:

> > Premiera premierą, a pre-order nie przyszedł do dziś :/
> >
> > Durna poczta... co z tym jest
>
> A kiedy zamuwiles?
Już dawno dostałem ;)
Tego samego dnia... z pół godziny po tamtym poście


to masz fajnie ja musze czekac do poniedzialku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2006 o 19:07, Monastor napisał:

Już dawno dostałem ;)
Tego samego dnia... z pół godziny po tamtym poście


A zamawiales normalnie cz priorytetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 11:40, Frajtag napisał:


> Już dawno dostałem ;)
> Tego samego dnia... z pół godziny po tamtym poście

A zamawiales normalnie cz priorytetem?

Da się to w ogóle gdzieś wybrać?
Nie wiem jak zamawiałem... Jeśli dobrze pamiętam to była tylko do wyboru darmowa przesyłka pocztowa lub kurierska... Wybrałem pocztową bo nie miałem jeszcze kasy na grę i chciałem żeby przyszła później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którym nie wyświetlają się prawidłowo polskie napisy- miałem GF FX5200 i z napisami miałem problem, mimo zainstalowania najnowszych sterowników. Kupiłem dzisiaj GF A6600 TD - zero problemów. Pytanie do CD-Projektu- dlaczego musiałem wydać prawie 500zł na kartę?. Nie można bylo zrobić patcha ?. Ale gra -ZAJEFAJNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam następujący problem z grą...

OPIS PROBLEMU: Grę zainstalowałem prawidłowo. Po mniej węcej 2 godzinach gry
i przejściu 2 etapów, zaliczeniu misji i zdobyciu doświadczenia zapisałem
grę. I tu pojawia się problem:
1) w menu opcji nie ma czegoś takiej opcji jak "zapisz świat", o czym jest
mowa na stronie IV drukowanej instrukcji dołączonej do gry - jest za to
opcja nazwana "zapisz bohatera"
2) przy próbie wczytania gry zapisanej przy wykorzystaniu powyższej opcji -
najpierw pojawia się ekran "autozapisywanie" i następuje proces autozapisu -
a potem uruchamia się gra - ale nie w oczekiwanym miejscu (np. zapis gry ma
miejsce po 2 godzinach rozgrywki, a wczytana gra pokazuje sam pierwszy
moment rozpoczęcia gry).

Dotychczas spróbowałem:
1) przeinstalować grę
2) rozpocząć nową grę nowym profilem bohatera
3) zmienić atrybuty zapisów gry z "read-only" na "normalne"

Nic nie pomogło ;((

Czy ktoś coś takiego miał? Pierwszy raz w jakiejkolwiek grze włącza mi się AUTOSAVE gdy wybieram opcję LOAD ;)))))

O co w ogóle chodzi z tym osobnym zapisywaniem bohatera i świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:30, ares100 napisał:

(...) mam male pytanko-skąd mam wziąć Swietlany strój płytowo-kolczugowy???


Swietlaną zbroję płytowo-kolczugową jak i jej mroczny odpowiednik będziesz mógł kupić gdy znajdziesz się na arenie. Musisz mieć trochę ponad 20K złota aby móc sobie pozwolić na wszystkie części tego stroju. Pamiętaj, że na arenę można wejść tylko raz. W razie przyszłych problemów odsyłam do tego wątku: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4393&u=1173 (napewno znajdziesz odpowiedzi na dręczące cię pytania:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:30, ares100 napisał:

Gra podobna do gothica,oczywiście lepsza,mam male pytanko-skąd mam wziąć Swietlany strój płytowo-kolczugowy???


Śmiechem biorę twoje słowa to Gothic jest lepszy od fable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z grą Fable następujący problem: Wszystko ładnie się zainstalowało. Po uruchomieniu gry zakładam sobie konto i rozpoczynam na nim grę. Pokazuje się pasek załadowania gry; troszeczkę się ładuje, a potem restartuje się komputer. Przy kolejnym włączeniu gry pojawia się komunikat, że wykryto nieprawidłowe zamknięcie gry i zalecane jest uruchomienie jej w safe mode. Uruchamiam ją i potem znowu tak samo jak powyżej. Mam kartę graficzną Radeona 9200, wszystkie pozostałe wymagania są spełnianie nawet z nadwyżką. Bardzo proszę o w miarę szybką pomoc. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 15:14, Ukwiał1 napisał:

Mam z grą Fable następujący problem: Wszystko ładnie się zainstalowało. Po uruchomieniu gry
zakładam sobie konto i rozpoczynam na nim grę. Pokazuje się pasek załadowania gry; troszeczkę
się ładuje, a potem restartuje się komputer. Przy kolejnym włączeniu gry pojawia się komunikat,
że wykryto nieprawidłowe zamknięcie gry i zalecane jest uruchomienie jej w safe mode. Uruchamiam
ją i potem znowu tak samo jak powyżej. Mam kartę graficzną Radeona 9200, wszystkie pozostałe
wymagania są spełnianie nawet z nadwyżką. Bardzo proszę o w miarę szybką pomoc. Z góry dzięki.


Mam taki sam problem i mam pytanie skąd można ściągnąć najnowsze stery do ATI Radeon 9200, prosze, podajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie chłopaki przerąbane. Też mam ATI Radka 9000 z kolei (nie ma go na liście "kart zakazanych")

Ja tak miałem, męczę pomoc techniczną zarówno producenta jak i dystrybutora i nie mogę się doczekać rozwiązania. Próbowałem wszystkiego, jedyne co mi się udało zdziałać (po godzinch mękii), to że pogram 15 minut, a potem mnie wywala (gry się przejść w ten sposób oczywiście nie da).

Moim zdaniem ta gierka jest:
1) Zrobiona pod NVidię, żeby napędzać klientelę. Śmiałem powziąć ohydne podejrzenie, że poza nowymi kartami tej firmy na niczym to bezproblemowo nie chodzi.
2) Generalnie zrąbana. Znam ludzi co mają karty "błogosławione" a i tak się chrzaniło. Lionhead należy do Microsoftu, a wiadomo że kto jak kto, ale Microsoft nie jest w stanie przerobić gry z własnej konsoli na własny system.

A teraz ciekawostka: mam znajomego w dużym polskim piśmie komputerowym, dostali gierkę do redakcji i też nie mogli przejść z analogicznych powodów. Recenzja się jednak pojawiła i to z wysoką oceną! Głupio im było? Bali się, że dystrybutor się obrazi i nie da więcej gierek? A jednak - gdybym nie przeczytał akurat recenzji, albo gdybym przeczytał, że gra jest zaburaczona to bym nie kupił. Teraz wiecie czemu nienawidzę dziennikarzy.

Ciekawe czy mogę ten produkt zareklamować tj. zarządać zwrotu pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc zainstalowałem tę gre i gdy ją odpalam pojawia mi sie taki komunikat:

[URL= http://imageshack.us][IMG] http://img137.imageshack.us/img137/8794/errorzc0.jpg[/IMG][/URL]

Dlaczego ?? Mam lepszy sprzęt niż gra wymaga... Wydaje mi sie że brakuje jakiegoś pliku .dll ?? (Pisze coś o bibliotece)

Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 18:47, Duchu. napisał:

Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X


No i wszystko jasne. Fable: The Lost Chapters nie obsługuje kart graficznych z chipsetem nVidii z rodzin GeForce, GeForce 2, GeForce 2MX, GeForce 4MX. Jeżeli zarejestrowałeś tą grę to możesz sam to sprawdzić, klikając na pomoc przy obrazku Fable a następnie w wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:(:(Instaluje wszystko łądnie pięknie:/Biorę nową grę i zazynam normalnie...Ale w dębowej dolinie jak wchodzę bliżej moża to gra zawiesza mi się a potem wyłącza mi się monitor musze zminimalizować a potem przywrócić ale to zajmuje za dużo czasu przez to nie mogę przejść misji z odnalezieniem obozu bandytów(tam gdzie się trzeba skradać)Jesli ktoś moze mi pomo to piszcie na gg 1597010 nawet jak nie będe dostepny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZESC mam na inie Michal i mam problem :(
Mam oryginalna gre FABLE i ja przeszedlam ,ponoc po zakonczeniu mazna dalej grac jak w pordniku ze po napisach ale mnie wywala na pulpit prosze o pomoc i dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:07, ggucio napisał:

CZESC mam na inie Michal i mam problem :(
Mam oryginalna gre FABLE i ja przeszedlam ,ponoc po zakonczeniu mazna dalej grac jak w pordniku
ze po napisach ale mnie wywala na pulpit prosze o pomoc i dziekuje :)


Musisz zainstalować następującego patcha http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1314

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześc wszystkim. Jestem nowy=]
mam pytanko co do suuper gry Fable Zapomniane Opowieści.
wie ktoś jak wyjąc ten miecz ze skały? (koło świątyni Avo)
Opanowałem do końca ''''budowę ciała'''' ale nic!!!
plz odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować