Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

18h bez przerwy w Heroes III

No i czas kumpla: 1 dzień, 16 godzin, 32 minuty i 15 sekund BEZ PRZERWY grał w Gothica II: Noc Kruka. Zapodam screenshota, jak znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 15:12, ginx2 napisał:

18h bez przerwy w Heroes III

No i czas kumpla: 1 dzień, 16 godzin, 32 minuty i 15 sekund BEZ PRZERWY grał w Gothica II:
Noc Kruka. Zapodam screenshota, jak znajdę.



to nie możliwe musiał mieć przerwe na pójście do WC chyba że robił do budelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem w Gothic''a I, nie licząc dłuższych przerw uzbierał by się conajmniej rok, i w Medieval''a II, trochę krócej, od Noworoczej promocji (zakup) do początku czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w którą grałem najdłużej?
Morrowind z wszystkimi dodatkami.
Grałem (i gram) w nia przeszło już trzy lata.
Nie to, żebym nie przeszedł. odstawiam sobie to na koniec.
Uparłem się, aby zwiedzić dosłownie wszystko w tej grze. najmniejsze lokacje, najwiękrze zamki.
A że dodatkowo ściągnąłem mody z sieci.... to sami wiecie. gram.. i gram.. i konca nie widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w Sid Meier`s Pirates!, FlatOut2, CS: Source. Pierwsza mi się nigdy nie znudzi, druga mi się znudzi a potem znowu gram a ostatnia dawno w nią nie grałem, i jak narazie nie mam ochoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej jednorazowo grałem w GW: Factions - 11h :) A gra w którą grałem najdłużej ogólnie to również GW: Factions (Jakiś roczek) egzekwo z GTA: VICE CITY (Uuuu Od 3 lat do tej pory gram :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 i 2 grałem ze 250-350 godzin, to chyba był mój rekord, aczkolwiek długo grałem również w D2 LoD, na battle necie, to było hmm... 300 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować