Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

ja mam 2 gry w które dużo gram/grałem
pierwsza to gothic 3 grałem przez 2 tygodnie po 18 godzin dziennie
a teraz oblivion który wydaje mi sie lepszy od g3 i spędziłem na nim podobną ilość czasuale nadal gram ponieważ ma lepszą fabułę i jest bardziej grywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłużej gram/grałem w Football Managera 2007, nie odinstalowałem tej gry od daty premiery kiedy ją dostałem i prawie codziennie, chociaż po trochu gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem chyba w Gothic albo Gothic 2, to są rozbudowane gry wiec wiadomo. Długo grałem też w Max Payne''a - przeszedłem go chyba 6 razy pod rząd xD Na pewno też GTA 3 i Vice City. To były porządne części, San Andreas już mi się tak nie spodobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft, Quake II i Heroes of Might and Magic III.
W sumie w te trzy gry gram sezonami, zależy jak mi się aktualnie psychicznie w życiu układa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sims Balanga to grałem najdłużej i gram do tej chwili.

Ta gra chyba nie ma końca albo ma że potem jakimś szychą jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft, Quake II i Heroes of Might and Magic III.
W sumie w te trzy gry gram sezonami, zależy jak mi się aktualnie psychicznie w życiu układa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft, Quake II i Heroes of Might and Magic III.
W sumie w te trzy gry gram sezonami, zależy jak mi się aktualnie psychicznie w życiu układa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kuuurde co potrafi z człowiekiem lag zrobić... Wybaczcie za flood''a...
Jest możliwość jakoś skasować posty?

No i żeby znowu coś do tematu dodać... Swojego czasu bardzo dużo w Mortal Kombat II grałem, to była i jest jedna z moich najulubieńszych gier choć mam problemy z Kintaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Company of Heroes. Od dnia premiery grałem w nią cały czas z kilkoma kilkudniowymi przerwami. Jestem uzależniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zauważyłem że gram już PONAD ROK (!!!) w Call of Duty 2:D Ta gra nigdy mi sie nie znudzi, przeszedłem ją już 26 razy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem napewno w SpellForce, licząc oczywiście dodatki, później w Might&Magic VIII. Pomijam Quake''aII w którego gram już 3 lata, ale multiplayer. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo grałem w KotOR-a.. praktycznie całe wakacje. Najpierw pożyczyłem grę od kolegi i tak mi się spodobała, że przeszedłem całą i kupiłem swoją. Jak już miałem własną to przeszedłem ją cztery razy pod rząd (w ciągu jednych wakacji). Przechodziłem kobietą dobrą, kobietą złą, mężczyzną dobrym i mężczyzną złym. Polecam KotOR-a wszystkim graczom, to jedna z moich ulubionych gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej? Championship Manager 4. Praktycznie przez 2 lata dzień w dzień ciupałam w tę grę. Po 5-6 godzin dziennie. Aj oczka bolaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:24, zbysheck napisał:

Śmiejcie się jak chcecie - na Pokemona poświęcuiłem koło 300-400 godzin :D


1. Gran Turismo 4 (Gram od półtora miesiąca i dopiero mam 12% gry ukończone ;)

2. The Longest Jounrey: Najdłuższa Podróż (grałem z dwa i pół miesiąca zanim przeszedłem)

3. Grand Theft Auto: Vice City (ukończyłem w cztery dni, ale często do niej powracam)

4. Grand Theft Auto: San Andreas (też często gram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najdluzej w gothica 1 2lata :D przeszlem go 21razy w calosci 16razy w starym obozie 4w nowym obozie 1 w sekcie niby najlatwiej sie przuyjadz ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować