Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz screeny z Test Drive Unlimited 2

21 postów w tym temacie

Gierkę kupię na pewno ale w jakiejś reedycji ;) Wszystkie samochodówki mam w reedycjach :P W dniu premiery kupuję tylko RPGi i czasami FPSy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samochody i asfalt ładne, ale te krzaczki to trochę wyglądają jak z operation flashpoint... i nie mówie tu o dragon rising :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko model jazdy nie przypominał prowadzenia... tramwaju, to już będzie cacy. Na trailerze samochód wchodził w zakręt z zadziwiająca wręcz łatwością.
Jeśli model jazdy spartolą, to nawet im dwie wyspy i pięknie odwzorowane wnętrza aut nie pomogą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 12:56, Kirabaxior napisał:

Czy ja mam wrażenie, że drzewa i "ziemia" wygląda gorzej niż w jedynce? :P


Dokładnie. Polecam podejrzeć screen nr 8 w powiększeniu.
Mimo wszystko i tak kupię w ciemno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficzka ladna:) jedno mnie tylko zawsze denerwuje - te kartonowe drzewa w kazdej gierce:/ ciekawe za ile lat beda gry w ktorych drzewa beda mialy normalne liscie a nie tekturowe zlepki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 16:53, chudy21 napisał:

Graficzka ladna:) jedno mnie tylko zawsze denerwuje - te kartonowe drzewa w kazdej gierce:/
ciekawe za ile lat beda gry w ktorych drzewa beda mialy normalne liscie a nie tekturowe
zlepki :P



W Oblivonie jakoś naturalnie wyglądają :P, jeśli ma się na pokładzie dobrą karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w Crysisa. :C

Modele aut przepiękne, ale faktycznie roślinki mogliby podreperować bo wyglądają strasznie. I LODy (Level of Detail, dla tych ze skojarzeniami) by się przydały lepsze, bo drzewa w oddali wyglądają jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować