Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 16:01, marcincinek15 napisał:

Polecam KotOR-a wszystkim graczom, to jedna z moich ulubionych gier

Moja też. Ja przeszedłem tylko 2 razy w ciągu trzech miesięcy, licząc z banem nałożonym przez rodziców :)
A tak wogóle to najwięcej czasu spędziłem nad serią Fallout, jakieś 2 lata - oczywiście z przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes III:P Od 98'' czy 99'' (wyszło chyba w 98). Jestem ciekawy jak grają inni forumowicze w herosów:P Jednak, nigdy nie robiłem kampanii. Zagrałem może 2 misje;P Hot Seat ( a takze polskie tego tłumaczenie:P) rlz. Oprócz tego jeszcze w Obka dużo ale, mam zamiar jeszcze dłuuuugo w niego grać. No i ze 300 h w San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zanim przeszedłem główny watek w Morrowindzie grałem w niego chyba ze 3 miesiące i wcale nie raz na tydzień tylko sukcesywnie 1-2 godzinki dziennie... ale niedosyt i tak pozostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might & Magic III. Był okres, że grałem tylko w nią przez 6 miesięcy. Po raz pierwszy zetknąłem się z nią w 2001 roku, jakieś 4 miesiące po kupnie komputera. Spodobała mi się i można powiedzieć, że gram w nią do dzisiaj, bo wracam do niej dość często. BTW: to jedna z najładniejszych i najlepszych gier w historii, no i ma piękną muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. HoMM 3 (zawsze zainstalowane od 99 roku).
2. BG2 (przechodzę przynajmniej raz czy dwa razy w roku od czasów premiery - w tej chwili akurat jestem
w twierdzy strażnika :]).
3. Guild Wars - sztandarowa gra na moim kompie od 1,5 roku ^^
4. Tekken: Dark Resurrection - gra nie ma jeszcze roku, ale codziennie spędzam nad nią przynajmniej kilkadziesiąt
minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja "na raz" najdłużej grałem w Baldurs''a dwójkę z dodatkiem. A powracałem najczęściej do gothica (2 i 1), a aktualnie męczę Noc Kruka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu zagrywałem się dniami i nocami w Age of Empires II. Gra po prostu tak mnie wciągnęła, że nie mogłem się od niej oderwać. Na początku przeszedłem wszystko, co było można przejść, a potem sam tworzyłem mapki za pomocą edytora. Gra musi naprawdę dobra, aby wciągnęła osobę na kilka miesięcy.
Dużo czasu spędziłem także przy Kozakach: Europejskich Bojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej to grałem w Baldur''s Gate 2 - pamiętam, jak mama mnie op******ła za to, że wydałem na grę ponad 100zł:) Ale warto było:D. Poza tym to Quake III:Arena w multi, Football Manager oraz Championship Manager, Zeus: Pan Olimpu no i niezapomniane Worms: Armageddon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować