Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

GTA San Andreas. Dwa lata grałem, przeszedłem je 11 razy i nigdy się nie nudziłem. A teraz jakoś nie gram bo dużo innchh ciekawych gier wyszło, ale czasami dobrze jest wrócić na ulice Los Santos. GTA SA rządzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Gothic to gra, którą miałem jaką jedną z pierwszych... chyba z rok w nią grałem na różne sposoby. Ale mało która gra tak mi się podobała na tyle, żeby grać więcej niż 4 miesiące. Może jeszcze drugi Gothic z dodatkiem (ok. 6 miesięcy, nie wiem dokładnie). W Gothica 3 zacząłem grać, ale teraz nie gram, bo mi się trochę znudził. Spróbuję ponownie mając lepszego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Heroes of Might and Magic 3 + AB + SOD + WOG ...

w sumie ponad 6 lat... 7 lat ? nawet czasami jeszcze dzisiaj...
a dlaczego ?!
Poniewaz ją mozna przechodzic kilka razy nawet tą samą plansze.. jest genialna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grą, krtórą najdłużej przechodziłem był chyba pierwszy gothic, ale nie dlatego, że nie dawałem sobie w niej rady tylko dlatego, że miałem długie przerwy.....w sumie to nie wiem dlaczego tak robiłem, bo w końcu gothic to moja ulubiona gra...;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:53, edzio13 napisał:

GTA San Andreas. Dwa lata grałem, przeszedłem je 11 razy i nigdy się nie nudziłem. A teraz
jakoś nie gram bo dużo innchh ciekawych gier wyszło, ale czasami dobrze jest wrócić na ulice
Los Santos. GTA SA rządzi!!

T gta się troche znudziła, ciągle: dojedz, zabij ,albo auto rozwal i zabij kilku. Najdłurzej przechodziłem Painkiller1, 6miesięcy! Mogę grać tylko w piątki i soboty, bo w niedzielę muszę się uczyć na poniedziałek i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:53, edzio13 napisał:

GTA San Andreas. Dwa lata grałem, przeszedłem je 11 razy i nigdy się nie nudziłem. A teraz
jakoś nie gram bo dużo innchh ciekawych gier wyszło, ale czasami dobrze jest wrócić na ulice
Los Santos. GTA SA rządzi!!


Prosteee ze GTA SA rządzi:D Moja ulubiona gra, ten czarny klimat, radio Los Santos wszystko:D Gra Cudo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, w HoM&M zagrywam do dziś, w Worsmy też dość długo gram, pamiętam też, że długo grałem w Vice City, ale ile, to już nawet nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz racje z Wolfesteinem ta gra jest tak długa że jak ktoś gra pierwszy raz to może zapenić do 70 godzin grania ale przynajmniej taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 18:12, Rexaw napisał:

U mnie Wolfestein:ET i Baldurs Gate. Każda do dzisiaj czyli 2 i 5 lat...

ET.....tez grałem 2 lata ale z pewnymi przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Tekken 3 - według mnie najlepsza bijatyka na pierwsze Playstation :)
Na komputer... hmm... trudno mi powiedzieć, ale sporo czasu spędzam przy Wolfensteinie Enemy Territory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować