Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Ja najdzłużej grałem w Operation Flashpoint.
Gra stara, ale z setkami... nie, z tysiącami... niee, z dziesiątkami tysiecy addonów, modów itp. wiecznie żywa. Aż dziw bierze, że ludzie piszą o niej "gra niszowa". ;] Co nie zmienia faktu, że jednak taką jest. Jeden strzał - jedna śmierć. Dodatkowo nie jesteś skazany na "jednoosobową armię". Jeśłi planujesz biec na wroga z okrzykiem na ustach, wyłącz OFP i idź zagrać w coś mniej ambitnego, np. w Dooma 3. ;]
No i swoboda! Możesz z oddziałem szturmować na wroga, ale równie dobrze, możesz wysłać swoich ludzi na przód i ew. dobijać rannych. ;] (chociaż przeważnie to przeciwnicy będą ciebie dobijać, jeśli tak będziesz robił).
Wg mnie tej grze należy się ocena:
10/10
Plusy:
-wciąga (jeśli lubisz militaria i symulatory),
-swoboda,
-grywalność,
-muzyka.
Minusy:
-eee... grafika? (ale zawsze można ściągnać kegetys dxdll, który bardzo poprawia grafikę...),
-odgłosy broni (w wersji podstawowej). ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:04, Tomasz K. napisał:

> Główną bohaterkę.
A i koniec gry to nie jest, bo później jeszcze coś było trzeba zrobić i była walka z Balkamem,
a potem dużo do robienia, ja grałem z kodami też no cóż każda walka wygrana...


Ja też. Tylko właśnie tego nie mogłem przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2006 o 20:28, Azrathel napisał:

a ja na razie gram z przyjemnością - chociaż czasami przydałaby się możliwość zmiany poziomu
trudności - niektóre questy są naprawdę proste, a dodatkowym XP bym nie pogardził..


Ale za to niektóre questy są cholernie trudne :-P i trzeba sięgać po wsparcie drużyny (o ile się ją posiada :-))

Dnia 23.12.2006 o 20:28, Azrathel napisał:

niestety - Twórca Gry nie przewidział możliwości zmiany szczegółowości grafiki ani ustawień
gamma..


Tragedia ;-P Dlaczego nie ma takich odcieni, jak w WoWie :-D

Dnia 23.12.2006 o 20:28, Azrathel napisał:

to wszystko zależy od twojej Aparycji (w niektórych tłumaczeniach używa się określenia "Wygląd
Zewnętrzny" lub po prostu "Morda" )


No tak, tylko ze ja mam charyzmę na poziomie średnio 4/10 :-P i to jest spory problem :-D, dodatkowe utrudnienie w grze.

Dnia 23.12.2006 o 20:28, Azrathel napisał:

zależy jaką ścieżkę rozwoju postaci wybierzesz - a jest ich wieeele...


Szkoda tylko, ze inni gracze skutecznie uniemożliwiają ci wybór pewnych ścieżek rozwoju ... jakby mało było wrednych NPCów ;-D

Dnia 23.12.2006 o 20:28, Azrathel napisał:

wszystko można zwiększyć w tzw. "Siłowniach" - specjalnych punktów na mapie, gdzie upgrade
i bonusy do niektórych umiejętności można zdobywać za comiesięczne opłaty.


No i tu jest właśnie problem ... brak środków na owe comiesięczne opłaty. :-P, a czasami nawet brak czasu, tak ta gra uzależnia, ze nierzadko nie ma czasu na nic innego :-P

Dnia 23.12.2006 o 20:28, Azrathel napisał:

możesz, ale to będzie definitywny Game Over.


No właśnie .. bez możliwosci powrotu :-)

Dnia 23.12.2006 o 20:28, Azrathel napisał:

kolejna zmiana w Grze Życie planowana jest na 2012 rok czasu gry - nowy patch zmieniający
praktycznie wszystko.


Ano troche dużo czekania, ale mam nadzieję, ze będzie warto ;-D

Dnia 23.12.2006 o 20:28, Azrathel napisał:

> Grze Życie wystawiam zatem ocenę 3/10.
no, ja daję 6+ bo może się jeszcze rozkręci.


Masz rację, bo jak narazie, to fabuła stoi w miejscu jak nic :-P

Dnia 23.12.2006 o 20:28, Azrathel napisał:

swoją drogą ciekawe, czy ktoś poznał już Zakończenie? bo jestem ciekaw, czy na końcu jest jakaś
walka z wielkim demonem albo co...


Mi się wydaje (co będzie kolejną wadą gry), ze każdy gracz ma takie samo zakończenie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umarłem, Dann, umarłem - ze szczerego i niczym niepohamowanego śmiechu...

chyba właśnie w czterech postach udało nam się odpowiedzieć (i uzasadnić) na pytanie o Sens Życia...

dobra robota - filozofowie potrzebowali na to kilku tysięcy lat - nam zajęło to jedno popołudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 21:29, Azrathel napisał:

umarłem, Dann, umarłem - ze szczerego i niczym niepohamowanego śmiechu...
chyba właśnie w czterech postach udało nam się odpowiedzieć (i uzasadnić) na pytanie o Sens
Życia...
dobra robota - filozofowie potrzebowali na to kilku tysięcy lat - nam zajęło to jedno popołudnie...


Hehehe ... ;-P

Spokojnie, nie umieraj, jeszcze cała fabuła przed Tobą :-D
A sens życia jest IMO taki : im dłużej się nad nim zastanawiasz, tym bardziej jest skomplikowany :-P
A przecież nierzadko proste rozwiązania są najlepsze :-)
Ja wiem jedno, ze teraz mam nową motywację do życia ... poznać, jakie zmiany w grze wprowadzi w 2012 roku nowy patch :-P ... versja 6.666 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 20:41, PJ MW napisał:

Ja grałem 78 godzin w Sherwood MMORPG-to jest taki MMORPG o rycerzach całkiem fajny i darmowy.


Nie no... Według mnie jest to gra bez sensu. Kładzie się 10 razy większych przeciwników od siebie 3 kopnięciami.... A i dźwięku nie ma, mało ludzi w to gra.. Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem w Starcrafta, Spellforce, Populous: The Beginning, Battle Realms, Hitmana, Planescape: Torment, Heroes 3, UT, Painkillera i pierwszą Twierdzę. A przynajmniej są to gry, do których najczęściej wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Might&Magic 8. To był amok. Budziłem się, włączałem komputer, wieczorem wyłączałem komputer i kładłem się spać. I tak przez trzy tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie najwięcej pogrywałem w HoMM III.
W każde wakacje u babci grałem, jeśli tylko nie grałem w piłke, w mafię z kuzynami albo nie zbierałem jakichś owoców ;P
Niedługo może Herosi V dogonią poprzednią wersję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować