Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seksowna Danica Patrick nauczy nas grać w Blur

27 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Niestety nie chodzi o promocję, w której można wygrać "osobiste szkolenie" prowadzone przez widoczną na zdjęciach ślicznotkę, ale mimo to miłośnicy samochodówek i kobiecych krągłości powinni być zadowoleni. Zainteresowani?

Przeczytaj cały tekst "Seksowna Danica Patrick nauczy nas grać w Blur" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten racer to jakaś denna arcade''ówka z power-upami rodem z salonów gier z lat 90tych :P

A ta laska wcale taka znowu piękna nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć była kandydatem na miejsce kierowcy w zespole USF1, który to miał wystartować w tym sezonie F1, ale coś im, jak zwykle zresztą, nie wyszło. Może w następnym sezonie... kto wie. W każdym razie w IndyCar radzi sobie całkiem nieźle.

A na grę czekam z niecierpliwością :D Takie Lego Racers w wydaniu doroślejszym, oj będzie się działo, a przynajmniej taką mam nadzieję. W końcu Bizzare wydaje PGR, który byle czym nie jest. No i te śmiesznie niskie wymagania sprzętowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 10:24, kodi24 napisał:

Ta Pani jest przede wszystkim kierowcą wyścigowym, calkiem niezłym kierowcą :)


Dobrze, że chociaż ktoś o tym pamięta :) Bo większość zacznie ją zaraz porównywać do lasek z NFS które wspólnego ze ściganiem mają tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W F1 mogła by co najwyżej zamiatać tor.

hheheee, dobre ale mnie rozbawiłeś. ;d;d Co do gry to również nie mogę się już doczekać.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ona jezdzi w Indycar czy jak to tam sie teraz zwie a wiec pomijajac to ze jezdza na owalnych torach to samochody bardzo podobne maja wiec z tym zamiataniem toru to bym sie powstrzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tej seksowności nie potrafię zauważyć na filmiku. Może to fanaberia, ale lubię jak kobieta nie ma szyi tak szerokiej jak głowa i nie jest ubrana w jakąś workowatą ciążową kieckę. Fota u góry mocno photoshopowana, żeby miała jakąkolwiek figurę. Może dobrze się ściga - nie wiem. Ale modeling to niezbyt jej wychodzi. Ja się pytam - gdzie jest Basia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 13:08, Shaddix napisał:

W F1 mogła by co najwyżej zamiatać tor.


To raczej my- ona ma przynajmniej licencję ;) Kiedyś jedna babka jeździła w F1, ale nie pamiętam imienia. Pamiętam za to,że nieraz stawała na podium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 15:04, kodi24 napisał:

To raczej my- ona ma przynajmniej licencję ;) Kiedyś jedna babka jeździła w F1, ale nie
pamiętam imienia. Pamiętam za to,że nieraz stawała na podium :)


Aż tak dobrze to nie było :) Najwięcej startów zaliczyła Lella Lombardi :) Ale ona nie wygrała żadnego wyścigu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 15:14, Phobos_s napisał:


Aż tak dobrze to nie było :) Najwięcej startów zaliczyła Lella Lombardi :) Ale ona nie
wygrała żadnego wyścigu :)

>

Kurde przysięgam, że w którymś prastarych Auto-Światów pisano o podium, ale może pomyliłem..linijki :) (był taki egzemplarz z różnymi rekordami i wydarzeniami w kolumnie, mogłem się rypnąć...i tak mi zostało ;))

To Michele Mouton miała podium, ale w rajdach (mam nadzieję,że nie przekręciłem nazwiska, nie sprawdzałem w google, sprawdzam za to swoją pamięć, krucho z nią ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 15:39, kodi24 napisał:

To Michele Mouton miała podium, ale w rajdach (mam nadzieję,że nie przekręciłem nazwiska,
nie sprawdzałem w google, sprawdzam za to swoją pamięć, krucho z nią ;D)


Nie tak źle :) Trafiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować