Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Ja najdłużej grałem w Settlers III, gra jest naprawdę bardzo fajna, a ja przeszedłem ją po kilka razy... ;)
A drugą grą, w którą grałem najdłużej był Settlers IV, jak każda część Settlers jest wspaniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie będzie zbyt oryginalne:
HOMM3 (a czego się spodziewaliście? Hugo?)- siedziałem przy niej bez przerwy DWA lata. codziennie partyjka, jakoś się nie nudziła
GTA VC- gra przy której siedziałem z trzy razy, za każdym dłużej niż dwa miesiące, codziennie. robiłem w niej wszystko: strzelałem z gangami, ganiałem z policją, pływałem motorówką, szalałem motorem po moście przy zachodzącym słońcu i muzie puszczonej z najlepszego radia: MP3 Player :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoMM3 i CoD oraz Mafia. Najlepsze gry jak dla mnie. Mogę w nie grać, grać, grać... tak do usranej śmierci. Gry Wiecznie Żywe, dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio bardzo dużo grałem w Call of Duty 2, ale najdłużej to grałem w Homm3, ehh to byłą gierka, pamiętam pierwszy raz siedziałem do późnej nocy przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

civilization 1 - civilization 2 - homm 2 - homm 3 - civilization 3 : W ktora z nich gralem najdluzej trudno powiedziec, sam bylbym ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Kapitan Pazur (Captain Claw). Może gra nie jakichś wysokich lotów, ale od czasu jak miałem 6 latek to grałem w to jakieś 4 lata :). Moja pierwsza poważna gra... :)
Oryginalne, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najdluzej gram w Europe Universalis2. Naprawde swietna strategia, dzieki niej zaczalem interesowac sie historia. Jak na razie od zakupu "trojki" odstrasza mnie cena, ale ta pewnie niedlugo spadnie. Sa tu jacys fani gier Paradoxu? Bardzo podobaly mi sie tez Hearts of Irons i Victoria.

To moj pierwszy post na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem najdłużej w gothica 2 za pierwszym razem,bo w poradniku mówili ,żę tak straszanie w górniczej dolinie i sie bałem iść :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować