Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

ja najdłużej grałem w The Elder Scrolls IV: Oblivion i oczywiście Gothic I, którego przeszedłem dokładnie 13 razy i 5 razy z modem Mroczne Tajemnice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłuzej to grywam w sacreda (ok pół roku) i gothica 1 i 2+ dodatek. Gothica przeszedłem tyle razy że już straciłem rachubę, tak samo było z 2 i dodatkiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej to grałem w Gothica 2 Noc Kruka.Przeszedłem całą grę pierwszy raz w 120h.Potem przechodziłem go jeszcze 5 razy i kończę właśnie szósty.Później przechodziłem tą grę w jakieś 70h tyle że nie przeszukiwałem już skrzętnie całego świata w poszukiwaniu PD.Łącznie na tą grę w ciągu ostatnich lat poświęciłem ok.530 godzin=ok.22dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Heroes of Might & Magic III wraz z wszystkimi dodatkami. Ta gra chyba nigdy mi się nie znudzi, tak jak cała seria zresztą ;] Pożeracz czasu jakich mało... Gorące Pośladki Rulez! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłużej grałem herosa - ciągle wracam do do tej wspaniałej sagi i poświęcam mój czas(cenny:D).Po dokonaniu przemyśleń wiem już że najwięcej czasu poświęciłem 3 - lata gry. Teraz pogrywam dodatkowe sesje w tą część dzięki nieoficjalnemu dodatkowi(WoG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przechodzenie, to najdłużej grałem w Fallout 2 z kumplem. Trwało to ok. pół roku. A do gier, do których wracam od dłuższego czasu to Max Payne (2 lata), Max Payne 2 (1,5 roku). Jest też kilka gier do których wracam co pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem najdlużej w diablo 2 z dodatkiem zaczełem jescze gdy kompa nie miałem u kolegi no i potem ze dobre 6 lat z malymi przerwami i jedną dluzszą na moim kompie, więc łącznie bedzie ze 7 i pół roku . Dlugo też grałem w gothica 2 około 6 miesięcy no i chyba w cs ok 2 lat, a obecnie gram od paru tygodni w sacred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować