Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

zdecydowanie baldurs gate 1 - przeszedłem ją różnymi postaciami 6x, potem będzie baldurs gate 2 i oba fallouty...trudno mi obecnie wyobrazić sobie grę, która by była tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej po singlu grałem w SpellForce, ponad 3 miesiące bez przerwy, oczywiście czasami jeszcze wracam do tej gry. A tak od mniej więcej 3.5 roku gram w Quake''a2 po sieci...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem w "Hirołsów" trójeczkę. Gra trzyma klimat i ciągle się do niej wraca po latach. Dla mnie to pierwsza gra wiecznie żywa :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. GTA Vice City - Ah to były czasy... Ta grafika, ta muzyka, to żyjące miasto w którym można robić co tylko się chce... Długo nie zapomnę tych setek godzin spędzonych przy Vice City... :) To było coś. Pierwsza moja część GTA w którą zagrałem. :]

2. The Longest Journey - Właściwie druga gra, która mnie wciągnęła bez granic. Normalnie, to by stała na pierwszym miejscu, lecz w VC grałem mimo wszystko dłużej. Gra, którą zapamiętam na długo, a właściwie - gra której się nigdy nie zapomina. Wciągnęła mnie bez reszty.


3. GTA: San Andreas - Prawdę mówiąc nie jest to moja ulubiona część GTA, prawdę mówiąc należy ona do tych słabszych w moim prywatnym rankingu, lecz fakt faktem, że sobie w nią trochę pograłem. :) W tej grze zawsze jest co robić. Często włączałem GTA: S.A tylko po to, aby pograć w bilard, pojechać do jakiegoś kasyna i zagrać w jakąś grę lub też polatać jakimś samolotem, których zresztą w San Andreas było sporo. :) Teraz myślę nad tym aby kupić tą grę na PS2. :P


4. GTA: Liberty City Stories - moim zdaniem najlepsza część GTA pod względem fabuły. Nie wiem jak innych, ale mnie wciągnęła jak żadne inne GTA. Niezwykle udana postać Toniego, świetna muzyka i duży teren rozgrywki - to jest to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować