Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 18:50, Flimi napisał:

Fifa 07 jestem od niej uzależniony (: musze ją miec na dysku i pograc chociaz godzinke dziennie
:D


heh, ja to samo mam z Pro Evolution Soccer 5 :) od kiedy gierka wyszła to jeszcze jej nie odinstalowałem. Gram już w nią dwa lata ! tylko coś ostatnio nie mam niestety czasu na gry, wszystkie gry...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie Warhammer - ponad 150h na pewno! Jednak gra mi sie znudziła i już w nią nie gram :P Jak będę miał nowego kompa to pewnie tą grą będzie TDU, którą już posiadam, lecz nie spełniam wymagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:50, Flimi napisał:

Fifa 07 jestem od niej uzależniony (: musze ją miec na dysku i pograc chociaz godzinke dziennie
:D


Ja tez długo grałem w Fife 07 ;)
Ale teraz w nią przestałem grac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej... San Andreas. Tzn. całą fabułę ukończyłem w około pół miesiąca, lecz zawsze co kilka miesięcy powracam i trochę sobie pykam. Czasami od nowa, czasami na sejwie 100%, różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grą w którą grałem najdłużej jest Age of Empires II. trudno dokladnie ocenić, ale przez około 2 lata gralem w nią mniej więcej po 3 godziny dziennie i również teraz czasami do niej wracam. Żadna inna gra nie doszła nawet do połowy tego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Enemy Territory ... Przy tej grze potrafiłem siedzieć i po 14 godzin dziennie ... Długo grałem też w Gothica I, teraz "męczę" G II. Ostatnio bardzo dużo gram też w Football Manager-a 2006 ... Mój nowy nabytek :D Polecam tą gierkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja to przesiedziałem 2 lata przy PSX (playstation 1) przy grze gran turismo 1 przeszłem wszystko co sie dało już nie pamietam ile razy ale było tego duuuuuuużżżżżżooooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie chodzi o grę,której przejście zajeło najwiecej czasu,czy gre,w którą najdłuzej gram,bo lubie?
Najwięcej czasu zajeło mi NWN
A najdużej gram,bo lubie-Gothic 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Gothic 1. Zresztą w całą serię Gothic się zagrywam. A najdłużej gram chyba w DSJ. Są to takie skoki, gdzie ludzik ma głowę w kszatłcie koła :) Ale gram w to od kiedy rozpoczęła się Małyszomania(2001r.). Czyli już ponad 6 lat grania w DSJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłużej grałem w Rome: Total War - pół roku chyba. No i GTA: Vice City, ale to właściwie ciągle na dysku mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować