Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 22:05, Drogba1 napisał:

Call of Juarez 2 lata z tym co teraz bedzie

Taaak a ja w Unreal 3 gram juz od 8 lat. Przeciez CoJ wyszedl w ostatnie lato. CHyba ze liczysz 2006 jako caly i "z tym co bedzie" czyli 2007 jako 2. ale takie rozumowanie jest z deczka popaprane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba najdłużej grałem w Unreal Tournament 2004 i boskiego Colina McRae Rally 2.0
Teraz zapewne grą w którą będe bardzo długo grać to Counter Strike Source :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 20:09, bombel1981 napisał:

Najdłużej grałem zdaje się w Gothica 2, Fallouta i Fallouta 2. Do Morrowinda jakoś nie mogę
się przekonać. Podchodziłem do tej gry już chyba z pięć razy i nic.


Mój ranking wygląda tak:
Fallout , Fallout 2 , Fallout Tactics , Gta: Vice City , Twierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1Seria Baldur''s Gate nad ta gierka spedziłem spora część mojego życia i od czasu do czasu dalej przysiadam.
2Wszystkie serie Civilization, bo lubie tturowe strategie
3Seria Gothic, też mnie przykula do kompa, choć na krocej niz dwie pozostałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie Diablo 2 wraz z dodatkiem. Kupiłem tuż po premierze, a od czasu do czasu pogrywam na Battle.Necie do dziś. Oczywiście nie bez przerwy, na inne gry też poświęciłem sporo czasu. Ale Diabełek coś w sobie ma, że aż chce się do niego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:15, Klimos napisał:

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie Diablo 2 wraz z dodatkiem. Kupiłem tuż po premierze, a
od czasu do czasu pogrywam na Battle.Necie do dziś. Oczywiście nie bez przerwy, na inne gry
też poświęciłem sporo czasu. Ale Diabełek coś w sobie ma, że aż chce się do niego wracać.

Nad diablo też troche siedziałem swojego czasu. Jedynkę raz przeszedłem dwójkę przeszedlem na każdym poziomie trudnośći barbarzyńcą, ale nie mialem juz cierpliwości by dobić go do 99 level''u. Ostatnio dostałem zajawki by znów pograć tym razem Amazonką, ale szybko mi się znudziło, to juz jednak nie to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA: Vice City

na 100% ;) Echh..ile frajdy z szukaniem paczek...przerysowywałem mapki kawałek po kawałku, na papier i zaznaczałem gdzie paczki, aż doczekałem się ukochanego Huntera. Tylko miałem problem z paroma ostatnimi jumpami :) Chyba pogram znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:23, Lord Otis napisał:

Nad diablo też troche siedziałem swojego czasu. Jedynkę raz przeszedłem

W jedynkę też sporo grałem. Przeszedłem wszystkimi postaciami na wszystkich poziomach trudności. W dodatek grałem już mało i przeszedłem mnichem tylko na normalu. Grałem głównie na singlu, bo w domu nie miałem wtedy stałego łącza, a u taty w pracy, gdzie korzystałem z internetu mieli tylko Windowsa 3.11 :P

Dnia 20.04.2007 o 11:23, Lord Otis napisał:

dwójkę przeszedlem na każdym poziomie trudnośći barbarzyńcą,
ale nie mialem juz cierpliwości by dobić go do 99 level''u.

Na singlu przechodziłem grę tylko na normalu, ale za to wszystkimi postaciami - bez dodatku. Po zakupie dodatku miałem już stałe łącze z internetem i grałem głównie na Battle.Necie.

Dnia 20.04.2007 o 11:23, Lord Otis napisał:

Ostatnio dostałem zajawki by znów pograć tym razem Amazonką, ale szybko mi się znudziło,
to juz jednak nie to:/

Polecam grę przez internet. Diablo nabiera wtedy nowego wymiaru i kanciata grafika w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 11:36, Klimos napisał:

Polecam grę przez internet. Diablo nabiera wtedy nowego wymiaru i kanciata grafika w niczym
nie przeszkadza.

Wiem grałem juz trochę przez necik w czasach kiedy wszyscy w to grali (dobrze,ze miałem znajomego pracujacego wkafejce,bo bym zbankrutował) Teraz tez bym moze pograł, ale stara postać jest gdzieś na dyskietce zapisana i nie moge jej znaleźć, a by tworzyc nowa nie mam mobilizacji. Muszę zrobić porządki to znajdę dykietkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadzę dokładnych statystyk, ale chyba nie będzie przesadą gdy wytypuję trzy tytuły, które do dzisiaj
spędzają mi sen z powiek (granie po nocach, jedyna sensowna pora gdy nikt się nie czepia ;)...). Oto i one:

- Myth : TFL, Myth : TS, dużo, dużo lat ;)... Ostatnio odkryłem The 7 Laws, hardcor''owe zasady, przy których
wreszcie mogę sprawdzić czy zasługuję na miano mistrza (jednego z wielu oczywiście - i niewielu jednocześnie,
gdyż T7L na Legendary, bez save''a i weteranów, sprawia iż przejście pierwszej misji ociera się o niemożliwość,
przy której należy wykorzystać w 110% swoje umiejętności strategii i szybkiego reagowania na polu bitwy).

- King''s Bounty, pra-pra-pra dziadek serii Heroes :). Nie potrafię określić ile lat w niego grałem, na pewno nie od
samego początku jak np. w przypadku Myth''a, ale kojarzę, że przygodę z KB zacząłem przed 2000 rokiem, więc
co najmniej siedem lat. Nic nie poradzę, gra wciąga - a użycie czaru Slow Time do odwlekania terminu płacenia
podatków za "armie w polu" (szczególnie jak się miało 1500+ duchów ;)!), do dziś wywołuje u mnie uśmiech na
twarzy.

- Z trzecią pozycją był nie lada problem. Myślałem o Fallout''ach, Baldur''sach oraz Might & Might''ach. Ostatecznie
jednak na zaszczytnej trzeciej pozycji znalazł się ... Starcraft + Brood War :)! Tu sytuacja podobna jak w KB -
nie grałem w niego od początku (odkąd się ukazał - dla sprecyzowania), ale i tak długo. Co ja Wam mogę rzec,
po prostu - En Taro Adun, En Taro Tassander :)! I wszystko jasne :].

Pozdrawiam i do następnej wiadomości,
~Slyboots.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też najdłużej w Diablo 2 grałem, ale także w Warcrafta 3+ exp, Cod, Twierdza ( często do niej wracam :) ), Unteal Tournament jeszcze sprwaił,że wiele razy ciężko się wstawało rano do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic I i rome: Total War sa na moim kompie od momentu premiery. Więc 5 i 3 lata. A najdłużej to gram w
HoM&M III, ta gra jest chyba nieśmiertelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:41, Slyboots napisał:

- Z trzecią pozycją był nie lada problem. Myślałem o Fallout''ach, Baldur''sach oraz Might
& Might''ach.


Tam powinno być Might & MAGIC''ach oczywiście ;). Przepraszam za tą małą pomyłkę.
Pozdrawiam i do następnej wiadomości,
~Slyboots.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:43, Slyboots napisał:

> - Z trzecią pozycją był nie lada problem. Myślałem o Fallout''ach, Baldur''sach oraz Might

> & Might''ach.

Tam powinno być Might & MAGIC''ach oczywiście ;). Przepraszam za tą małą pomyłkę.
Pozdrawiam i do następnej wiadomości,
~Slyboots.

Ja najdłużej grałem w Alien Szoter to dlamnie najfajniejsza gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:41, Lord Otis napisał:

Wiem grałem juz trochę przez necik w czasach kiedy wszyscy w to grali (dobrze,ze miałem znajomego
pracujacego wkafejce,bo bym zbankrutował) Teraz tez bym moze pograł, ale stara postać jest
gdzieś na dyskietce zapisana i nie moge jej znaleźć, a by tworzyc nowa nie mam mobilizacji.
Muszę zrobić porządki to znajdę dykietkę:D


Mówiłem o zamkniętym BattleNecie, a po tej postaci na dyskietce wnioskuję, że grałeś na otwartym. Na otwartym obecnie mało kto gra, bo Blizzard w żadnym stopniu nie kontroluje cheaterów. Ostatnio na forum w wątku o Diablo 2 ktoś się chwalił, że dostał za darmo zbroję mająca 40000 albo 400000 defa, albo mały talizman dający plus dużo do wszystkiego co się da. Taka gra nie ma sensu moim zdaniem a na zamkniętym Battle Necie cały czas jest ten niepowtarzalny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 11:51, Klimos napisał:

Mówiłem o zamkniętym BattleNecie, a po tej postaci na dyskietce wnioskuję, że grałeś na otwartym.
Na otwartym obecnie mało kto gra, bo Blizzard w żadnym stopniu nie kontroluje cheaterów. Ostatnio
na forum w wątku o Diablo 2 ktoś się chwalił, że dostał za darmo zbroję mająca 40000 albo 400000
defa, albo mały talizman dający plus dużo do wszystkiego co się da. Taka gra nie ma sensu moim
zdaniem a na zamkniętym Battle Necie cały czas jest ten niepowtarzalny klimat.

Zgadza się, grałem na otwartym i to bylo jeszcze w czasach, gdy panował tam względny ład i porządek, teraz widzę ze faktycznie nie ma sensu tam zaglądać:/
Może jeszce tydzień ,dwa i zbiorę sie pograć, ale muszę jakaś mobilizację znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować